'STVV haalt uit en heeft ex-vedette van Man Utd beet'

389
'STVV haalt uit en heeft ex-vedette van Man Utd beet'

STVV zorgt voor dé wintertransfer van 2022 in België. De Kanaries hebben Shinji Kagawa zo goed als beet, dat maakt Het Belang van Limburg bekend. De 32-jarige middenvelder verkoos STVV boven enkele Japanse en Amerikaanse clubs.


De Japanner is een zeer grote naam. Kagawa is 32 jaar en een vrije speler nadat zijn contract bij PAOK op 1 januari werd verbroken. Hij maakte jarenlang furore bij Borussia Dortmund en was één van de grote smaakmakers in de Bundesliga. Hij moet STVV van de nodige creativiteit voorzien en de fans krijgen er een attractie bij op Stayen.

SENSATIE IN JPL?

Kagawa kende al een zeer mooie carrière. Op zijn 22ste versierde hij voor 16 miljoen euro een droomtransfer naar Manchester United. Twee jaar later keerde hij voor 8 miljoen euro terug naar Dortmund. Nadien speelde hij nog voor Besiktas en Real Zaragoza. De cijfers van de 97-voudige Japanse international waren vooral bij Dortmund goed. De aanvallende middenvelder, die als tweede spits kan spelen, was bij de Duitse club in 216 wedstrijden goed voor 60 goals en 55 assists. Bij Manchester United tikte hij af op 6 doelpunten en 10 assists in 57 wedstrijden.

Met Kagawa zou STVV een zeer grote naam aantrekken, die bij PAOK wel nog amper aan spelen toekwam. Deze overgang zou in Japan zeer veel losmaken en mogelijk kan STVV nog meer lucratieve sponsordeals afronden als het de Japanse sterspeler weet vast te leggen. De Kanaries zorgen zo voor een enorme stunttransfer, al is het afwachten welk niveau de creatieve middenvelder nog haalt.

LEES OOK: Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Een toptransfer voor STVV?

Meest recent

Westerlo in zak en as na spektakelstuk: grote teleurstelling

Westerlo en SK Beveren maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In de extra tijd ...

4
4
Britse pers brandt Penders volledig af: Alonso reageert

Mike Penders staat in doel bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. De Rode Duivel kende ...

45
45
Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Zulte Waregem blijft in een desastreuze vorm zitten. Essevee ging onderuit tegen La Louvière ...

66
66
Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

91
91
Charaï na spektakel: "Hoe is dit kunnen gebeuren?"

KVC Westerlo leek op weg naar de zege na een goal in de extra tijd, maar nog later scoorde SK ...

20
20
'Zulte Waregem ruikt jackpot: JPL-topclubs lonken'

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren een competitie geweest waar tal van spitsen een mooie ...

96
96
Euvrard heeft boodschap: "Krijgen dingen in beweging"

Standard moet aan de bak tegen KRC Genk. De Luikenaars beseffen dat een vierde nederlaag in negen ...

47
47
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

274
274
Bruno haalt zeer belangrijke doelstelling bij Anderlecht

Vitor Bruno kreeg de afgelopen week de nodige kritiek, al zijn de resultaten globaal gezien in orde. ...

113
113
'Club Brugge-titularis mag inpakken: opvolger van 10M'

Club Brugge wil in januari opnieuw shoppen op het middenveld, en die zoektocht leidt naar Stavanger. ...

463
463
FC Barcelona – Real Madrid: dit is de ideale gecombineerde elf

Vanavond staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. De grootste ...

72
72
STVV weet het nu al: publiekslieveling wordt grof wild

STVV heeft ook dit jaar een goede ploeg. De Truienaars begonnen goed aan het seizoen, kenden een ...

48
48
Anderlecht heeft parel in de rangen: debuut in de JPL?

Vitor Bruno is een trainer die de jeugd kansen geeft. Niemand is volledig afgeschreven, dat bewees ...

252
252
Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

582
582
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

177
177
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

246
246
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

67
67
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

127
127
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

474
474
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

392
392
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

91
91
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

148
148
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

96
96
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

36
36
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

325
325

Meer sportnieuws