Sportief directeur Barça kondigt nieuwe domper aan

door
Sportief directeur Barça kondigt nieuwe domper aan

FC Barcelona hoopte met de aanstelling van Xavi de weg naar de top opnieuw in te kunnen zetten, maar het seizoen van de Catalanen blijft er één met pieken en vooral vele dalen. Zaterdagavond lieten ze alweer op ontgoochelende wijze punten liggen, want tegen middenmoter Granada gaven ze in de slotminuut nog een voorsprong weg.


Dat was niet de enige domper van de avond voor Barça. In de marge van de partij kwam sportief directeur Mateu Alemany ook nog eens met extra slecht nieuws. "We kunnen Ferran Torres nog steeds niet registreren", verklaarde hij immers aan de verzamelde pers. "De uitleenbeurt van Philippe Coutinho is daarvoor onvoldoende. We zijn er wel mee bezig om hem alsnog te kunnen registreren. De gesprekken lopen."

Barça legde begin deze maand maar liefst 55 miljoen euro neer om de 21-jarige Spaanse international weg te kapen bij Manchester City, maar voorlopig kan hij dus geen wedstrijden voor zijn nieuwe club spelen. Grote boosdoener is de salarislimiet die La Liga elke club oplegt. Barça zit daar al het hele seizoen tegenaan en zal nog meer spelers van de hand moeten doen vooraleer het Torres kan opstellen.

MOEILIJKE TAAK
Barça hoopt de komende weken nog van een aantal overbodige spelers verlost te kunnen raken, zoals bijvoorbeeld Samuel Umtiti. Dat blijkt echter een zeer lastige opdracht. Ook in de zomer had de club al alle moeite van de wereld om zijn aankopen geregistreerd te krijgen. Pas toen Gerard Pique een groot deel van zijn salaris inleverde, had de club voldoende ruimte om spelers als Memphis Depay en Sergio Agüero in te schrijven.

LEES OOK: Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

Zal Barça Ferran Torres snel ingeschreven krijgen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

24
24
Chelsea-ster doet Eden Hazard na: rel met ballenjongen

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

3
3
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

23
23
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

33
33
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

52
52
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

52
52
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

43
43
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

241
241
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

148
148
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

73
73
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

529
529
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

110
110
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

117
117
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

249
249
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

142
142
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

53
53
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

787
787
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

334
334
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

311
311
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

60
60
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

117
117
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

307
307
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

98
98
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

349
349
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

61
61

Meer sportnieuws