Murillo heeft sleutel in handen voor transfer Anderlecht

382
Murillo heeft sleutel in handen voor transfer Anderlecht

RSC Anderlecht gaat niet al te veel transfers afronden in januari. Het kan wel zijn dat er achteraan wat zal veranderen en er zijn enkele dossiers hangende. Een stand van zaken.


Vooral op de rechtsachter beweegt er veel bij RSCA. De club wil Nayel Mehssatou aan boord houden en zijn aflopende contract verlengen. Hij moet de back-up worden van Michael Murillo of Bryan Reynolds. Dat kon je eerder al lezen bij VoetbalNieuws.

Paars-Wit zat eerder deze week in Rome samen met Reynolds en sprak ook met AS Roma. Anderlecht heeft concrete interesse in de Amerikaanse rechtsachter, maar die wil aan spelen toekomen. Zolang Murillo rondloopt in Brussel, lijkt dat moeilijk te worden en de speler heeft geen trek om de bank van AS Roma in te ruilen voor die van Anderlecht. Toch ziet de Amerikaan een transfer naar de ploeg van Vincent Kompany zeker zitten, al wil hij wel vooral minuten maken. Dat lukte niet bij AS Roma.

SARDELLA

Dat Killian Sardella op huurbasis vertrekt, volgens onze bronnen zijn er meerdere ploegen die interesse hebben maar momenteel is er nog geen concreet aanbod geweest, zal weinig verschil maken. Hij speelde sowieso al amper. Bij Anderlecht aanzien ze Reynolds als basismateriaal en indien Murillo vertrekt, willen ze hem huren mét aankoopoptie. Maar voorlopig beweegt er weinig rondom Murillo, al kan het zeer snel gaan in een mercato. De tijd tikt, waardoor een onbekende Franse club zich in de race rondom Reynolds heeft weten te nestelen. Wordt vervolgd.

CR

LEES OOK: Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

Zal RSCA Reynolds kunnen strikken?

Meest recent

Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

66
66
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

28
28
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

50
50
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

35
35
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

90
90
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

9
9
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

67
67
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

172
172
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

89
89
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

79
79
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

714
714
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

137
137
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

87
87
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

36
36
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

369
369
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

399
399
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

204
204
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

385
385
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

376
376
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

85
85
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

351
351
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

118
118
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132

Meer sportnieuws