Mignolet: "Schreuder kan ons boost geven die we nodig hebben"

door
Mignolet:

Club Brugge bereidt zich momenteel in Marbella voor op de rest van het seizoen. Dat is voor de spelers meteen een gelegenheid om kennis te maken met hun nieuwe trainer, want de voorbije dagen stond Alfred Schreuder een eerste keer voor de groep. Woensdagmiddag volgde ook een eerste oefenwedstrijd, waarin Blauw-Zwart wel op 0-0 bleef steken tegen Karlsruhe.


Ondanks dat toch licht tegenvallende resultaat, lijkt de Nederlander wel al een goede indruk gemaakt te hebben op zijn spelers. Ook tijdens zijn periodes bij Hoffenheim, Ajax en FC Barcelona als assistent kreeg hij regelmatig lof van zijn spelers omwille van zijn goede trainingen. Ook Simon Mignolet is wel te spreken over de eerste dagen van Schreuder.

"Hij is iemand die druk vooruit wil zetten en de bal in de ploeg wil houden en dat past wel bij onze ploeg. Hij heeft al heel wat dingen aangepast en aangehaald die beter moeten", stelt de ervaren doelman bij VTM. "Deze nieuwe staf zorgt ervoor dat we met een fris gemoed aan de tweede helft van het seizoen kunnen beginnen. Die nieuwe vibe kan ons wel een boost geven die we nodig hebben."

DUBBEL
De opdracht van Schreuder in de tweede seizoenshelft is duidelijk: hij moet Club naar de dubbel loodsen. In de competitie zal het dan wel nog een achterstand van zeven punten op leider Union goed moeten zien te maken. In de beker plaatste Blauw-Zwart zich al voor de halve finales, waarin ze in februari en maart AA Gent treffen.

LEES OOK: Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Zal Schreuder voor een frisse wind zorgen?

Meest recent

UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

1
1
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

76
76
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

31
31
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

251
251
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

215
215
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

12
12
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

176
176
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

519
519
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

258
258
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

256
256
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

191
191
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

228
228
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

86
86
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

527
527
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

20
20
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

491
491
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

114
114
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

444
444
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

564
564
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

275
275
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

308
308
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

525
525
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

523
523
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

297
297
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

307
307

Meer sportnieuws