AS Monaco duidelijk over interesse in Mata en De Ketelaere

door
AS Monaco duidelijk over interesse in Mata en De Ketelaere

Bij AS Monaco shoppen ze graag bij Club Brugge. In de winter van 2021 werd Krépin Diatta aangetrokken en deze keer was het Philippe Clement die de overstap maakte. Gaat er nog volk van Brugge naar Monaco verhuizen?


Onlangs was er een gerucht dat AS Monaco interesse zou hebben in Clinton Mata en her en der werd zelfs de naam van Charles De Ketelaere genoemd. Sportief directeur Paul Mitchell was tegenover Eleven Sports zeer duidelijk. "Ik denk dat we Vincent (Mannaert, nvdr.) en Bart (Verhaeghe, nvdr.) nu een beetje met rust moeten laten", lachte hij.

MATA NIET, CDK WEL

AS Monaco is dus niet van plan om ook miljoenenaanbiedingen te doen op de twee smaakmakers van Club Brugge. Mata wordt al jaren gelinkt aan een toptransfer, maar dit seizoen is hij minder sterk op dreef. Zo kende hij ook een moeilijke Champions League-campagne. Mata is 29 jaar en het ziet er steeds meer naar uit dat hij die toptransfer mag vergeten. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Club.

De Ketelaere zal Club mogelijk wel gaan verlaten. Er worden bedragen van 40 miljoen euro genoemd, maar het is altijd afwachten of het zo een vaart zal lopen. CDK kent een goed seizoen en hij wordt al gelinkt aan Europese topclubs, al lijkt dat geen goede volgende stap te zijn. Een club zoals Leicester City, die ook concrete interesse zouden hebben, zou een ideale volgende stap zijn voor het jonge toptalent. De kans bestaat dat De Ketelaere Club komende zomer gaat verlaten.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Zal Mata ooit nog in een topcompetitie spelen?

Meest recent

'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

23
23
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

60
60
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

125
125
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

211
211
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

52
52
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

48
48
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

193
193
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

353
353
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

288
288
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

243
243
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

380
380
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

178
178
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

241
241
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

183
183
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

753
753
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

1146
1146
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

524
524
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

268
268
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

471
471
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

146
146
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

690
690
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

200
200
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

68
68

Meer sportnieuws