De Jonghe en Kasmi trekken streep onder exotische avonturen

door
De Jonghe en Kasmi trekken streep onder exotische avonturen

Dezer dagen gaan heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club om de tweede helft van het seizoen af te kunnen werken. Ook een aantal in de vergetelheid geraakte Belgische spelers zijn op zoek naar een nieuwe uitdaging. Zo kunnen geïnteresseerde clubs momenteel Jimmy De Jonghe en Faysel Kasmi na een exotische uitdaging gratis oppikken.


De 29-jarige De Jonghe liet zijn contract bij het Roemeense FC Arges Pitesti ontbinden, meldt Gazet van Antwerpen. De linksachter had een jaar geleden getekend bij de lokale eersteklasser, maar een overweldigend succes werd dat niet. Hij kwam er amper zestien keer in actie. In het verleden was De Jonghe al aan de slag bij Club Brugge, Zulte Waregem, Lierse, Roeselare, Beerschot en Lokeren. Na het faillissement van de Waaslanders zat hij een halfjaar zonder club en belandde hij in Roemenië.

Ook Kasmi is tegenwoordig een vrije speler volgens dezelfde krant. De middenvelder was sinds oktober aan de slag bij Dhofar Club in Oman, maar dat werd een complete afknapper. Na drie maanden werd zijn contract er alweer ontbonden. Kasmi blijft zelf wel strijdvaardig en zegt terug te willen vechten.

VEELBELOVENDE START
Toen de 26-jarige in 2013 debuteerde bij Lierse, leek hem nochtans een mooie toekomst te wachten. Hij versierde ook een transfer naar Standard, maar daar lukte het niet en daarna ging zijn carrière snel bergaf. Hij kende passages in Cyprus, Ierland en Bulgarije en was tussendoor nog in de amateurreeksen aan de slag bij ASV Geel en Visé.


Hebben zij nog hun plaats bij een Belgische profclub?

Meest recent

Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

0
0
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

201
201
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

124
124
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

80
80
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

42
42
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

24
24
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

245
245
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

177
177
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

121
121
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

134
134
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

97
97
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

33
33
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

90
90
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

476
476
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

61
61
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

64
64
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

128
128
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

67
67
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

217
217
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

150
150
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

142
142
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

109
109
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

648
648
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

51
51
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

337
337

Meer sportnieuws