Coronapaniek bij Anderlecht: twee positieve gevallen

door
Coronapaniek bij Anderlecht: twee positieve gevallen

Zoals alle andere ploegen uit de Jupiler Pro League bereidt ook RSC Anderlecht zich met een oefenkamp voor op het werk van de komende maanden. Paars-Wit doet dat in België, nadat het de geplande stage in Dubai al had afgelast.


Dat om het op veilig te spelen en absoluut geen risico te nemen met de omikronvariant van het coronavirus. Maar een stage op Belgische bodem biedt de recordkampioen geen zekerheid, blijkt nu. Het Nieuwsblad weet namelijk dat twee spelers positief getest hebben. Het gaat om verdediger Lisandro Magallàn en jonkie Enoch Atta Agyei. De spelers zullen in quarantaine gaan. 

Eerder kregen de Brusselaars al een andere tegenslag te verwerken. Zo ziet de Nederlandse club RKC Waalwijk af van de geplande oefenpot tegen de hoofdstedelingen. Die partij stond op 9 januari op het programma, maar zal dus niet doorgaan. De Nederlanders vinden het niet verstandig om in de huidige situatie en met de huidige maatregelen de grens met ons land over te steken. Anderlecht zal wel nog oefenen tegen KVC Westerlo, de autoritaire leider in 1B.

DOORGAAN OP ELAN

Anderlecht herneemt op 16 januari de Jupiler Pro League met de Clásico tegen Standard. RSCA wil de goede lijn van voor nieuwjaar doortrekken en zich zo snel mogelijk verzekeren van een plekje bij de eerste vier. En wie weet, is er daarna nog meer mogelijk. In onze hoofdstad zijn ze alvast razend ambitieus en namen ze zelfs al het woord 'titel' in de mond. Maar eerst Standard over de knie proberen te leggen.



     

POLL: Wordt RSCA kampioen?

Meest recent

Weer groot mysterie Doku, reserverol voor De Bruyne

Manchester City neemt het in de FA Cup op tegen derdeklasser Leyton Orient. Pep Guardiola heeft ...

0
0
KAA Gent-coach Milicevic reageert verrassend over VAR-ophef

Danijel Milicevic wist met KAA Gent in de slotfase alsnog een punt uit de brand te slepen tegen KV ...

31
31
Heynen neemt geen blad voor de mond: “Anders verlammend"

KRC Genk werd in de halve finale van de Croky Cup uitgeschakeld door Club Brugge. Blauw-Zwart lijkt ...

56
56
Clubloze Duivel hoopt weer op selectie: “Goede relatie Garcia”

Rudi Garcia is de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels en het is reikhalzend uitkijken naar zijn ...

70
70
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

183
183
Nainggolan van hemel naar hel: “Ik heb toen traantje gelaten”

Radja Nainggolan ging op korte tijd van de hemel naar de hel. In een interview met Het Laatste ...

66
66
Club Brugge laat Vormer links liggen: “Dat is voetbalwereld”

Ruud Vormer is een icoon van Club Brugge. De Nederlander was jarenlang de aanvoerder van Blauw-Zwart ...

492
492
Ex-ref velt oordeel over VAR-fase KVM-Gent: “Onvoorstelbaar”

Speeldag 25 van de Jupiler Pro League is nog maar net afgetrapt of de arbitrage ligt alweer zwaar ...

388
388
Rik De Mil spreekt open over geruchten en uit onvrede

Sporting Charleroi doet het dit seizoen niet onaardig. De manschappen van Rik De Mil staan op een ...

94
94
Vanzeir maakt kennis met Belgische VAR en haalt flink uit

Dante Vanzeir maakte de overstap van New York Red Bulls naar KAA Gent en de aanvaller was tegen KV ...

191
191
Ongelooflijke twist Nainggolan-dossier: ‘Chantage seks en gokken’

Het dossier van Radja Nainggolan begint ongelooflijke vormen aan te nemen. De middenvelder van ...

462
462
Sterkhouder KRC Genk: "Speel hier volgend jaar wellicht nog"

KRC Genk zag met Carlos Cuesta een oudgediende vertrekken naar Galatasaray. Patrik Hrosovsky is ook ...

232
232
'Anderlecht krijgt bijzonder goed nieuws over Vertonghen'

RSC Anderlecht speelt zondag de topper in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. Een beladen duel, zeker ...

379
379
Hasi haalt wéér uit: "Kan zelfs niet scoren op training"

KV Mechelen verloor in de extra tijd nog twee dure punten. Het speelde 3-3 tegen AA Gent. Besnik ...

295
295
Laatste contractjaar nabij: Heynen reageert op Genk-toekomst

KRC Genk sneuvelde woensdag in de halve finales van de Croky Cup, maar kan voorts dik tevreden zijn ...

333
333
Alles op Atalanta: Hayen gooit basiself volledig overhoop

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de Champions League-clash van aanstaande woensdag tegen ...

676
676
'Crisis Tottenham escaleert: trainersontslag in de maak'

In Engeland wordt dit weekend de vierde ronde van de FA Cup afgewerkt. Voor Tottenham Hotspur wordt ...

63
63
Courtois terug Rode Duivel? 'Veelzeggende actie Mannaert'

De Rode Duivels strijden eind maar tegen Oekraïne om het behoud in de Nations League, een ...

198
198
Hasi compleet door het lint: "De VAR heeft ons gef*ckt"

KV Mechelen blijft voorlopig in de hoek waar de klappen vallen. Vrijdag leek KVM nochtans op weg ...

335
335
'Absolute jackpot onderweg: Chelsea wil steunpilaar Club'

Club Brugge heeft een behoorlijk rustige wintermercato achter de rug. Het beperkte zijn inkomende ...

1010
1010

Meer sportnieuws