Mignolet: "Schreuder kan ons boost geven die we nodig hebben"

door
Mignolet:

Club Brugge bereidt zich momenteel in Marbella voor op de rest van het seizoen. Dat is voor de spelers meteen een gelegenheid om kennis te maken met hun nieuwe trainer, want de voorbije dagen stond Alfred Schreuder een eerste keer voor de groep. Woensdagmiddag volgde ook een eerste oefenwedstrijd, waarin Blauw-Zwart wel op 0-0 bleef steken tegen Karlsruhe.


Ondanks dat toch licht tegenvallende resultaat, lijkt de Nederlander wel al een goede indruk gemaakt te hebben op zijn spelers. Ook tijdens zijn periodes bij Hoffenheim, Ajax en FC Barcelona als assistent kreeg hij regelmatig lof van zijn spelers omwille van zijn goede trainingen. Ook Simon Mignolet is wel te spreken over de eerste dagen van Schreuder.

"Hij is iemand die druk vooruit wil zetten en de bal in de ploeg wil houden en dat past wel bij onze ploeg. Hij heeft al heel wat dingen aangepast en aangehaald die beter moeten", stelt de ervaren doelman bij VTM. "Deze nieuwe staf zorgt ervoor dat we met een fris gemoed aan de tweede helft van het seizoen kunnen beginnen. Die nieuwe vibe kan ons wel een boost geven die we nodig hebben."

DUBBEL
De opdracht van Schreuder in de tweede seizoenshelft is duidelijk: hij moet Club naar de dubbel loodsen. In de competitie zal het dan wel nog een achterstand van zeven punten op leider Union goed moeten zien te maken. In de beker plaatste Blauw-Zwart zich al voor de halve finales, waarin ze in februari en maart AA Gent treffen.

LEES OOK: Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Zal Schreuder voor een frisse wind zorgen?

Meest recent

Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

0
0
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

55
55
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

55
55
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

45
45
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

124
124
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

67
67
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

492
492
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

98
98
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

88
88
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

20
20
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

386
386
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

456
456
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

348
348
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

399
399
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

121
121
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

221
221
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

304
304
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

311
311
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

249
249
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

146
146
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

495
495
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

363
363
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

117
117
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

580
580

Meer sportnieuws