Heeft Schreuder nieuwe rol in petto voor De Ketelaere?

391
Heeft Schreuder nieuwe rol in petto voor De Ketelaere?

Alfred Schreuder gaf in de twee oefenmatchen Charles De Ketelaere twee keer een kans als nummer tien. Dat kwam ook omdat Hans Vanaken maar één helft speelde. Gaat CDK op een andere positie spelen?


"Dat weet ik niet, want er zijn verschillende spelers die daar uit de voeten kunnen. Ik kan ook op andere plaatsen spelen. Ik voel mij wel goed op de '10', maar ook op de '9'. Dat de trainer lovend was over mij? Dat is wel leuk om te horen", laat de linkspoot weten aan Sporza.

De Ketelaere wordt samen met spelers als Hans Vanaken, Paul Onuachu, Deniz Undav, Junya Ito en Noa Lang aanzien als een grote kandidaat om de Gouden Schoen te winnen. Het talent hoopt uiteraard op een zege. "Er wordt veel over gesproken dat ik bij de favorieten ben en ik hoop dat ik hem win. We zien wel wat het gaat worden", zei hij kort.

WELKE POSITIE?

De Ketelaere was dit seizoen tot op heden goed voor 12 goals en 8 assists in 30 wedstrijden. Onder Philippe Clement werd hij vooral gebruikt als diepe spits, maar met een Nederlandse coach is het niet uitgesloten dat De Ketelaere een rij naar achter wordt getrokken en dat Bas Dost - vandaag in de basis - een kans krijgt diep in de punt. Tot op heden is het nog koffiedik kijken wat Schreuder gaat doen, maar met CDK kan hij op veel plaatsen uit de voeten. Hij kan op de flanken spelen, als nummer tien en als hangende centrumspits. Tegen STVV zal blijken waar het talent van de Bruggelingen zal geposteerd worden.

LEES OOK: Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

Waar moet De Ketelaere spelen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

18
18
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

158
158
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

31
31
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

67
67
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

109
109
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

134
134
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

58
58
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

304
304
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

704
704
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

167
167
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

194
194
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

370
370
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

691
691
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

256
256
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

605
605
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

107
107

Meer sportnieuws