'STVV haalt uit en heeft ex-vedette van Man Utd beet'

389
'STVV haalt uit en heeft ex-vedette van Man Utd beet'

STVV zorgt voor dé wintertransfer van 2022 in België. De Kanaries hebben Shinji Kagawa zo goed als beet, dat maakt Het Belang van Limburg bekend. De 32-jarige middenvelder verkoos STVV boven enkele Japanse en Amerikaanse clubs.


De Japanner is een zeer grote naam. Kagawa is 32 jaar en een vrije speler nadat zijn contract bij PAOK op 1 januari werd verbroken. Hij maakte jarenlang furore bij Borussia Dortmund en was één van de grote smaakmakers in de Bundesliga. Hij moet STVV van de nodige creativiteit voorzien en de fans krijgen er een attractie bij op Stayen.

SENSATIE IN JPL?

Kagawa kende al een zeer mooie carrière. Op zijn 22ste versierde hij voor 16 miljoen euro een droomtransfer naar Manchester United. Twee jaar later keerde hij voor 8 miljoen euro terug naar Dortmund. Nadien speelde hij nog voor Besiktas en Real Zaragoza. De cijfers van de 97-voudige Japanse international waren vooral bij Dortmund goed. De aanvallende middenvelder, die als tweede spits kan spelen, was bij de Duitse club in 216 wedstrijden goed voor 60 goals en 55 assists. Bij Manchester United tikte hij af op 6 doelpunten en 10 assists in 57 wedstrijden.

Met Kagawa zou STVV een zeer grote naam aantrekken, die bij PAOK wel nog amper aan spelen toekwam. Deze overgang zou in Japan zeer veel losmaken en mogelijk kan STVV nog meer lucratieve sponsordeals afronden als het de Japanse sterspeler weet vast te leggen. De Kanaries zorgen zo voor een enorme stunttransfer, al is het afwachten welk niveau de creatieve middenvelder nog haalt.

LEES OOK: Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak
Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak
226

Een toptransfer voor STVV?

Meest recent

'Thorup grijpt in: eerste slachtoffer bij KRC Genk'

Een week na het gelijkspel in Anderlecht staat er KRC Genk zondag alweer een topper te wachten, want ...

67
67
Verhaeghe dropt bom: opvolger bij Club Brugge al bekend?

Daags voor de start van een nieuwe campagne in de Champions League liet Bart Verhaeghe zijn licht ...

207
207
“Ja Boeckxske”: Kompany deelt rake sneer uit aan analist

Het was niet bepaald de meest voor de hand liggende combinatie na een wedstrijd van Bayern ...

158
158
Gouden transferzet Genk: analisten halen loftrompet boven

Met 8 op 15 kan de competitiestart van KRC Genk niet bepaald als een groot succes bestempeld worden. ...

144
144
Titel nu al utopie? Drie échte concurrenten voor Anderlecht

RSC Anderlecht liet in het prille seizoen al veelbelovende flitsen zien. Maar de barre realiteit is ...

213
213
Villa-coach Emery fileert Club: straffe Vanaken-uitspraak

Club Brugge opent dinsdagavond zijn campagne in de Champions League met een thuiswedstrijd. Aston ...

488
488
Champions League TV-gids! Kijkers Club Brugge-Villa opgelet

Dinsdagavond is het zover, dan trekt de League Phase van de Champions League zich op gang. De eerste ...

70
70
AA Gent heeft nieuwe lieveling: "Geen magie, maar ..."

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

264
264
‘Van Bommel neemt drastisch besluit over Tielemans’

Youri Tielemans begint onder Mark van Bommel met een gevoelige vraag boven zijn hoofd. De eerste ...

534
534
Under Review: Lardot neemt speeldag 5 onder de loep

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League alweer speeldag vijf op het programma. Ook nu laat ...

181
181
Naam te koop: Verhaeghe verklapt bouwplannen Club Brugge

Aan de vooravond van een nieuwe Champions League-campagne ging Bart Verhaeghe nog eens rond de tafel ...

450
450
Vandenbempt en Verheyen brengen fans in extase: "Eindelijk!"

Gert Verheyen en Peter Vandenbempt zijn al jarenlang goede vrienden en ook op professioneel vlak ...

119
119
Bruno maakt statement: revelatie RSCA plots in tribune

Nu zijn wittebroodsweken bij RSC Anderlecht achter de rug zijn, ligt de aanpak van Vitor Bruno ...

414
414
Leko kiest CL-selectie: nieuwe naam bij Club Brugge

Club Brugge begint dinsdag aan een nieuw avontuur in de Champions League. Daags voor de thuismatch ...

347
347
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

90
90
Albert: "De titelstrijd gaat tussen hen"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League lijkt nu al stilaan zijn vorm te krijgen. Volgens analist ...

418
418
Degryse en Vandenbempt scherp voor dure Club Brugge-aanwinst

Lee Han-beom kende een veelbelovende start bij Club Brugge, maar volgens analisten Peter Vandenbempt ...

387
387
Bentayeb velt verrassend oordeel over Jupiler Pro League

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars verdienden als enige ploeg de overwinning. ...

526
526
Zorgwekkende situatie voor Duivel: "Heeft er niets te zoeken"

Philippe Albert heeft geen goed woord over voor de huidige situatie van Nicolas Raskin bij Rangers ...

99
99
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

287
287
Transferoffensief Anderlecht heeft gevolgen voor één speler

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars waren de betere in het veldspel en hadden ...

357
357
Sterkhouder bleef bij Genk: "Ik ben nog niet klaar"

Bij KRC Genk kende ze een héél lucratieve zomermercato. De Limburgers incasseerden net ...

245
245
Hautekiet ziet ander Standard: "Nog nooit gebeurd"

Standard won oververdiend met 1-0 van een matig Royal Antwerp FC. Met een elf op vijftien kennen ze ...

171
171
Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak

De zomermercato ligt in de meeste landen achter de rug. De clubs waar de transfermarkt gesloten is, ...

226
226
Nog niet het beste Club: Leko velt verrassend oordeel

Club Brugge is zijn seizoen al bij al goed begonnen. Het ging wel onderuit in de topper op het veld ...

215
215

Meer sportnieuws