'AA Gent neemt besluit over transfers Bolat en Bruno'

664
'AA Gent neemt besluit over transfers Bolat en Bruno'

AA Gent wil nog maar eens een aanvaller aantrekken en denkt nu aan Hugo Cuypers van KV Mechelen. Het is een signaal dat de Buffalo's in de zomer zwaar faalden in hun zoektocht naar een spits. Toch mag één aanvaller niet weg.


Gianni Bruno kwam over van Zulte Waregem, maar kon zich tot op heden niet doorzetten. Dat kwam mede door blessureleed. Oud-Heverlee Leuven dacht al aan de aanvaller, maar Het Laatste Nieuws laat weten dat AA Gent niet van plan is om Bruno te laten gaan in januari. Dat is een logisch beslissing, want Tarik Tissoudali zit met Marokko op de Afrika Cup.

Sinan Bolat werd op zijn beurt nog maar eens gelinkt aan Turkse clubs zoals Fenerbahçe en Galatasaray, wat elke mercato het geval is. Deze keer is er wel een verschil, want de 33-jarige doelman heeft een aflopend contract bij AA Gent. HLN weet dat AA Gent verder wil met de Turkse keeper en de kans bestaat dus dat de ex-doelman van KRC Genk, Standard en Club Brugge een nieuw contract gaat ondertekenen.

VERTREKKERS

Bij AA Gent hopen ze de komende dagen en weken ook nog enkele spelers van de hand te doen. Zo mogen jongens als Alexander De Bruyn en Jordan Botaka weg, en ook Darko Lemajic en Ilombé Mboyo zouden na een half seizoen wel eens andere oorden kunnen opzoeken. Die laatste twee werden in de zomer aangetrokken, twee paniektransfers, maar beiden vallen voorlopig zwaar door de mand. Met Vakoun Bayo werd een floptransfer al op huurbasis naar Sporting Charleroi gestuurd.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Zal Bolat bijtekenen?

Meest recent

Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

25
25
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

45
45
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

19
19
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

158
158
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

219
219
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

75
75
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

77
77
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

166
166
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

68
68
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

230
230
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

318
318
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

44
44
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

423
423
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

330
330
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

114
114
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

192
192
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

27
27
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

49
49
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

116
116
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33

Meer sportnieuws