'Belgische flankverdedigers op weg naar Ligue II en MLS'

60 stemmen
'Belgische flankverdedigers op weg naar Ligue II en MLS'

De Belgische linkerflankspelers zijn grof wild. Mardochee Nzita en Logan Ndenbe lijken een mooie transfer te kunnen versieren. Beiden zouden eerstdaags een transfer kunnen afronden, dat melden Franse media.


Ndenbe zou de Franse club Guingamp kunnen verlaten voor een club in de Major League Soccer en de deal zou zelfs aanstaande zijn. Ndenbe is belofteninterntional bij België. Nzita kan op zijn beurt een transfer versieren naar de Franse tweedeklasser Sochaux.

SERIE B EN LIGUE II

Nzita speelt momenteel voor de Italiaanse tweedeklasser Pescara. Daar was hij dit seizoen goed voor 15 wedstrijden, waarin hij 1 keer scoorde en 2 assists uitdeelde. Hij speelde eerder al voor Perugia. Die laatste club nam de 21-jarige Belg in de zomer van 2019 gratis over van de beloften van RSC Anderlecht. Pescara kocht Nzita afgelopen zomer voor 750.000 euro weg bij Perugia en hij ligt daar nog tot medio 2024 onder contract. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 350.000 euro. Nzita kan dus weer een stap hogerop zetten met een transfer naar Sochaux.

Ndenbe is een ex-speler van Moeskroen en KV Oostende, en Guingamp haalde de 21-jarige Belg in de zomer van 2020 gratis weg bij de kustploeg. Ndenbe is een vaste waarde bij de Franse club, waar hij nog tot medio 2023 onder contract ligt. Volgens Transfermarkt.be heeft de linkspoot een marktwaarde van 600.000 euro. Hij kan dus een mooie transfer naar de Major League Soccer versieren. De komende dagen zal er meer duidelijkheid komen over deze twee transferdossiers.

Moeten de Belgische clubs ook eens polsen bij hen?

Meest recent

Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

11
11
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

24
24
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

38
38
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

202
202
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

86
86
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

200
200
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

94
94
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

150
150
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

254
254
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

175
175
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

126
126
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

70
70
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

190
190
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

572
572
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

510
510
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

349
349
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

323
323
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

82
82
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

234
234
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

86
86
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

84
84
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

144
144
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

84
84
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

148
148
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

105
105

Meer sportnieuws