'AA Gent neemt besluit over transfers Bolat en Bruno'

door
'AA Gent neemt besluit over transfers Bolat en Bruno'

AA Gent wil nog maar eens een aanvaller aantrekken en denkt nu aan Hugo Cuypers van KV Mechelen. Het is een signaal dat de Buffalo's in de zomer zwaar faalden in hun zoektocht naar een spits. Toch mag één aanvaller niet weg.


Gianni Bruno kwam over van Zulte Waregem, maar kon zich tot op heden niet doorzetten. Dat kwam mede door blessureleed. Oud-Heverlee Leuven dacht al aan de aanvaller, maar Het Laatste Nieuws laat weten dat AA Gent niet van plan is om Bruno te laten gaan in januari. Dat is een logisch beslissing, want Tarik Tissoudali zit met Marokko op de Afrika Cup.

Sinan Bolat werd op zijn beurt nog maar eens gelinkt aan Turkse clubs zoals Fenerbahçe en Galatasaray, wat elke mercato het geval is. Deze keer is er wel een verschil, want de 33-jarige doelman heeft een aflopend contract bij AA Gent. HLN weet dat AA Gent verder wil met de Turkse keeper en de kans bestaat dus dat de ex-doelman van KRC Genk, Standard en Club Brugge een nieuw contract gaat ondertekenen.

VERTREKKERS

Bij AA Gent hopen ze de komende dagen en weken ook nog enkele spelers van de hand te doen. Zo mogen jongens als Alexander De Bruyn en Jordan Botaka weg, en ook Darko Lemajic en Ilombé Mboyo zouden na een half seizoen wel eens andere oorden kunnen opzoeken. Die laatste twee werden in de zomer aangetrokken, twee paniektransfers, maar beiden vallen voorlopig zwaar door de mand. Met Vakoun Bayo werd een floptransfer al op huurbasis naar Sporting Charleroi gestuurd.

Zal Bolat bijtekenen?

Meest recent

'Sensatie in Premier League: Club verwacht héél mooie som'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

34
34
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

10
10
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

22
22
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

20
20
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

193
193
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

111
111
Gouden Schoen-race plots weer helemaal open

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

167
167
'Zware klap voor Hayen bij eerste ingreep'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

191
191
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

273
273
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

165
165
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

42
42
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

160
160
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

429
429
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

187
187
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

200
200
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

67
67
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

180
180
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

233
233
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

647
647
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

247
247
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

63
63
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

488
488
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

451
451
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

90
90
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1309
1309

Meer sportnieuws