Geprikkelde Wilmots reageert op geruchten

145 stemmen
Geprikkelde Wilmots reageert op geruchten

In begin november werd Marc Wilmots plots aangesteld als hoofdtrainer van Raja Casablanca. Zijn passage bij de Marokkaanse topclub dreigt na enkele weken al te eindigen maar dat ontkent de ex-bondscoach van de Rode Duivels met klem.


Volgens La Dernière Heure kwam de raad van bestuur in de laatste week van december al samen om een mogelijk ontslag te bespreken, een procedure die inmiddels al in gang zou gezet zijn. Ook de supporters, die behoorlijk wat invloed hebben, zouden het niet meer zien zitten in de trainer. Dat blijkt uit het feit dat de harde kern het ontslag van Wilmots had geëist. Bovendien zou zijn relatie met verschillende spelers niet optimaal zijn.

Maar in een interview met Het Laatste Nieuws ontkent Wilmots die geruchten met klem. De coach van Raja Casablanca verwijst naar de presidentsverkiezingen als oorzaak voor deze onrust. Wilmots werd aangesteld door de huidige voorzitter van Raja Casablanca, en de kritiek op Wilmots zou een vergelding zijn van de andere kandidaat-voorzitters richting Anis Mahfoud.

WILMOTS (NOG) NIET BUITEN

Daardoor zou de communicatie in en rond de club helemaal scheef zitten. Maar voor alle zekerheid heeft Wilmots uitleg gaan vragen bij het bestuur. Hij zat onlangs samen met de voorzitter van de club. “ Ik raad de mensen in België aan om de artikels niet te geloven. De waarheid is dat ik hier niet buiten lig en ik heb ook geen signalen gekregen dat dat zal gebeuren”, klinkt het duidelijk bij Wilmots.

LEES OOK: Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

Zal Wilmots nog lang coach blijven bij Raja Casablanca?

Meest recent

Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

29
29
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

36
36
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

26
26
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

193
193
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

96
96
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

187
187
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

110
110
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

146
146
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

95
95
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

56
56
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

69
69
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

439
439
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

224
224
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

315
315
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

302
302
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

81
81
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1022
1022
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

322
322
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

364
364
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

450
450
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

146
146
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

114
114
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

184
184
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

287
287

Meer sportnieuws