Coronapaniek bij Anderlecht: twee positieve gevallen

door
Coronapaniek bij Anderlecht: twee positieve gevallen

Zoals alle andere ploegen uit de Jupiler Pro League bereidt ook RSC Anderlecht zich met een oefenkamp voor op het werk van de komende maanden. Paars-Wit doet dat in België, nadat het de geplande stage in Dubai al had afgelast.


Dat om het op veilig te spelen en absoluut geen risico te nemen met de omikronvariant van het coronavirus. Maar een stage op Belgische bodem biedt de recordkampioen geen zekerheid, blijkt nu. Het Nieuwsblad weet namelijk dat twee spelers positief getest hebben. Het gaat om verdediger Lisandro Magallàn en jonkie Enoch Atta Agyei. De spelers zullen in quarantaine gaan. 

Eerder kregen de Brusselaars al een andere tegenslag te verwerken. Zo ziet de Nederlandse club RKC Waalwijk af van de geplande oefenpot tegen de hoofdstedelingen. Die partij stond op 9 januari op het programma, maar zal dus niet doorgaan. De Nederlanders vinden het niet verstandig om in de huidige situatie en met de huidige maatregelen de grens met ons land over te steken. Anderlecht zal wel nog oefenen tegen KVC Westerlo, de autoritaire leider in 1B.

DOORGAAN OP ELAN

Anderlecht herneemt op 16 januari de Jupiler Pro League met de Clásico tegen Standard. RSCA wil de goede lijn van voor nieuwjaar doortrekken en zich zo snel mogelijk verzekeren van een plekje bij de eerste vier. En wie weet, is er daarna nog meer mogelijk. In onze hoofdstad zijn ze alvast razend ambitieus en namen ze zelfs al het woord 'titel' in de mond. Maar eerst Standard over de knie proberen te leggen.



     

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Wordt RSCA kampioen?

Meest recent

"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

2
2
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

18
18
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

75
75
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

76
76
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

37
37
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

22
22
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

35
35
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

36
36
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

200
200
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

101
101
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

244
244
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

198
198
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

240
240
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

557
557
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

272
272
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

138
138
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

478
478
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

132
132
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

200
200
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

481
481
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

89
89
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

100
100
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

24
24
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

82
82

Meer sportnieuws