Murillo heeft sleutel in handen voor transfer Anderlecht

door
Murillo heeft sleutel in handen voor transfer Anderlecht

RSC Anderlecht gaat niet al te veel transfers afronden in januari. Het kan wel zijn dat er achteraan wat zal veranderen en er zijn enkele dossiers hangende. Een stand van zaken.


Vooral op de rechtsachter beweegt er veel bij RSCA. De club wil Nayel Mehssatou aan boord houden en zijn aflopende contract verlengen. Hij moet de back-up worden van Michael Murillo of Bryan Reynolds. Dat kon je eerder al lezen bij VoetbalNieuws.

Paars-Wit zat eerder deze week in Rome samen met Reynolds en sprak ook met AS Roma. Anderlecht heeft concrete interesse in de Amerikaanse rechtsachter, maar die wil aan spelen toekomen. Zolang Murillo rondloopt in Brussel, lijkt dat moeilijk te worden en de speler heeft geen trek om de bank van AS Roma in te ruilen voor die van Anderlecht. Toch ziet de Amerikaan een transfer naar de ploeg van Vincent Kompany zeker zitten, al wil hij wel vooral minuten maken. Dat lukte niet bij AS Roma.

SARDELLA

Dat Killian Sardella op huurbasis vertrekt, volgens onze bronnen zijn er meerdere ploegen die interesse hebben maar momenteel is er nog geen concreet aanbod geweest, zal weinig verschil maken. Hij speelde sowieso al amper. Bij Anderlecht aanzien ze Reynolds als basismateriaal en indien Murillo vertrekt, willen ze hem huren mét aankoopoptie. Maar voorlopig beweegt er weinig rondom Murillo, al kan het zeer snel gaan in een mercato. De tijd tikt, waardoor een onbekende Franse club zich in de race rondom Reynolds heeft weten te nestelen. Wordt vervolgd.

CR

LEES OOK: 'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Zal RSCA Reynolds kunnen strikken?

Meest recent

'Oosting grijpt in: trio betaalt gelag bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

7
7
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

132
132
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

200
200
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

195
195
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

46
46
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

75
75
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

611
611
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

448
448
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

228
228
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

307
307
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

781
781
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

320
320
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

316
316
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

397
397
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

175
175
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

158
158
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

92
92
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

294
294
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

301
301
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

68
68
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

466
466
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

395
395
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

572
572
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

96
96
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

56
56

Meer sportnieuws