'Anderlecht slikt domper in transferdossier'

340 stemmen
'Anderlecht slikt domper in transferdossier'

Anderlecht heeft zich de voorbije week nog niet geroerd op de transfermarkt, maar dat zal deze maand ongetwijfeld nog gaan gebeuren. Een rechtsachter lijkt daarbij bovenaan het verlanglijstje te staan, maar daarnaast zullen ze ongetwijfeld nog rondspeuren naar opportuniteiten. Zo gooide een speler nu zelf de interesse van Paars-Wit op straat.


De Iraanse spits Allahyar Sayyadmanesh bevestigde zelf in de lokale pers dat Anderlecht hem wil binnenhalen. Hij beweert zelfs dat hij al met Vincent Kompany gesproken zou hebben en dat hij graag onder de ex-Rode Duivel aan de slag zou willen gaan. Alleen lijkt de kans momenteel zeer klein dat Anderlecht en Sayyadmanesh hun zin zullen krijgen.

Zowel Het Nieuwsblad als La Dernière Heure melden immers dat de 20-jarige voorlopig te duur uitvalt voor Anderlecht. Fenerbahçe vraagt zo'n 3 miljoen euro, nadat Sayyadmanesh in de eerste helft van het seizoen indruk wist te maken tijdens een uitleenbeurt aan Zorya Luhansk. Dat bedrag kan Anderlecht momenteel niet op tafel leggen.

BEPERKTE MIDDELEN
Er mag dan wel onlangs een kapitaalsverhoging doorgevoerd zijn bij Anderlecht, het blijft voor de club op de transfermarkt roeien met zeer beperkte riemen. Miljoenentransfers zullen we deze maand dan ook wellicht niet te zien krijgen, tenzij er iemand voor enkele miljoenen verkocht zou worden. Anders lijken er enkel goedkope opportuniteiten neer te zullen strijken.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Heeft Anderlecht hem nodig?

Meest recent

Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

8
8
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

35
35
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

9
9
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

34
34
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

179
179
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

25
25
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

99
99
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

96
96
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

47
47
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

119
119
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

193
193
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

35
35
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

52
52
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

62
62
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

113
113
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

89
89
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

188
188
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

214
214
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

479
479
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

234
234
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

355
355
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

47
47
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

193
193

Meer sportnieuws