Storm spreekt duidelijke taal over transfer

388
Storm spreekt duidelijke taal over transfer

Voor Nikola Storm was 2021 een boerenjaar. De 27-jarige flankaanvaller is bij KV Mechelen tot volle wasdom gekomen en was in het voorbije kalenderjaar goed voor maar liefst 21 goals en negen assists. Geen enkele Belg wist in diezelfde periode meer te scoren, zelfs geen van de toppers van de Rode Duivels. KV Mechelen vaart ook wel bij zijn topprestaties.


Met zijn goals loodste Storm Malinwa vorig seizoen ei zo na nog naar een Europees ticket, terwijl ze ook dit seizoen na 21 speeldagen weer op een knappe zesde plaats staan. Zelfs de top vier hebben ze nog in het vizier, want de achterstand op Antwerp bedraagt momenteel een overbrugbare vier punten. De keerzijde van de medaille is dan weer dat Storm gegeerd is.

In de zomer viel zijn naam al bij enkele grote clubs en die interesse zal na de voorbije maanden zeker niet afgenomen zijn. KV Mechelen zit wel in een sterke onderhandelingspositie, want Storm tekende in april nog een nieuwe overeenkomst die doorloopt tot 2026. Bovendien staat hij zelf ook niet meteen te springen om de club nu al te verlaten.

NA HET SEIZOEN?
"Het moet al een aanbod zijn dat ik echt niet kan weigeren", zegt Storm bij Sporza over een mogelijke wintertransfer. "Ik zit goed bij KV Mechelen, ik ben hier graag. Ik ben zeker niet geneigd om tijdens de winter te vertrekken. Mijn "kopke" zit nog altijd hier, na het seizoen kunnen we dan wel kijken wat de opties zijn." Komende zomer zal het dus wellicht een ander verhaal worden voor KVM.

LEES OOK: Druk stijgt in Mechelen: Vanderbiest reageert op heikele situatie

Is Storm klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Cercle haalt slag thuis: international tekent transfervrij

Met 2 op 15 is Cercle Brugge niet bepaald goed aan het nieuwe seizoen begonnen. En dus besloot de ...

4
4
UCL: Lukaku niet voorbij ex-club; PSV blijft steken op punt

Donderdagavond worden de resterende matchen van de openingsspeeldag in de Champions League ...

23
23
Van Bommel grijnst: De Cuyper imponeert na metamorfose

Bondscoach Mark van Bommel maakt binnen een dikke week zijn eerste selectie bij de Rode Duivels ...

78
78
‘Ivan Leko zoekt 'ruzie' met zijn beste Club-speler’

Ivan Leko en Yann Sommer zitten nog niet helemaal op dezelfde golflengte. Tegen Cercle Brugge was er ...

260
260
Antwerp incasseert serieuze tik: "Héél ongelukkig"

Antwerp FC maakt zich op voor een loodzwaar tweeluik tegen Club Brugge en Union SG. In aanloop naar ...

264
264
Druk stijgt in Mechelen: Vanderbiest reageert op heikele situatie

Waar KV Mechelen vorig seizoen nog de grote revelatie in de Jupiler Pro League was, is de huidige ...

59
59
Facelift bij Anderlecht: gloednieuw middenveld in de maak

Binnen een tweetal weken ligt het seizoen in het clubvoetbal extra lang stil door een uitzonderlijk ...

428
428
Lang disciplinair in tribune gezet: nieuwe details bekend

Noa Lang moest woensdagavond vanuit de tribunes toekijken hoe zijn SSC Napoli in de Champions League ...

135
135
Kansen Belgische clubs: transfer Ito kaatst in extremis af

De mercato is in België alweer een weekje gesloten, maar de clubs uit de Jupiler Pro League ...

236
236
Courtois maakt plekje vrij: JPL-doelman bij Rode Duivels?

Wat al een tijdje in de lucht hing, heeft hij nu ook officieel bevestigd. Zo zal Thibaut Courtois de ...

270
270
Ziyech verrast iedereen met nieuwe club

Hakim Ziyech heeft een nieuwe club. De 33-jarige Marokkaanse smaakmaker heeft zijn handtekening ...

25
25
Anderlecht slaat wéér toe: contract tot 2029

Neerpede is al vele jaren een garantie op talentdoorstroming. Het hield Anderlecht financieel ...

127
127
Bruno en RSCA zijn klaar: "Of ik extra druk voel?"

Bij RSC Anderlecht zijn ze degelijk aan het seizoen begonnen. Er was de kwalificatie voor de Europa ...

160
160
Euvrard looft pion: "Je ziet zijn honger én kwaliteit"

Standard speelt dit weekend tegen KVC Westerlo. De Rouches hopen hun goede start daar verder te ...

63
63
Bruno: "Of Aasgaard en Amane in de selectie zitten?"

RSC Anderlecht neemt het vrijdagavond op tegen KV Mechelen. Vitor Bruno heeft een zeer ruime ...

362
362
Geen megadeal voor Patro: "Overstijgt ons jaarbudget"

Patro Eisden kende een zeer drukke zomermercato. De club uit de Challenger Pro League deed ...

71
71
Sibierski over mercato: "Dat was niet per se gepland"

RSC Anderlecht haalde elf nieuwe spelers. Dergelijke mercato gebeurde al eerder en is zowat het ...

251
251
'Leko grijpt drastisch in: 5 wissels bij Club Brugge'

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen Aston Villa, want zondag ...

840
840
'Vraagteken achter Vanaken: Leko kiest al vervanger'

Club Brugge likt zijn wonden na de nederlaag tegen Aston Villa. Niet alleen had de landskampioen op ...

365
365
Familie Pfaff na familieleed: Jean-Marie diep geraakt

De voorbije jaren waren bijzonder zwaar voor Jean Marie Pfaff en zijn familie. De Belgische legende ...

455
455
'Tresoldi zorgt alweer voor nieuwe plottwist'

Het is voor Club Brugge een zeer bewogen zomer geweest. Rond heel wat spelers draaide de ...

170
170
'Real grijpt meteen in na nieuwe masterclass Courtois'

Real Madrid is deze week met een overwinning begonnen aan zijn campagne in de Champions League en ...

267
267
'Nieuwe mokerslag voor getergd KV Mechelen'

Na amper vijf speeldagen lijkt het bij KV Mechelen al crisis te zijn. Met een schamele twee op ...

402
402
Dortmund komt met geruststellend nieuws over Karetsas

Kos Karetsas had deze week ongetwijfeld hoge verwachtingen gekoesterd voor zijn debuut in de ...

78
78
"Waarom ik niet bij Standard tekende? Vraag het Wilmots"

Standard heeft dit seizoen een uitstekende start genomen en lijkt een stevige kandidaat om op zijn ...

265
265

Meer sportnieuws