Mijlpaal Benzema loodst Real naar vlotte zege

door
Mijlpaal Benzema loodst Real naar vlotte zege

Real Madrid heeft zijn status als soevereine leider in La Liga zaterdagavond nog eens in de verf gezet. Terwijl aartsrivaal FC Barcelona eerder op de avond alweer punten liet liggen, boekte de Koninklijke alweer een vlotte zege. Valencia ging in het Bernabeu met 4-1 voor de bijl. Karim Benzema zette met zijn 300ste goal voor de club Real op weg naar de overwinning.


Bijna een helft hield Valencia stand in de Spaanse hoofdstad, maar uiteindelijk moesten ze er toch aan geloven. Real kreeg een strafschop en Benzema zette die koelbloedig om. De Fransman werd zo de vierde speler ooit die de kaap van 300 goals in het maagdelijk wit rondt, na Alfredo Di Stefano, Raul en Cristiano Ronaldo. Na rust ging de partij al snel in een beslissende plooi door twee goals van Vinicius Junior.

Valencia kwam daarna wel meer opzetten en Thibaut Courtois pakte uit met enkele knappe reddingen. Hij moest zich uiteindelijk toch gewonnen geven. De Rode Duivel had een strafschop van Guedes nog weten te stoppen, maar werd toch nog geklopt in de rebound. Uiteindelijk herstelde Benzema met zijn tweede goal wel de marge van drie goals nog opnieuw.

HAZARD
Voor Eden Hazard werd het weer een avond om snel te vergeten. De 31-jarige aanvaller had in de vorige wedstrijden zijn kans gekregen en kreeg daarbij zelfs lof van Carlo Ancelotti, maar zat nu toch weer op de bank. Daar bleef hij uiteindelijk ook de hele wedstrijd zitten.


LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Zal Real Madrid de titel nog weggeven?

Meest recent

'Club tot actie gedwongen: transferoffensief in januari'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

23
23
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

92
92
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

147
147
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

151
151
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

193
193
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

289
289
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

220
220
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

80
80
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

577
577
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

64
64
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

151
151
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

492
492
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

151
151
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

261
261
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

167
167
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

172
172
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

382
382
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

561
561
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

128
128
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

715
715
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

336
336
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

224
224
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

353
353
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

297
297
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1109
1109

Meer sportnieuws