STVV incasseert miljoenen voor Suzuki, Kagawa optie

door stemmen
STVV incasseert miljoenen voor Suzuki, Kagawa optie

Yuma Suzuki verliet STVV en keerde terug naar Japan. De aanvaller tekende voor topclub Kashima Antlers, waar hij René Weiler als trainer heeft. Het Belang van Limburg weet ondertussen ook hoeveel geld STVV heeft mogen ontvangen voor zijn aanvaller.


De krant laat weten dat STVV twee miljoen euro ontving voor zijn spits. Afgelopen zomer waren er nog aanbiedingen van vier miljoen euro, maar de spits weigerde toen voorstellen van RSC Anderlecht en Club Brugge. Bij STVV willen ze een deel van dat geld nu gaan investeren in een nieuwe spits.

5 MILJOEN

Suzuki was vorige zomer ook weken afwezig en miste daardoor een groot stuk van de voorbereiding. Hij kende dit seizoen nog niet al te veel succes, want Suzuki haalde geen hoog niveau. Met 2 goals en 2 assists in 12 wedstrijden waren zijn cijfers niet al te hoogstaand. Volgens Transfermarkt.be heeft de aanvaller momenteel nog een marktwaarde van 3 miljoen euro. Afgelopen zomer vroeg STVV nog 5 miljoen euro, maar dat bedrag lag nu dus een heel stuk lager.

De kans bestaat dat de Truienaars in zee gaan met Shinji Kagawa, zoals gisteren bekend geraakte in de Japanse media. De ex-speler van Manchester United en Borussia Dortmund heeft momenteel geen club, maar bij STVV zullen ze zeker een gesprek voeren met zijn management. De kans bestaat dat de looneisen van de 32-jarige aanvallende middenvelder wat te gortig zijn. Als STVV Kagawa naar de Jupiler Pro League zou kunnen halen, zou dat een geweldige stunt zijn. Al was hij de afgelopen jaren stilaan uit beeld verdwenen.


LEES OOK: Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

🚀

Nog een mooie som voor STVV?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

17
17
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

394
394
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

29
29
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

42
42
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

111
111
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

142
142
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

108
108
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

200
200
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

217
217
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

159
159
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

137
137
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

518
518
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

741
741
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

415
415
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

220
220
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

422
422
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

192
192
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

104
104
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

36
36
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

310
310
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

282
282
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

437
437

Meer sportnieuws