'Charleroi is eindelijk verlost van twee aanvallers'

door
'Charleroi is eindelijk verlost van twee aanvallers'

Van alle teams uit de Jupiler Pro League, was Charleroi tot dusver het meest actief op de transfermarkt. De Carolo's schoten al in actie nog voor de markt goed en wel geopend was. Ze verloren met Shamar Nicholson wel hun topschutter aan Spartak Moskou, maar haalden in de plaats Nauris Petkevicius en Vakoun Bayo en met Bingourou Kamara streek er ook nog een extra doelman neer.


Daar zal het niet bij blijven op Mambourg, want de volgende transfers zitten al in de pijplijn. La Dernière Heure weet dat er immers nog twee aanvallers op het punt staan te vertrekken. Mamadou Fall en Chris Bedia kwamen niet echt voor in de plannen van Edward Still en nu heeft Charleroi eindelijk een oplossing gevonden voor het duo.

Fall lijkt zijn carrière verder te gaan zetten in Turkije. Eerder wees hij een aanbieding van Samsunspor af, maar de poging van Kasimpasa lijkt meer kans te maken. De onderhandelingen met de Turkse eersteklasser zouden volop aan de gang zijn, al is er van een akkoord nog geen sprake.

ZWITSERLAND
Bedia lijkt dan weer dichter bij een vertrek te staan. De Ivoriaan zou dicht bij een akkoord staan met Servette Genève, al zijn alle partijen er op financieel vlak nog niet uit. Ook Cercle Brugge, een Portugese eersteklasser en een club uit de Ligue 2 zouden geïnformeerd hebben, maar Bedia zou voor een avontuur in Zwitserland gaan kiezen.

LEES OOK: Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Had Charleroi hen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

4
4
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

35
35
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

86
86
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

57
57
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

165
165
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

286
286
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

50
50
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

199
199
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

80
80
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

84
84
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1035
1035
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

301
301
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

333
333
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

147
147
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

115
115
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

497
497
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

160
160
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

200
200
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

569
569
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

37
37
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

64
64
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

260
260
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

203
203
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

103
103
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

220
220

Meer sportnieuws