'Manchester City dropt bom en meldt zich bij Real Madrid'

626 stemmen
'Manchester City dropt bom en meldt zich bij Real Madrid'

De wintermercato is reeds tien dagen van start, en voorlopig blijft het wachten geblazen op de eerste absolute toptransfers. Al zou daar wel eens snel verandering in kunnen komen. Zo zou Manchester City staan voor een absolute toptransfer. 


Volgens Fichajes heeft Manchester City zijn pijlen gericht op Luka Modric. De Kroaat van Real Madrid zou op zijn 36ste dus zomaar kunnen staan voor een absolute toptransfer. Als we het Spaanse medium mogen geloven zou Modric absoluut niet tevreden zijn over zijn huidige contractstatus bij de Koninklijke. Bij het Madrileense bestuur zou men immers nog twijfelen over een nieuw voorstel voor Modric, wat de Kroaat bijzonder persoonlijk zou genomen hebben. 

Het zou dan ook zomaar eens kunnen dat Modric in januari nog vertrekt bij Real Madrid. Op die manier zou de Koninklijke toch nog iets 'vangen' voor de ervaren Kroaat. Op het einde van het seizoen loopt de middenvelder namelijk transfervrij de deur uit. Manchester City zou zich zelfs al gemeld hebben bij de entourage van Modric om het te hebben over zijn toekomst. Of er ook daadwerkelijk een concreet voorstel uit de bus zal komen, blijft nog maar de vraag. 

Zelfde lot als Sergio Ramos? 

Luka Modric zou na negen seizoenen in de Spaanse hoofdstad dus kunnen vertrekken via de achterdeur. Een situatie dat ook zijn ex-ploeggenoot Sergio Ramos meemaakte. Vorig seizoen besliste het Real-bestuur namelijk om de hoge looneisen van routinier Ramos niet in te willigen, waardoor hij transfervrij richting Paris Saint-Germain trok. Bij de Parijzenaars is de Spanjaard echter geen vaste waarde, en blijft hij sukkelen met talloze blessures. 

LEES OOK: Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

🚀

Moet Manchester City een poging wagen voor Modric?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

23
23
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

13
13
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

59
59
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

147
147
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

24
24
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

84
84
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

75
75
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

164
164
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

80
80
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

303
303
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

129
129
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

137
137
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

262
262
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

112
112
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

229
229
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

642
642
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

137
137
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

684
684
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

317
317
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

695
695
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

189
189
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

449
449
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

215
215
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

85
85
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

129
129

Meer sportnieuws