Storm spreekt duidelijke taal over transfer

388
Storm spreekt duidelijke taal over transfer

Voor Nikola Storm was 2021 een boerenjaar. De 27-jarige flankaanvaller is bij KV Mechelen tot volle wasdom gekomen en was in het voorbije kalenderjaar goed voor maar liefst 21 goals en negen assists. Geen enkele Belg wist in diezelfde periode meer te scoren, zelfs geen van de toppers van de Rode Duivels. KV Mechelen vaart ook wel bij zijn topprestaties.


Met zijn goals loodste Storm Malinwa vorig seizoen ei zo na nog naar een Europees ticket, terwijl ze ook dit seizoen na 21 speeldagen weer op een knappe zesde plaats staan. Zelfs de top vier hebben ze nog in het vizier, want de achterstand op Antwerp bedraagt momenteel een overbrugbare vier punten. De keerzijde van de medaille is dan weer dat Storm gegeerd is.

In de zomer viel zijn naam al bij enkele grote clubs en die interesse zal na de voorbije maanden zeker niet afgenomen zijn. KV Mechelen zit wel in een sterke onderhandelingspositie, want Storm tekende in april nog een nieuwe overeenkomst die doorloopt tot 2026. Bovendien staat hij zelf ook niet meteen te springen om de club nu al te verlaten.

NA HET SEIZOEN?
"Het moet al een aanbod zijn dat ik echt niet kan weigeren", zegt Storm bij Sporza over een mogelijke wintertransfer. "Ik zit goed bij KV Mechelen, ik ben hier graag. Ik ben zeker niet geneigd om tijdens de winter te vertrekken. Mijn "kopke" zit nog altijd hier, na het seizoen kunnen we dan wel kijken wat de opties zijn." Komende zomer zal het dus wellicht een ander verhaal worden voor KVM.

LEES OOK: Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats
Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats
471

Is Storm klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Doku haalt stevig uit naar Rudi Garcia

De Rode Duivels beginnen in september aan hun nieuwe campagne in de Nations League met Mark van ...

9
9
'Nieuwe twist: Lille krijgt volgende bod op Fernandez-Pardo'

Het is een zeer bewogen zomer voor Matias Fernandez-Pardo. De 21-jarige aanvaller was eerst de grote ...

17
17
Borkelmans heeft zeer straffe uitdaging beet

Sinds zijn passage als assistent van Marc Wilmots bij de Rode Duivels is er in de Belgische ...

13
13
Ruben Van Gucht maandenlang gevolgd: opmerkelijke onthulling

Ruben Van Gucht blijft schijnbaar overal opduiken. Controversieel of niet, aan aandacht ...

14
14
Schotse baas komt met straffe onthulling over Pocognoli

Sébastien Pocognoli heeft deze zomer na zijn vertrek bij AS Monaco snel een nieuwe uitdaging ...

34
34
'Dilemma voor Standard na plotse transferaanbieding'

Standard is na drie speeldagen nog ongeslagen, al zullen ze in Luik wellicht gehoopt hebben op meer ...

126
126
'Man City plant enorme transferbom met De Jong'

Er viel deze zomer al heel wat transfervuurwerk te noteren in de Premier League en dat lijkt nog ...

124
124
'Arsenal zet ook Rode Duivel nog op verlanglijst'

Arsenal heeft zijn start dit seizoen niet gemist. Zowel in de Community Shield tegen Manchester City ...

83
83
'Club Brugge slikt domper in dossier Ordoñez'

Het is bij Club Brugge al een zeer bewogen transferzomer geweest en er lijkt nog één ...

440
440
Amorim verrast met rollen voor Moreira en Saelemaekers

AC Milan is afgelopen weekend zijn seizoen goed begonnen. De Rossoneri pakte in hun ...

69
69
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

105
105
Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet

Donderdag hopen Anderlecht, STVV en AA Gent hun ticket voor hun respectievelijke Europese league ...

79
79
Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

471
471
Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Na de derde speeldag in de Jupiler Pro League zijn er nog drie teams die met het maximum van de ...

382
382
'Standard alsnog verlost van overbodige grootverdiener'

Voor Standard belooft het nog een bewogen einde van de zomerse transferperiode te gaan worden. Op ...

94
94
Trossard en Besiktas briesen na schandalige klap

Afgelopen weekend werd in de Turkse competitie de tweede speeldag afgewerkt en die werd voor de Rode ...

121
121
'STVV baalt: nòg plotse miljoenentransfer sterkhouder'

STVV kwam afgelopen weekend niet in actie, want de Kanaries mochten zich sparen voor de return tegen ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

459
459
Thorup krijgt de volle laag bij Genk: grijpt De Condé in?

KRC Genk is dit seizoen wisselvallig begonnen. Tegen Royal Antwerp leken de Limburgers op weg naar ...

589
589
Issame Charaï maakt Westerlo af: transfers nakend?

Westerlo kreeg afgelopen speeldag een pak voor de broek in de Jupiler Pro League. De Kemphanen ...

96
96
Infantino haalt snoeihard uit na FIFA-controverse

Gianni Infantino ligt zwaar onder vuur bij de FIFA. De voorzitter van de wereldvoetbalbond krijgt na ...

174
174
"Negatieve exponent" - Vandenbempt vreest voor titularis Club

Club Brugge blijft na drie speeldagen in de Jupiler Pro League zijn perfecte rapport behouden. ...

395
395
'Contract tot 2032: supertransfer Bradley Barcola nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

107
107
'Eerste doorbraak Ordoñez: Club ruikt spetterend bedrag'

Club Brugge lijkt in het uiterste slot van de transferperiode dan toch nog een grote uitgaande ...

426
426
'STVV houdt hart vast: volgende steunpilaar naar exit'

STVV bereidt zich momenteel voor op één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

369
369

Meer sportnieuws