'STVV wil uitpakken met ex-topper van Man Utd en Dortmund'

396
'STVV wil uitpakken met ex-topper van Man Utd en Dortmund'

STVV zag Yuma Suzuki naar Kashima Antlers vertrekken, maar de Kanaries hopen een grote naam als vervanger te strikken. STVV zou een voorstel hebben gedaan aan Shinji Kagawa.


De Japanner is een grote naam. Kagawa is 32 jaar en een vrije speler nadat zijn contract bij PAOK op 1 januari werd verbroken. Volgens Japanse bronnen heeft STVV hem een voorstel gedaan, al hebben clubs uit de Verenigde Staten en Japan ook interesse. Net als het Turkse Antalyaspor. Kagawa is een grote naam in het Europese voetbal. Hij maakte jarenlang furore bij Borussia Dortmund en was één van de grote smaakmakers in de Bundesliga.

SENSATIE IN JPL?

Op zijn 22ste versierde hij zo voor 16 miljoen euro een droomtransfer naar Manchester United. Twee jaar later keerde hij voor 8 miljoen euro terug naar Dortmund. Nadien speelde hij nog voor Besiktas en Real Zaragoza. De cijfers van de 97-voudige Japanse international waren vooral bij Dortmund goed. De aanvallende middenvelder, die als tweede spits kan spelen, was bij de Duitse club in 216 wedstrijden goed voor 60 goals en 55 assists. Bij Manchester United tikte hij af op 6 doelpunten en 10 assists in 57 wedstrijden.

Met Kagawa zou STVV een zeer grote naam aantrekken, die bij PAOK wel nog amper aan spelen toekwam. Deze overgang zou in Japan zeer veel losmaken en mogelijk kan STVV nog meer lucratieve sponsordeals afronden als het de Japanse sterspeler weet vast te leggen. De Kanaries zouden zo wel eens voor dé wintertransfer in de Jupiler Pro League kunnen zorgen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: 'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

Gaat STVV Kagawa kunnen strikken?

Meest recent

'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

12
12
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

13
13
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

28
28
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

78
78
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

75
75
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

149
149
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

140
140
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

123
123
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

133
133
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

102
102
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

190
190
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

237
237
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

85
85
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

117
117
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

93
93
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

84
84
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

232
232
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

112
112
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1065
1065
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

177
177

Meer sportnieuws