'STVV haalt uit en heeft ex-vedette van Man Utd beet'

389
'STVV haalt uit en heeft ex-vedette van Man Utd beet'

STVV zorgt voor dé wintertransfer van 2022 in België. De Kanaries hebben Shinji Kagawa zo goed als beet, dat maakt Het Belang van Limburg bekend. De 32-jarige middenvelder verkoos STVV boven enkele Japanse en Amerikaanse clubs.


De Japanner is een zeer grote naam. Kagawa is 32 jaar en een vrije speler nadat zijn contract bij PAOK op 1 januari werd verbroken. Hij maakte jarenlang furore bij Borussia Dortmund en was één van de grote smaakmakers in de Bundesliga. Hij moet STVV van de nodige creativiteit voorzien en de fans krijgen er een attractie bij op Stayen.

SENSATIE IN JPL?

Kagawa kende al een zeer mooie carrière. Op zijn 22ste versierde hij voor 16 miljoen euro een droomtransfer naar Manchester United. Twee jaar later keerde hij voor 8 miljoen euro terug naar Dortmund. Nadien speelde hij nog voor Besiktas en Real Zaragoza. De cijfers van de 97-voudige Japanse international waren vooral bij Dortmund goed. De aanvallende middenvelder, die als tweede spits kan spelen, was bij de Duitse club in 216 wedstrijden goed voor 60 goals en 55 assists. Bij Manchester United tikte hij af op 6 doelpunten en 10 assists in 57 wedstrijden.

Met Kagawa zou STVV een zeer grote naam aantrekken, die bij PAOK wel nog amper aan spelen toekwam. Deze overgang zou in Japan zeer veel losmaken en mogelijk kan STVV nog meer lucratieve sponsordeals afronden als het de Japanse sterspeler weet vast te leggen. De Kanaries zorgen zo voor een enorme stunttransfer, al is het afwachten welk niveau de creatieve middenvelder nog haalt.

LEES OOK: De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Een toptransfer voor STVV?

Meest recent

Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

118
118
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

128
128
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

114
114
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

437
437
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

561
561
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

102
102
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

65
65
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

78
78
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

382
382
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

343
343
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

57
57
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

94
94
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

117
117
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

215
215
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

475
475
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

473
473
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

60
60
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

451
451
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

157
157
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

385
385
Ontslagvraag op tafel bij KV Mechelen: “Forse uitspraken”

KV Mechelen speelde afgelopen speeldag doelpuntenloos gelijk tegen Lommel en Malinwa staat nog ...

341
341
‘Blessureverdict Ordonez gooit transferplannen in de war’

Joel Ordonez stond al een paar keer dichtbij een transfer. Afgelopen zomer leek de centrale ...

158
158
‘La Louvière hakt knoop door over Edward Still’

La Louvière ging afgelopen speeldag met 2-0 onderuit tegen rechtstreekse concurrent ...

166
166
Code rood bij KRC Genk: Jess Thorup in de problemen?

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De formatie van Jess Thorup is ...

358
358
Anderlecht en Vitor Bruno krijgen ferme waarschuwing

RSC Anderlecht boekte afgelopen speeldag een 3-0 zege tegen Zulte Waregem. Paars-Wit sprong daardoor ...

257
257

Meer sportnieuws