Storm spreekt duidelijke taal over transfer

door
Storm spreekt duidelijke taal over transfer

Voor Nikola Storm was 2021 een boerenjaar. De 27-jarige flankaanvaller is bij KV Mechelen tot volle wasdom gekomen en was in het voorbije kalenderjaar goed voor maar liefst 21 goals en negen assists. Geen enkele Belg wist in diezelfde periode meer te scoren, zelfs geen van de toppers van de Rode Duivels. KV Mechelen vaart ook wel bij zijn topprestaties.


Met zijn goals loodste Storm Malinwa vorig seizoen ei zo na nog naar een Europees ticket, terwijl ze ook dit seizoen na 21 speeldagen weer op een knappe zesde plaats staan. Zelfs de top vier hebben ze nog in het vizier, want de achterstand op Antwerp bedraagt momenteel een overbrugbare vier punten. De keerzijde van de medaille is dan weer dat Storm gegeerd is.

In de zomer viel zijn naam al bij enkele grote clubs en die interesse zal na de voorbije maanden zeker niet afgenomen zijn. KV Mechelen zit wel in een sterke onderhandelingspositie, want Storm tekende in april nog een nieuwe overeenkomst die doorloopt tot 2026. Bovendien staat hij zelf ook niet meteen te springen om de club nu al te verlaten.

NA HET SEIZOEN?
"Het moet al een aanbod zijn dat ik echt niet kan weigeren", zegt Storm bij Sporza over een mogelijke wintertransfer. "Ik zit goed bij KV Mechelen, ik ben hier graag. Ik ben zeker niet geneigd om tijdens de winter te vertrekken. Mijn "kopke" zit nog altijd hier, na het seizoen kunnen we dan wel kijken wat de opties zijn." Komende zomer zal het dus wellicht een ander verhaal worden voor KVM.

LEES OOK: Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Raman spreekt over einde carrière en haalt uit
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit
268

Is Storm klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

10
10
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

33
33
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

9
9
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

259
259
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

37
37
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

112
112
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

151
151
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

35
35
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

54
54
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

301
301
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

66
66
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

91
91
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

287
287
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

294
294
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

51
51
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

145
145
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

227
227
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

72
72
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

199
199
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

127
127
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

107
107
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

103
103
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

109
109

Meer sportnieuws