'KV Mechelen en OHL sluiten deal met Turkse club'

door
'KV Mechelen en OHL sluiten deal met Turkse club'

KV Mechelen is alweer aan een sterk seizoen bezig en is met een voorlopige zesde plaats volop in de running voor een plaats in de play-offs. Malinwa is dan ook niet van plan om zich kaal te laten plukken. Zo zouden ze AA Gent afgeschrikt hebben met een torenhoge vraagprijs voor Hugo Cuypers. Een andere titularis mocht de club deze maand wel verlaten.


Sheldon Bateau veroverde dit seizoen na een moeilijk jaar opnieuw een basisplaats. De 30-jarige verdediger uit Trinidad & Tobago vormde achterin doorgaans een duo met Jordi Vanlerberghe en kwam in de eerste helft van het seizoen in totaal 20 keer in actie. Desondanks besloot KV Mechelen zijn aflopende contract niet te verlengen en hij trok niet mee op stage om een transfer af te ronden.

Gazet van Antwerpen weet dat die overgang nu ook rond is. Bateau zal zijn carrière verderzetten in Turkije, waar hij een akkoord gevonden heeft met tweedeklasser Samsunspor. Malinwa laat hem gratis vertrekken en Bateau tekende bij zijn nieuwe club een overeenkomst voor 2,5 jaar.

OH LEUVEN
Samsunspor speurt deze winter duidelijk de Belgische markt af, want ze waagden eerder ook al een poging om Mamadou Fall bij Charleroi weg te halen. GvA weet dat wellicht ook bij OHL gaan shoppen. Talha Ulvan zou snel de overstap moeten maken. De 20-jarige rechtsachter raakte aan Den Dreef niet verder dan een plaats in de beloftenkern.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 12 bekend

Had KV Mechelen het contract van Bateau moeten verlengen?

Meest recent

O'Loughlin over Belgische succescoach: "We polsten hem niet"

Union SG kende al een opmerkelijk seizoen. Het draait weer op volle toeren in de Jupiler Pro League, ...

10
10
Leko met verrassende openbaringen over AA Gent én Club

Ivan Leko is een trainer met het hart op de tong, al moet hij toch wat slimmer worden in die ...

58
58
Hasi looft aanwinst: "Hij maakt duidelijk progressie"

Er staat vanavond heel wat druk op de ketel bij RSC Anderlecht. Het is van moeten tegen Sporting ...

77
77
Vandaag Inside ontploft: Genee, Derksen en Gijp op ramkoers

Bij Vandaag Inside werd vorige week nog uitgebreid gefeest na het winnen van de Gouden ...

20
20
Via Engeland stilaan een leidster bij de Flames: “Kompany mijn idool”

De Red Flames nemen het vanavond op tegen Ierland. De Belgische dames zijn bijzonder gemotiveerd om ...

7
7
'Titelheld kiest voor Anderlecht: bommetje bij kampioen'

Anderlecht gaat vol voor de spelmaker die vorig seizoen de Kroatische titelrace besliste. Met een ...

591
591
'Bayern schakelde snel: één club al genoemd voor Kompany'

Vincent Kompany brak zijn contract open bij Bayern München. Hij lag nog twee jaar vast bij de ...

111
111
'Anderlecht wil na Angulo en Stroeykens volgende slag slaan'

Bij RSC Anderlecht moest de loonmassa naar beneden, maar of dat echt gelukt is met een kern van 35 ...

156
156
'Twee clubs bekijken CL-prestaties van sterkhouder Union'

Union SG kende twee zeperds van formaat in de Champions League. Ze verloren kansloos in het Lotto ...

24
24
Verrassende terugkeer van Peter Maes in JPL?

Dat Felice Mazzu een kandidaat is om OH Leuven te trainen, is opvallend. Hij leek toch wat ...

112
112
Zetterberg met ‘geniale’ tip: luistert men bij Anderlecht’?

RSC Anderlecht blijft o zo wisselvallig presteren, al hadden we dat voorspeld. Het is het gevolg van ...

191
191
Nieuwe Kompany-onthullingen: zó reageren Kane en Neuer

Vincent Kompany is bezig aan een fenomenaal seizoen met Bayern München. Daar werd hij deze week ...

186
186
Karetsas staat op: "Of ik het niet naar mijn zin had?"

In de Europa League speelde KRC Genk donderdagavond 0-0-gelijk tegen Real Betis. Op zich geen slecht ...

98
98
Anderlecht-aanwinst in nesten: Hasi deelt optater uit

RSC Anderlecht opent vrijdagavond de 12de speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van ...

284
284
Roma en Lille ijskoud gepakt, megastunt in Conference League

In de Europa League hebben enkele grotere clubs zich donderdagavond steken laten vallen, AS Roma en ...

72
72
Club Brugge verzwakt? Vanhaezebrouck geeft het antwoord

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Blauw-Zwart verloor namelijk ...

331
331
Betis-coach Pellegrini spreekt duidelijke taal over aanpak Genk

KRC Genk is er donderdagavond niet in geslaagd om zijn eerste thuiszege in de League Phase van de ...

531
531
Vidarsson breekt stilte na Gent-ontslag: "Als ik dat moet vertellen ..."

Nadat afgelopen zomer al serieus gesleuteld werd aan de sportieve structuur, voerde KAA Gent onlangs ...

333
333
Pijnlijk moment in Bayern-Club: "Dit kan je niet maken!"

Bayern München blijft dit seizoen de overwinningen opstapelen. Het nieuwste slachtoffer van de ...

345
345
UEL/UECL: Enorme stunt Go Ahead, Anderlecht-killer haalt uit

In de Europa League heeft Go Ahead Eagles donderdag voor een grote stunt gezorgd. De Nederlandse ...

71
71
Belgisch lichtpuntje in Europa: Genk bedwingt Real Betis

KRC Genk heeft de Belgische eer in de Europese competities ietwat kunnen redden deze week. In de ...

147
147
Hasi grijpt in: Anderlecht-sterkhouder apart genomen

Na de slipper van afgelopen weekend op STVV (2-2), wil RSC Anderlecht vrijdagavond aanknopen met een ...

242
242
"Tureluurs gespeeld" - Club-speler zakt hard door het ijs

Club Brugge is woensdagavond stevig op zijn limieten gebotst in de Champions League. Op het veld van ...

292
292
Nieuwe details in Noa Lang-rel: bliksemtransfer in de maak?

Noa Lang heeft niet bepaald een goed gevoel overgehoud aan zijn terugkeer op PSV. Met SSC Napoli ...

292
292
'Garcia puzzelt: deze 22 spelers 'zeker' van WK-selectie'

De Rode Duivels hebben in november voldoende aan een zege tegen Liechtenstein of Kazachstan om zich ...

386
386

Meer sportnieuws