STVV incasseert miljoenen voor Suzuki, Kagawa optie

door
STVV incasseert miljoenen voor Suzuki, Kagawa optie

Yuma Suzuki verliet STVV en keerde terug naar Japan. De aanvaller tekende voor topclub Kashima Antlers, waar hij René Weiler als trainer heeft. Het Belang van Limburg weet ondertussen ook hoeveel geld STVV heeft mogen ontvangen voor zijn aanvaller.


De krant laat weten dat STVV twee miljoen euro ontving voor zijn spits. Afgelopen zomer waren er nog aanbiedingen van vier miljoen euro, maar de spits weigerde toen voorstellen van RSC Anderlecht en Club Brugge. Bij STVV willen ze een deel van dat geld nu gaan investeren in een nieuwe spits.

5 MILJOEN

Suzuki was vorige zomer ook weken afwezig en miste daardoor een groot stuk van de voorbereiding. Hij kende dit seizoen nog niet al te veel succes, want Suzuki haalde geen hoog niveau. Met 2 goals en 2 assists in 12 wedstrijden waren zijn cijfers niet al te hoogstaand. Volgens Transfermarkt.be heeft de aanvaller momenteel nog een marktwaarde van 3 miljoen euro. Afgelopen zomer vroeg STVV nog 5 miljoen euro, maar dat bedrag lag nu dus een heel stuk lager.

De kans bestaat dat de Truienaars in zee gaan met Shinji Kagawa, zoals gisteren bekend geraakte in de Japanse media. De ex-speler van Manchester United en Borussia Dortmund heeft momenteel geen club, maar bij STVV zullen ze zeker een gesprek voeren met zijn management. De kans bestaat dat de looneisen van de 32-jarige aanvallende middenvelder wat te gortig zijn. Als STVV Kagawa naar de Jupiler Pro League zou kunnen halen, zou dat een geweldige stunt zijn. Al was hij de afgelopen jaren stilaan uit beeld verdwenen.


LEES OOK: STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

Nog een mooie som voor STVV?

Meest recent

Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

10
10
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

36
36
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

394
394
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

31
31
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

33
33
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

57
57
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

219
219
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

227
227
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

343
343
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

431
431
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

180
180
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

238
238
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

410
410
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

351
351
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

259
259
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

219
219
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

241
241
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

119
119
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

389
389
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

492
492
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

357
357
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

118
118
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

656
656
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

33
33
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

649
649

Meer sportnieuws