'Charleroi is eindelijk verlost van twee aanvallers'

76 stemmen
'Charleroi is eindelijk verlost van twee aanvallers'

Van alle teams uit de Jupiler Pro League, was Charleroi tot dusver het meest actief op de transfermarkt. De Carolo's schoten al in actie nog voor de markt goed en wel geopend was. Ze verloren met Shamar Nicholson wel hun topschutter aan Spartak Moskou, maar haalden in de plaats Nauris Petkevicius en Vakoun Bayo en met Bingourou Kamara streek er ook nog een extra doelman neer.


Daar zal het niet bij blijven op Mambourg, want de volgende transfers zitten al in de pijplijn. La Dernière Heure weet dat er immers nog twee aanvallers op het punt staan te vertrekken. Mamadou Fall en Chris Bedia kwamen niet echt voor in de plannen van Edward Still en nu heeft Charleroi eindelijk een oplossing gevonden voor het duo.

Fall lijkt zijn carrière verder te gaan zetten in Turkije. Eerder wees hij een aanbieding van Samsunspor af, maar de poging van Kasimpasa lijkt meer kans te maken. De onderhandelingen met de Turkse eersteklasser zouden volop aan de gang zijn, al is er van een akkoord nog geen sprake.

ZWITSERLAND
Bedia lijkt dan weer dichter bij een vertrek te staan. De Ivoriaan zou dicht bij een akkoord staan met Servette Genève, al zijn alle partijen er op financieel vlak nog niet uit. Ook Cercle Brugge, een Portugese eersteklasser en een club uit de Ligue 2 zouden geïnformeerd hebben, maar Bedia zou voor een avontuur in Zwitserland gaan kiezen.

LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Had Charleroi hen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

12
12
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

128
128
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

319
319
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

235
235
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

329
329
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

190
190
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

419
419
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

134
134
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

203
203
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

200
200
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

90
90
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

230
230
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

519
519
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

153
153
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

213
213
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

396
396
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

98
98
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

649
649
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

64
64
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

268
268
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

435
435
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1042
1042
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

543
543

Meer sportnieuws