RMC: "Zidane heeft nieuwe club voor volgend seizoen beet"

door
RMC:

Afgelopen zomer besloot Zinedine Zidane om er na 2,5 jaar opnieuw de brui aan te geven als trainer van Real Madrid. De 49-jarige Fransman nam sindsdien een rustperiode, al verhinderde dat niet dat zijn naam de voorbije maanden om de haverklap genoemd werd bij de ene of de andere Europese grootmacht. Man Utd werd bijvoorbeeld genoemd, maar de toekomst van Zizou lijkt elders te liggen.


RMC Sport stelt zelfs dat de volgende bestemming van Zidane nu al zeker is, want het Franse medium weet dat hij sowieso ten laatste bij het begin van het seizoen 2022/23 trainer zal worden van Paris Saint-Germain. In Parijs is men niet overtuigd van Mauricio Pochettino, die er niet helemaal in lijkt te slagen om al zijn vedetten in het gareel te laten lopen.

Dat maakt dat de Argentijnse trainer sowieso in de zomer moet ophoepelen, zelfs als hij dit seizoen nog de Champions League zou winnen. Als de prestaties de komende maanden zouden tegenvallen, zou de trainerswissel zelfs nog eerder doorgevoerd kunnen worden. Voor Zidane zou het dan zijn eerste trainersavontuur in eigen land worden, want hij was tot dusver enkel bij Real aan de slag.

ONDER DE VERWACHTINGEN
PSG investeerde in de zomer weer stevig en haalde met Lionel Messi, Sergio Ramos, Gianluigi Donnarumma, Achraf Hakimi en Georginio Wijnaldum enkele stevige namen aan boord. Ondanks die kwaliteitsinjectie sputtert de machine van PSG echter nog regelmatig, zelfs al staan ze weer ruim aan de leiding in de Ligue 1 en wisten ze zich gewoon te plaatsen voor de achtste finales van de Champions League.

LEES OOK: ‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Zal Zidane de kleedkamer van PSG wel in de hand kunnen houden?

Meest recent

Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

8
8
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

17
17
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

106
106
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

17
17
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

89
89
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

164
164
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

92
92
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

114
114
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

193
193
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

77
77
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

284
284
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

485
485
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

116
116
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

272
272
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

193
193
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

340
340
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

403
403
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

79
79
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

842
842
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

440
440
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

617
617

Meer sportnieuws