'Anderlecht moet zich haasten voor gedroomde aanwinst'

door
'Anderlecht moet zich haasten voor gedroomde aanwinst'

Anderlecht staat er halfweg het seizoen vrij goed voor. Paars-Wit heeft zich na 21 speeldagen op de derde plaats genesteld met twee punten minder dan landskampioen Club Brugge en negen punten achterstand op de verrassende herfstkampioen Union, waarmee het op koers ligt om zich opnieuw voor Play-Off I te plaatsen. Desondanks kan er wel nog wat versterking bijkomen.


Vooral een extra rechtsachter lijkt nog welkom te zijn, omdat Michael Murillo een wisselvallige eersteseizoenshelft kende en er bovendien interesse is voor de Panamees. Bovendien beschikt Vincent Kompany niet meteen over een waardig alternatief op die positie. De voorbije dagen klonk het vanuit Italië dat Anderlecht daarom werk maakte van de komst van Bryan Reynolds.

De 20-jarige Amerikaan mag vertrekken bij AS Roma en Anderlecht zou dicht staan bij een huurdeal, maar krijgt ter elfder ure nog concurrentie. SerieBNews meldt immers dat ook  de Engelse tweedeklasser Hull City een officieel bod neergelegd zou hebben in Rome, terwijl ook enkele Franse teams nog geïnformeerd zouden hebben.

VOORDEEL
Anderlecht zou desondanks wel nog steeds over de beste papieren beschikken om Reynolds binnen te halen. Met Ainsley Maitland-Niles haalde Roma deze week alvast een nieuwe rechtsachter binnen, waardoor niets een vertrek van de jonge rechtsback nog in de weg lijkt te staan. Met enige vertraging zou Reynolds dus toch in de Jupiler Pro League kunnen belanden, want een jaar geleden probeerde Club Brugge hem al te strikken.

LEES OOK: ‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Zal Anderlecht de strijd nog winnen?

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

136
136
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

402
402
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

75
75
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

251
251
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

179
179
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1391
1391
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

151
151
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

191
191
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

287
287
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

318
318
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

444
444
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

585
585
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1054
1054
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

150
150
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

603
603
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

308
308
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

734
734
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

581
581
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

768
768
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

675
675
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

372
372
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

807
807
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2847
2847
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws