Storm spreekt duidelijke taal over transfer

388 stemmen
Storm spreekt duidelijke taal over transfer

Voor Nikola Storm was 2021 een boerenjaar. De 27-jarige flankaanvaller is bij KV Mechelen tot volle wasdom gekomen en was in het voorbije kalenderjaar goed voor maar liefst 21 goals en negen assists. Geen enkele Belg wist in diezelfde periode meer te scoren, zelfs geen van de toppers van de Rode Duivels. KV Mechelen vaart ook wel bij zijn topprestaties.


Met zijn goals loodste Storm Malinwa vorig seizoen ei zo na nog naar een Europees ticket, terwijl ze ook dit seizoen na 21 speeldagen weer op een knappe zesde plaats staan. Zelfs de top vier hebben ze nog in het vizier, want de achterstand op Antwerp bedraagt momenteel een overbrugbare vier punten. De keerzijde van de medaille is dan weer dat Storm gegeerd is.

In de zomer viel zijn naam al bij enkele grote clubs en die interesse zal na de voorbije maanden zeker niet afgenomen zijn. KV Mechelen zit wel in een sterke onderhandelingspositie, want Storm tekende in april nog een nieuwe overeenkomst die doorloopt tot 2026. Bovendien staat hij zelf ook niet meteen te springen om de club nu al te verlaten.

NA HET SEIZOEN?
"Het moet al een aanbod zijn dat ik echt niet kan weigeren", zegt Storm bij Sporza over een mogelijke wintertransfer. "Ik zit goed bij KV Mechelen, ik ben hier graag. Ik ben zeker niet geneigd om tijdens de winter te vertrekken. Mijn "kopke" zit nog altijd hier, na het seizoen kunnen we dan wel kijken wat de opties zijn." Komende zomer zal het dus wellicht een ander verhaal worden voor KVM.

LEES OOK: ‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Is Storm klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

43
43
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

67
67
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

130
130
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

88
88
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

234
234
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

416
416
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

368
368
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

665
665
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

125
125
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

92
92
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

181
181
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws