Komt Rangers sterkhouder Anderlecht wegplukken?

door
Komt Rangers sterkhouder Anderlecht wegplukken?

Anderlecht wil dit seizoen weer stappen vooruit zetten en dat lijkt ook grotendeels te lukken. In de Conference League sneuvelden ze wel al in de voorrondes, maar in de Jupiler Pro League staan ze momenteel op een derde plaats en ze plaatsten zich voor de halve finales van de Croky Cup. Het wordt echter uitkijken naar wat de transferperiode in januari zal brengen.


Er gaan immers wel wat geruchten over vertrekkers rond, waarbij vooral de verdediging zwaar getroffen zou kunnen worden. Taylor Harwood-Bellis zou na een half seizoen alweer naar Engeland kunnen terugkeren en nu wordt er ook geopperd dat Wesley Hoedt een transfer zou kunnen maken. Rangers-watcher Chris Jack oppert dat Giovanni van Bronckhorst zijn landgenoot weleens naar Glasgow zou kunnen halen.

"Ik denk dat hij een goede optie zou zijn", verklaart Jack over een mogelijke transfer van Hoedt tegen GIVEMESPORT. "Hij is ook iemand die Ross Wilson (technisch directeur van Rangers, nvdr) goed kent, en ik denk dat hij uit een markt waar Rangers wel zou kunnen gaan shoppen."

SOUTHAMPTON
Wilson was in het verleden nog scout en directeur profvoetbal bij Southampton en kent de kwaliteiten van Hoedt dus zeer goed. Rangers kwam in het verleden bovendien al shoppen in België, want ze haalden de voorbije jaren Ianis Hagi op bij Genk en Fashion Sakala bij KV Oostende. Hoedt speelt pas sinds de zomer voor Anderlecht, dat hem definitief overnam van Southampton.

LEES OOK: Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Moet Anderlecht vrezen voor een vertrek van Hoedt?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

177
177
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

156
156
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

335
335
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

457
457
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

751
751
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

52
52
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

878
878
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

158
158
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

549
549
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

368
368
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

383
383
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

599
599
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

549
549
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

413
413
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

931
931
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

437
437
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

436
436
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

461
461
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1236
1236
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

257
257
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

459
459
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

231
231

Meer sportnieuws