Blessin schiet met scherp: "Dát wil ik er nog bij"

246
Blessin schiet met scherp:

KV Oostende ging met een wrang gevoel de winterbreak in. De Kustboys verloren op de laatste speeldag van het jaar thuis met 0-4 van KRC Genk. Niet de afsluiter die coach Alexander Blessin voor ogen had.


De Duitser drukte zich na afloop van dat duel dan ook hard uit en nam de mentaliteit van zijn spelers op de korrel. Er zal ongetwijfeld een hartig woordje gesproken zijn aan de kust. De West-Vlamingen zijn vandaag begonnen aan de voorbereiding op het tweede luik van het seizoen. KVO zou normaal gezien op stage gaan naar Spanje, maar besloot in laatste instantie om op Belgische bodem te blijven. De club kampt met meerdere positieve coronagevallen en wil geen risico's nemen met de uiterst besmettelijke omikronvariant van het coronavirus.

TRANSFERS

KVO wist al drie nieuwe aanwinsten te strikken deze transferperiode. Zo werden Kyle Duncan, Alessandro Albanase en Tatsuhiro Sakamoto al aan de selectie toegevoegd. Zij kwamen over van respectievelijk New York Red Bulls, Waasland-Beveren en Cerezo Osaka. Mogelijk komt er nog wat bij aan de kust, iets wat coach Alexander Blessin graag zal zien gebeuren.

"Het is goed – en nodig – dat er spelers bijkomen. Middenvelder Kenny Rocha en verdediger Steven Fortes zijn met Kaapverdië naar de Africa Cup en zijn we dus twee of drie weken kwijt. Daarom wil ik er graag nog een centrale verdediger, en liefst ook een extra spits en doelman", laat Blessin optekenen bij Het Laatste Nieuws. Afwachten of het Oostendse bestuur ook gehoor geeft aan de oproep van zijn coach. KVO hervat op 15 januari de competitie met een duel op het veld van Zulte Waregem.  

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Speelt KVO nog PO II?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

40
40
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

69
69
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

10
10
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

22
22
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

91
91
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

52
52
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

372
372
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

86
86
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

154
154
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

288
288
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

153
153
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws