STVV incasseert miljoenen voor Suzuki, Kagawa optie

150 stemmen
STVV incasseert miljoenen voor Suzuki, Kagawa optie

Yuma Suzuki verliet STVV en keerde terug naar Japan. De aanvaller tekende voor topclub Kashima Antlers, waar hij René Weiler als trainer heeft. Het Belang van Limburg weet ondertussen ook hoeveel geld STVV heeft mogen ontvangen voor zijn aanvaller.


De krant laat weten dat STVV twee miljoen euro ontving voor zijn spits. Afgelopen zomer waren er nog aanbiedingen van vier miljoen euro, maar de spits weigerde toen voorstellen van RSC Anderlecht en Club Brugge. Bij STVV willen ze een deel van dat geld nu gaan investeren in een nieuwe spits.

5 MILJOEN

Suzuki was vorige zomer ook weken afwezig en miste daardoor een groot stuk van de voorbereiding. Hij kende dit seizoen nog niet al te veel succes, want Suzuki haalde geen hoog niveau. Met 2 goals en 2 assists in 12 wedstrijden waren zijn cijfers niet al te hoogstaand. Volgens Transfermarkt.be heeft de aanvaller momenteel nog een marktwaarde van 3 miljoen euro. Afgelopen zomer vroeg STVV nog 5 miljoen euro, maar dat bedrag lag nu dus een heel stuk lager.

De kans bestaat dat de Truienaars in zee gaan met Shinji Kagawa, zoals gisteren bekend geraakte in de Japanse media. De ex-speler van Manchester United en Borussia Dortmund heeft momenteel geen club, maar bij STVV zullen ze zeker een gesprek voeren met zijn management. De kans bestaat dat de looneisen van de 32-jarige aanvallende middenvelder wat te gortig zijn. Als STVV Kagawa naar de Jupiler Pro League zou kunnen halen, zou dat een geweldige stunt zijn. Al was hij de afgelopen jaren stilaan uit beeld verdwenen.


LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

🚀

Nog een mooie som voor STVV?

Meest recent

'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

10
10
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

13
13
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

37
37
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

14
14
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

85
85
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

203
203
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

79
79
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

295
295
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

400
400
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

120
120
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

189
189
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

246
246
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

157
157
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

262
262
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

511
511
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

153
153
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

156
156
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

156
156
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

143
143
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

300
300
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

376
376
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

634
634
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

480
480
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

579
579

Meer sportnieuws