Geprikkelde Wilmots reageert op geruchten

145 stemmen
Geprikkelde Wilmots reageert op geruchten

In begin november werd Marc Wilmots plots aangesteld als hoofdtrainer van Raja Casablanca. Zijn passage bij de Marokkaanse topclub dreigt na enkele weken al te eindigen maar dat ontkent de ex-bondscoach van de Rode Duivels met klem.


Volgens La Dernière Heure kwam de raad van bestuur in de laatste week van december al samen om een mogelijk ontslag te bespreken, een procedure die inmiddels al in gang zou gezet zijn. Ook de supporters, die behoorlijk wat invloed hebben, zouden het niet meer zien zitten in de trainer. Dat blijkt uit het feit dat de harde kern het ontslag van Wilmots had geëist. Bovendien zou zijn relatie met verschillende spelers niet optimaal zijn.

Maar in een interview met Het Laatste Nieuws ontkent Wilmots die geruchten met klem. De coach van Raja Casablanca verwijst naar de presidentsverkiezingen als oorzaak voor deze onrust. Wilmots werd aangesteld door de huidige voorzitter van Raja Casablanca, en de kritiek op Wilmots zou een vergelding zijn van de andere kandidaat-voorzitters richting Anis Mahfoud.

WILMOTS (NOG) NIET BUITEN

Daardoor zou de communicatie in en rond de club helemaal scheef zitten. Maar voor alle zekerheid heeft Wilmots uitleg gaan vragen bij het bestuur. Hij zat onlangs samen met de voorzitter van de club. “ Ik raad de mensen in België aan om de artikels niet te geloven. De waarheid is dat ik hier niet buiten lig en ik heb ook geen signalen gekregen dat dat zal gebeuren”, klinkt het duidelijk bij Wilmots.

LEES OOK: Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Zal Wilmots nog lang coach blijven bij Raja Casablanca?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

14
14
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

16
16
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

16
16
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

62
62
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

51
51
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

64
64
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

52
52
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

78
78
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

26
26
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

81
81
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

138
138
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

214
214
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

491
491
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

170
170
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

427
427
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

840
840
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

120
120
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

354
354
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

173
173
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

685
685
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

589
589
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

176
176
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

370
370

Meer sportnieuws