'STVV wil uitpakken met ex-topper van Man Utd en Dortmund'

door
'STVV wil uitpakken met ex-topper van Man Utd en Dortmund'

STVV zag Yuma Suzuki naar Kashima Antlers vertrekken, maar de Kanaries hopen een grote naam als vervanger te strikken. STVV zou een voorstel hebben gedaan aan Shinji Kagawa.


De Japanner is een grote naam. Kagawa is 32 jaar en een vrije speler nadat zijn contract bij PAOK op 1 januari werd verbroken. Volgens Japanse bronnen heeft STVV hem een voorstel gedaan, al hebben clubs uit de Verenigde Staten en Japan ook interesse. Net als het Turkse Antalyaspor. Kagawa is een grote naam in het Europese voetbal. Hij maakte jarenlang furore bij Borussia Dortmund en was één van de grote smaakmakers in de Bundesliga.

SENSATIE IN JPL?

Op zijn 22ste versierde hij zo voor 16 miljoen euro een droomtransfer naar Manchester United. Twee jaar later keerde hij voor 8 miljoen euro terug naar Dortmund. Nadien speelde hij nog voor Besiktas en Real Zaragoza. De cijfers van de 97-voudige Japanse international waren vooral bij Dortmund goed. De aanvallende middenvelder, die als tweede spits kan spelen, was bij de Duitse club in 216 wedstrijden goed voor 60 goals en 55 assists. Bij Manchester United tikte hij af op 6 doelpunten en 10 assists in 57 wedstrijden.

Met Kagawa zou STVV een zeer grote naam aantrekken, die bij PAOK wel nog amper aan spelen toekwam. Deze overgang zou in Japan zeer veel losmaken en mogelijk kan STVV nog meer lucratieve sponsordeals afronden als het de Japanse sterspeler weet vast te leggen. De Kanaries zouden zo wel eens voor dé wintertransfer in de Jupiler Pro League kunnen zorgen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Gaat STVV Kagawa kunnen strikken?

Meest recent

UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

33
33
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

82
82
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

27
27
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

66
66
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

51
51
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

66
66
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

65
65
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

61
61
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

388
388
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

361
361
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

66
66
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

199
199
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

232
232
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

242
242
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

68
68
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

169
169
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

52
52
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

399
399
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

499
499
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

412
412
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

57
57
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

359
359
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

375
375

Meer sportnieuws