Komt Rangers sterkhouder Anderlecht wegplukken?

door
Komt Rangers sterkhouder Anderlecht wegplukken?

Anderlecht wil dit seizoen weer stappen vooruit zetten en dat lijkt ook grotendeels te lukken. In de Conference League sneuvelden ze wel al in de voorrondes, maar in de Jupiler Pro League staan ze momenteel op een derde plaats en ze plaatsten zich voor de halve finales van de Croky Cup. Het wordt echter uitkijken naar wat de transferperiode in januari zal brengen.


Er gaan immers wel wat geruchten over vertrekkers rond, waarbij vooral de verdediging zwaar getroffen zou kunnen worden. Taylor Harwood-Bellis zou na een half seizoen alweer naar Engeland kunnen terugkeren en nu wordt er ook geopperd dat Wesley Hoedt een transfer zou kunnen maken. Rangers-watcher Chris Jack oppert dat Giovanni van Bronckhorst zijn landgenoot weleens naar Glasgow zou kunnen halen.

"Ik denk dat hij een goede optie zou zijn", verklaart Jack over een mogelijke transfer van Hoedt tegen GIVEMESPORT. "Hij is ook iemand die Ross Wilson (technisch directeur van Rangers, nvdr) goed kent, en ik denk dat hij uit een markt waar Rangers wel zou kunnen gaan shoppen."

SOUTHAMPTON
Wilson was in het verleden nog scout en directeur profvoetbal bij Southampton en kent de kwaliteiten van Hoedt dus zeer goed. Rangers kwam in het verleden bovendien al shoppen in België, want ze haalden de voorbije jaren Ianis Hagi op bij Genk en Fashion Sakala bij KV Oostende. Hoedt speelt pas sinds de zomer voor Anderlecht, dat hem definitief overnam van Southampton.

LEES OOK: Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Moet Anderlecht vrezen voor een vertrek van Hoedt?

Meest recent

Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

88
88
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

375
375
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

150
150
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

153
153
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

115
115
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

177
177
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

359
359
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

39
39
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

227
227
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

155
155
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

214
214
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

313
313
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

630
630
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

193
193
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

325
325
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1951
1951
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

243
243
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

351
351
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

626
626
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

180
180
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

320
320
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

381
381
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

84
84
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

640
640
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

576
576

Meer sportnieuws