'Belgische flankverdedigers op weg naar Ligue II en MLS'

60 stemmen
'Belgische flankverdedigers op weg naar Ligue II en MLS'

De Belgische linkerflankspelers zijn grof wild. Mardochee Nzita en Logan Ndenbe lijken een mooie transfer te kunnen versieren. Beiden zouden eerstdaags een transfer kunnen afronden, dat melden Franse media.


Ndenbe zou de Franse club Guingamp kunnen verlaten voor een club in de Major League Soccer en de deal zou zelfs aanstaande zijn. Ndenbe is belofteninterntional bij België. Nzita kan op zijn beurt een transfer versieren naar de Franse tweedeklasser Sochaux.

SERIE B EN LIGUE II

Nzita speelt momenteel voor de Italiaanse tweedeklasser Pescara. Daar was hij dit seizoen goed voor 15 wedstrijden, waarin hij 1 keer scoorde en 2 assists uitdeelde. Hij speelde eerder al voor Perugia. Die laatste club nam de 21-jarige Belg in de zomer van 2019 gratis over van de beloften van RSC Anderlecht. Pescara kocht Nzita afgelopen zomer voor 750.000 euro weg bij Perugia en hij ligt daar nog tot medio 2024 onder contract. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 350.000 euro. Nzita kan dus weer een stap hogerop zetten met een transfer naar Sochaux.

Ndenbe is een ex-speler van Moeskroen en KV Oostende, en Guingamp haalde de 21-jarige Belg in de zomer van 2020 gratis weg bij de kustploeg. Ndenbe is een vaste waarde bij de Franse club, waar hij nog tot medio 2023 onder contract ligt. Volgens Transfermarkt.be heeft de linkspoot een marktwaarde van 600.000 euro. Hij kan dus een mooie transfer naar de Major League Soccer versieren. De komende dagen zal er meer duidelijkheid komen over deze twee transferdossiers.

LEES OOK: Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Moeten de Belgische clubs ook eens polsen bij hen?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

57
57
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

62
62
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

76
76
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

457
457
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

253
253
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

126
126
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

127
127
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

70
70
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

186
186
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

170
170
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

489
489
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

584
584
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

302
302
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

558
558
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

456
456
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

635
635
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

280
280
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

89
89
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

272
272
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

316
316
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

174
174
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

410
410
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

262
262
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

696
696

Meer sportnieuws