AS Monaco duidelijk over interesse in Mata en De Ketelaere

door
AS Monaco duidelijk over interesse in Mata en De Ketelaere

Bij AS Monaco shoppen ze graag bij Club Brugge. In de winter van 2021 werd Krépin Diatta aangetrokken en deze keer was het Philippe Clement die de overstap maakte. Gaat er nog volk van Brugge naar Monaco verhuizen?


Onlangs was er een gerucht dat AS Monaco interesse zou hebben in Clinton Mata en her en der werd zelfs de naam van Charles De Ketelaere genoemd. Sportief directeur Paul Mitchell was tegenover Eleven Sports zeer duidelijk. "Ik denk dat we Vincent (Mannaert, nvdr.) en Bart (Verhaeghe, nvdr.) nu een beetje met rust moeten laten", lachte hij.

MATA NIET, CDK WEL

AS Monaco is dus niet van plan om ook miljoenenaanbiedingen te doen op de twee smaakmakers van Club Brugge. Mata wordt al jaren gelinkt aan een toptransfer, maar dit seizoen is hij minder sterk op dreef. Zo kende hij ook een moeilijke Champions League-campagne. Mata is 29 jaar en het ziet er steeds meer naar uit dat hij die toptransfer mag vergeten. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Club.

De Ketelaere zal Club mogelijk wel gaan verlaten. Er worden bedragen van 40 miljoen euro genoemd, maar het is altijd afwachten of het zo een vaart zal lopen. CDK kent een goed seizoen en hij wordt al gelinkt aan Europese topclubs, al lijkt dat geen goede volgende stap te zijn. Een club zoals Leicester City, die ook concrete interesse zouden hebben, zou een ideale volgende stap zijn voor het jonge toptalent. De kans bestaat dat De Ketelaere Club komende zomer gaat verlaten.

LEES OOK: KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

Zal Mata ooit nog in een topcompetitie spelen?

Meest recent

"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

7
7
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

5
5
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

31
31
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

9
9
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

42
42
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

45
45
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

22
22
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

69
69
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

25
25
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

208
208
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

101
101
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

106
106
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

182
182
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

271
271
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

361
361
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

308
308
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

366
366
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

69
69
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

271
271
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

199
199
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

193
193
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

491
491
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

421
421

Meer sportnieuws