Sportief directeur Barça kondigt nieuwe domper aan

327 stemmen
Sportief directeur Barça kondigt nieuwe domper aan

FC Barcelona hoopte met de aanstelling van Xavi de weg naar de top opnieuw in te kunnen zetten, maar het seizoen van de Catalanen blijft er één met pieken en vooral vele dalen. Zaterdagavond lieten ze alweer op ontgoochelende wijze punten liggen, want tegen middenmoter Granada gaven ze in de slotminuut nog een voorsprong weg.


Dat was niet de enige domper van de avond voor Barça. In de marge van de partij kwam sportief directeur Mateu Alemany ook nog eens met extra slecht nieuws. "We kunnen Ferran Torres nog steeds niet registreren", verklaarde hij immers aan de verzamelde pers. "De uitleenbeurt van Philippe Coutinho is daarvoor onvoldoende. We zijn er wel mee bezig om hem alsnog te kunnen registreren. De gesprekken lopen."

Barça legde begin deze maand maar liefst 55 miljoen euro neer om de 21-jarige Spaanse international weg te kapen bij Manchester City, maar voorlopig kan hij dus geen wedstrijden voor zijn nieuwe club spelen. Grote boosdoener is de salarislimiet die La Liga elke club oplegt. Barça zit daar al het hele seizoen tegenaan en zal nog meer spelers van de hand moeten doen vooraleer het Torres kan opstellen.

MOEILIJKE TAAK
Barça hoopt de komende weken nog van een aantal overbodige spelers verlost te kunnen raken, zoals bijvoorbeeld Samuel Umtiti. Dat blijkt echter een zeer lastige opdracht. Ook in de zomer had de club al alle moeite van de wereld om zijn aankopen geregistreerd te krijgen. Pas toen Gerard Pique een groot deel van zijn salaris inleverde, had de club voldoende ruimte om spelers als Memphis Depay en Sergio Agüero in te schrijven.

LEES OOK: OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

Zal Barça Ferran Torres snel ingeschreven krijgen?

Meest recent

Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

16
16
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

50
50
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

42
42
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

69
69
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

169
169
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

141
141
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

111
111
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

128
128
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

252
252
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

190
190
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

407
407
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

202
202
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

95
95
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

439
439
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

258
258
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

258
258
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

98
98
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

183
183
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

357
357
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

189
189
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

214
214
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

235
235
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

890
890

Meer sportnieuws