'Belgische flankverdedigers op weg naar Ligue II en MLS'

60
'Belgische flankverdedigers op weg naar Ligue II en MLS'

De Belgische linkerflankspelers zijn grof wild. Mardochee Nzita en Logan Ndenbe lijken een mooie transfer te kunnen versieren. Beiden zouden eerstdaags een transfer kunnen afronden, dat melden Franse media.


Ndenbe zou de Franse club Guingamp kunnen verlaten voor een club in de Major League Soccer en de deal zou zelfs aanstaande zijn. Ndenbe is belofteninterntional bij België. Nzita kan op zijn beurt een transfer versieren naar de Franse tweedeklasser Sochaux.

SERIE B EN LIGUE II

Nzita speelt momenteel voor de Italiaanse tweedeklasser Pescara. Daar was hij dit seizoen goed voor 15 wedstrijden, waarin hij 1 keer scoorde en 2 assists uitdeelde. Hij speelde eerder al voor Perugia. Die laatste club nam de 21-jarige Belg in de zomer van 2019 gratis over van de beloften van RSC Anderlecht. Pescara kocht Nzita afgelopen zomer voor 750.000 euro weg bij Perugia en hij ligt daar nog tot medio 2024 onder contract. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 350.000 euro. Nzita kan dus weer een stap hogerop zetten met een transfer naar Sochaux.

Ndenbe is een ex-speler van Moeskroen en KV Oostende, en Guingamp haalde de 21-jarige Belg in de zomer van 2020 gratis weg bij de kustploeg. Ndenbe is een vaste waarde bij de Franse club, waar hij nog tot medio 2023 onder contract ligt. Volgens Transfermarkt.be heeft de linkspoot een marktwaarde van 600.000 euro. Hij kan dus een mooie transfer naar de Major League Soccer versieren. De komende dagen zal er meer duidelijkheid komen over deze twee transferdossiers.

Moeten de Belgische clubs ook eens polsen bij hen?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

30
30
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

30
30
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

97
97
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

41
41
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

214
214
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws