'Anderlecht slikt domper in transferdossier'

door
'Anderlecht slikt domper in transferdossier'

Anderlecht heeft zich de voorbije week nog niet geroerd op de transfermarkt, maar dat zal deze maand ongetwijfeld nog gaan gebeuren. Een rechtsachter lijkt daarbij bovenaan het verlanglijstje te staan, maar daarnaast zullen ze ongetwijfeld nog rondspeuren naar opportuniteiten. Zo gooide een speler nu zelf de interesse van Paars-Wit op straat.


De Iraanse spits Allahyar Sayyadmanesh bevestigde zelf in de lokale pers dat Anderlecht hem wil binnenhalen. Hij beweert zelfs dat hij al met Vincent Kompany gesproken zou hebben en dat hij graag onder de ex-Rode Duivel aan de slag zou willen gaan. Alleen lijkt de kans momenteel zeer klein dat Anderlecht en Sayyadmanesh hun zin zullen krijgen.

Zowel Het Nieuwsblad als La Dernière Heure melden immers dat de 20-jarige voorlopig te duur uitvalt voor Anderlecht. Fenerbahçe vraagt zo'n 3 miljoen euro, nadat Sayyadmanesh in de eerste helft van het seizoen indruk wist te maken tijdens een uitleenbeurt aan Zorya Luhansk. Dat bedrag kan Anderlecht momenteel niet op tafel leggen.

BEPERKTE MIDDELEN
Er mag dan wel onlangs een kapitaalsverhoging doorgevoerd zijn bij Anderlecht, het blijft voor de club op de transfermarkt roeien met zeer beperkte riemen. Miljoenentransfers zullen we deze maand dan ook wellicht niet te zien krijgen, tenzij er iemand voor enkele miljoenen verkocht zou worden. Anders lijken er enkel goedkope opportuniteiten neer te zullen strijken.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Heeft Anderlecht hem nodig?

Meest recent

Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

18
18
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

104
104
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

75
75
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

80
80
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

46
46
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

73
73
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

222
222
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

207
207
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

70
70
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

313
313
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

108
108
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

263
263
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

378
378
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

263
263
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

588
588
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

232
232
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

172
172
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

121
121
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

96
96
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

282
282
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

687
687
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

143
143

Meer sportnieuws