Murillo heeft sleutel in handen voor transfer Anderlecht

382 stemmen
Murillo heeft sleutel in handen voor transfer Anderlecht

RSC Anderlecht gaat niet al te veel transfers afronden in januari. Het kan wel zijn dat er achteraan wat zal veranderen en er zijn enkele dossiers hangende. Een stand van zaken.


Vooral op de rechtsachter beweegt er veel bij RSCA. De club wil Nayel Mehssatou aan boord houden en zijn aflopende contract verlengen. Hij moet de back-up worden van Michael Murillo of Bryan Reynolds. Dat kon je eerder al lezen bij VoetbalNieuws.

Paars-Wit zat eerder deze week in Rome samen met Reynolds en sprak ook met AS Roma. Anderlecht heeft concrete interesse in de Amerikaanse rechtsachter, maar die wil aan spelen toekomen. Zolang Murillo rondloopt in Brussel, lijkt dat moeilijk te worden en de speler heeft geen trek om de bank van AS Roma in te ruilen voor die van Anderlecht. Toch ziet de Amerikaan een transfer naar de ploeg van Vincent Kompany zeker zitten, al wil hij wel vooral minuten maken. Dat lukte niet bij AS Roma.

SARDELLA

Dat Killian Sardella op huurbasis vertrekt, volgens onze bronnen zijn er meerdere ploegen die interesse hebben maar momenteel is er nog geen concreet aanbod geweest, zal weinig verschil maken. Hij speelde sowieso al amper. Bij Anderlecht aanzien ze Reynolds als basismateriaal en indien Murillo vertrekt, willen ze hem huren mét aankoopoptie. Maar voorlopig beweegt er weinig rondom Murillo, al kan het zeer snel gaan in een mercato. De tijd tikt, waardoor een onbekende Franse club zich in de race rondom Reynolds heeft weten te nestelen. Wordt vervolgd.

CR

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Zal RSCA Reynolds kunnen strikken?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

61
61
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

7
7
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

21
21
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

19
19
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

130
130
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

151
151
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

257
257
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

250
250
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

281
281
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

132
132
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

149
149
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

69
69
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

344
344
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

405
405
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

31
31
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

90
90
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

196
196
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

77
77
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

126
126
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

97
97
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

609
609
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

281
281
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

396
396
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

223
223
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

277
277
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

75
75

Meer sportnieuws