Blessin schiet met scherp: "Dát wil ik er nog bij"

door
Blessin schiet met scherp:

KV Oostende ging met een wrang gevoel de winterbreak in. De Kustboys verloren op de laatste speeldag van het jaar thuis met 0-4 van KRC Genk. Niet de afsluiter die coach Alexander Blessin voor ogen had.


De Duitser drukte zich na afloop van dat duel dan ook hard uit en nam de mentaliteit van zijn spelers op de korrel. Er zal ongetwijfeld een hartig woordje gesproken zijn aan de kust. De West-Vlamingen zijn vandaag begonnen aan de voorbereiding op het tweede luik van het seizoen. KVO zou normaal gezien op stage gaan naar Spanje, maar besloot in laatste instantie om op Belgische bodem te blijven. De club kampt met meerdere positieve coronagevallen en wil geen risico's nemen met de uiterst besmettelijke omikronvariant van het coronavirus.

TRANSFERS

KVO wist al drie nieuwe aanwinsten te strikken deze transferperiode. Zo werden Kyle Duncan, Alessandro Albanase en Tatsuhiro Sakamoto al aan de selectie toegevoegd. Zij kwamen over van respectievelijk New York Red Bulls, Waasland-Beveren en Cerezo Osaka. Mogelijk komt er nog wat bij aan de kust, iets wat coach Alexander Blessin graag zal zien gebeuren.

"Het is goed – en nodig – dat er spelers bijkomen. Middenvelder Kenny Rocha en verdediger Steven Fortes zijn met Kaapverdië naar de Africa Cup en zijn we dus twee of drie weken kwijt. Daarom wil ik er graag nog een centrale verdediger, en liefst ook een extra spits en doelman", laat Blessin optekenen bij Het Laatste Nieuws. Afwachten of het Oostendse bestuur ook gehoor geeft aan de oproep van zijn coach. KVO hervat op 15 januari de competitie met een duel op het veld van Zulte Waregem.  

Speelt KVO nog PO II?

Meest recent

"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

28
28
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

55
55
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

141
141
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

173
173
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

79
79
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

113
113
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

387
387
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

50
50
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

94
94
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

36
36
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

462
462
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

577
577
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

197
197
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

349
349
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

226
226
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

74
74
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

246
246
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

240
240
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

490
490
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

533
533
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

419
419
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

203
203
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

497
497
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1251
1251

Meer sportnieuws