STVV incasseert miljoenen voor Suzuki, Kagawa optie

door
STVV incasseert miljoenen voor Suzuki, Kagawa optie

Yuma Suzuki verliet STVV en keerde terug naar Japan. De aanvaller tekende voor topclub Kashima Antlers, waar hij René Weiler als trainer heeft. Het Belang van Limburg weet ondertussen ook hoeveel geld STVV heeft mogen ontvangen voor zijn aanvaller.


De krant laat weten dat STVV twee miljoen euro ontving voor zijn spits. Afgelopen zomer waren er nog aanbiedingen van vier miljoen euro, maar de spits weigerde toen voorstellen van RSC Anderlecht en Club Brugge. Bij STVV willen ze een deel van dat geld nu gaan investeren in een nieuwe spits.

5 MILJOEN

Suzuki was vorige zomer ook weken afwezig en miste daardoor een groot stuk van de voorbereiding. Hij kende dit seizoen nog niet al te veel succes, want Suzuki haalde geen hoog niveau. Met 2 goals en 2 assists in 12 wedstrijden waren zijn cijfers niet al te hoogstaand. Volgens Transfermarkt.be heeft de aanvaller momenteel nog een marktwaarde van 3 miljoen euro. Afgelopen zomer vroeg STVV nog 5 miljoen euro, maar dat bedrag lag nu dus een heel stuk lager.

De kans bestaat dat de Truienaars in zee gaan met Shinji Kagawa, zoals gisteren bekend geraakte in de Japanse media. De ex-speler van Manchester United en Borussia Dortmund heeft momenteel geen club, maar bij STVV zullen ze zeker een gesprek voeren met zijn management. De kans bestaat dat de looneisen van de 32-jarige aanvallende middenvelder wat te gortig zijn. Als STVV Kagawa naar de Jupiler Pro League zou kunnen halen, zou dat een geweldige stunt zijn. Al was hij de afgelopen jaren stilaan uit beeld verdwenen.


LEES OOK: STVV strikt broer van Rode Duivel

Nog een mooie som voor STVV?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

25
25
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

17
17
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

24
24
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

19
19
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

75
75
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

62
62
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

46
46
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

205
205
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

321
321
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

75
75
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

126
126
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

141
141
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

106
106
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

95
95
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

118
118
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

199
199
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

138
138
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

667
667
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

539
539
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

172
172
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

177
177
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

220
220
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

295
295
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

196
196

Meer sportnieuws