Coronapaniek bij Anderlecht: twee positieve gevallen

284 stemmen
Coronapaniek bij Anderlecht: twee positieve gevallen

Zoals alle andere ploegen uit de Jupiler Pro League bereidt ook RSC Anderlecht zich met een oefenkamp voor op het werk van de komende maanden. Paars-Wit doet dat in België, nadat het de geplande stage in Dubai al had afgelast.


Dat om het op veilig te spelen en absoluut geen risico te nemen met de omikronvariant van het coronavirus. Maar een stage op Belgische bodem biedt de recordkampioen geen zekerheid, blijkt nu. Het Nieuwsblad weet namelijk dat twee spelers positief getest hebben. Het gaat om verdediger Lisandro Magallàn en jonkie Enoch Atta Agyei. De spelers zullen in quarantaine gaan. 

Eerder kregen de Brusselaars al een andere tegenslag te verwerken. Zo ziet de Nederlandse club RKC Waalwijk af van de geplande oefenpot tegen de hoofdstedelingen. Die partij stond op 9 januari op het programma, maar zal dus niet doorgaan. De Nederlanders vinden het niet verstandig om in de huidige situatie en met de huidige maatregelen de grens met ons land over te steken. Anderlecht zal wel nog oefenen tegen KVC Westerlo, de autoritaire leider in 1B.

DOORGAAN OP ELAN

Anderlecht herneemt op 16 januari de Jupiler Pro League met de Clásico tegen Standard. RSCA wil de goede lijn van voor nieuwjaar doortrekken en zich zo snel mogelijk verzekeren van een plekje bij de eerste vier. En wie weet, is er daarna nog meer mogelijk. In onze hoofdstad zijn ze alvast razend ambitieus en namen ze zelfs al het woord 'titel' in de mond. Maar eerst Standard over de knie proberen te leggen.



     

LEES OOK: Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Wordt RSCA kampioen?

Meest recent

'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

4
4
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

23
23
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

98
98
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

82
82
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

294
294
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

385
385
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

219
219
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

392
392
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

424
424
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

531
531
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

232
232
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

78
78
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

235
235
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

291
291
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

140
140
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

386
386
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

158
158
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

235
235
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

640
640
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

121
121
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

322
322
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

207
207
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

173
173
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

128
128

Meer sportnieuws