Komt Rangers sterkhouder Anderlecht wegplukken?

door
Komt Rangers sterkhouder Anderlecht wegplukken?

Anderlecht wil dit seizoen weer stappen vooruit zetten en dat lijkt ook grotendeels te lukken. In de Conference League sneuvelden ze wel al in de voorrondes, maar in de Jupiler Pro League staan ze momenteel op een derde plaats en ze plaatsten zich voor de halve finales van de Croky Cup. Het wordt echter uitkijken naar wat de transferperiode in januari zal brengen.


Er gaan immers wel wat geruchten over vertrekkers rond, waarbij vooral de verdediging zwaar getroffen zou kunnen worden. Taylor Harwood-Bellis zou na een half seizoen alweer naar Engeland kunnen terugkeren en nu wordt er ook geopperd dat Wesley Hoedt een transfer zou kunnen maken. Rangers-watcher Chris Jack oppert dat Giovanni van Bronckhorst zijn landgenoot weleens naar Glasgow zou kunnen halen.

"Ik denk dat hij een goede optie zou zijn", verklaart Jack over een mogelijke transfer van Hoedt tegen GIVEMESPORT. "Hij is ook iemand die Ross Wilson (technisch directeur van Rangers, nvdr) goed kent, en ik denk dat hij uit een markt waar Rangers wel zou kunnen gaan shoppen."

SOUTHAMPTON
Wilson was in het verleden nog scout en directeur profvoetbal bij Southampton en kent de kwaliteiten van Hoedt dus zeer goed. Rangers kwam in het verleden bovendien al shoppen in België, want ze haalden de voorbije jaren Ianis Hagi op bij Genk en Fashion Sakala bij KV Oostende. Hoedt speelt pas sinds de zomer voor Anderlecht, dat hem definitief overnam van Southampton.

LEES OOK: Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Moet Anderlecht vrezen voor een vertrek van Hoedt?

Meest recent

Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

3
3
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

44
44
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

90
90
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

68
68
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

110
110
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

178
178
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

142
142
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

437
437
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

106
106
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

237
237
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

173
173
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

139
139
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

348
348
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

143
143
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

137
137
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

62
62
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

198
198
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

388
388
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

400
400
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

302
302
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

77
77
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

617
617
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

162
162
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

873
873

Meer sportnieuws