Coronapaniek bij Anderlecht: twee positieve gevallen

door
Coronapaniek bij Anderlecht: twee positieve gevallen

Zoals alle andere ploegen uit de Jupiler Pro League bereidt ook RSC Anderlecht zich met een oefenkamp voor op het werk van de komende maanden. Paars-Wit doet dat in België, nadat het de geplande stage in Dubai al had afgelast.


Dat om het op veilig te spelen en absoluut geen risico te nemen met de omikronvariant van het coronavirus. Maar een stage op Belgische bodem biedt de recordkampioen geen zekerheid, blijkt nu. Het Nieuwsblad weet namelijk dat twee spelers positief getest hebben. Het gaat om verdediger Lisandro Magallàn en jonkie Enoch Atta Agyei. De spelers zullen in quarantaine gaan. 

Eerder kregen de Brusselaars al een andere tegenslag te verwerken. Zo ziet de Nederlandse club RKC Waalwijk af van de geplande oefenpot tegen de hoofdstedelingen. Die partij stond op 9 januari op het programma, maar zal dus niet doorgaan. De Nederlanders vinden het niet verstandig om in de huidige situatie en met de huidige maatregelen de grens met ons land over te steken. Anderlecht zal wel nog oefenen tegen KVC Westerlo, de autoritaire leider in 1B.

DOORGAAN OP ELAN

Anderlecht herneemt op 16 januari de Jupiler Pro League met de Clásico tegen Standard. RSCA wil de goede lijn van voor nieuwjaar doortrekken en zich zo snel mogelijk verzekeren van een plekje bij de eerste vier. En wie weet, is er daarna nog meer mogelijk. In onze hoofdstad zijn ze alvast razend ambitieus en namen ze zelfs al het woord 'titel' in de mond. Maar eerst Standard over de knie proberen te leggen.



     

LEES OOK: Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

Wordt RSCA kampioen?

Meest recent

Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

63
63
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

27
27
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

74
74
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

70
70
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

44
44
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

72
72
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

29
29
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

145
145
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

179
179
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

227
227
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

65
65
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

404
404
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

391
391
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

81
81
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

65
65
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

111
111
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

66
66
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

190
190
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

556
556
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

121
121
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

249
249
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

713
713
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

81
81
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

340
340

Meer sportnieuws