Selecteert Martinez verrassende spits voor het WK?

door
Selecteert Martinez verrassende spits voor het WK?

Bij de Rode Duivels zullen Michy Batshuayi, Divock Origi en Christian Benteke moeten strijden voor een plaats achter Romelu Lukaku. Bondscoach Roberto Martinez sluit niet uit dat een andere spits zich in de strijd gaat mengen. Hij draait een zeer goed seizoen.


Bij de beloften en bij Vitesse doet Loïs Openda het zeer goed. Al moet de aanvaller na dit seizoen een stap hogerop zetten in clubverband om te tonen dat hij het niveau van de Rode Duivels aankan. Dat kan bij Club Brugge, maar eventueel ook bij een andere club in het buitenland. Martinez laat aan La Capitale weten dat Openda mag hopen. “Hij is een speler die we op de voet volgen en hij maakte het afgelopen jaar bijzonder veel progressie”, aldus de coach. Hij geeft aan waarom de aanvaller nog geen kans kreeg bij de nationale ploeg.

BELOFTEN

"Er zijn twee redenen waarom hij zijn kans nog niet heeft gekregen: de eerste is dat het met Lukaku, Batshuayi, Benteke en Origi niet eenvoudig is om op dit moment een aanvalsplek te vinden. Je moet klaar zijn om met deze spelers te concurreren. Bovendien moeten de beloften zich plaatsen voor het EK en daarom moeten spelers als Openda, Onana en Verschaeren voorlopig in deze groep blijven."

Openda wist in de EK-kwalificatiegroep van de beloften 6 keer te scoren in 6 wedstrijden. Bij Vitesse doet hij het ook goed met 13 goals en 3 assists in 27 wedstrijden. Hij is nog steeds eigendom van Club Brugge, waar hij nog tot medio 2024 onder contract ligt.

LEES OOK: Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Gaat Openda in 2022 zijn debuut maken voor de Rode Duivels?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

81
81
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

24
24
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

155
155
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

336
336
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

63
63
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

113
113
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

134
134
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

143
143
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

268
268
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

836
836
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

254
254
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

425
425
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

321
321
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

419
419
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

533
533
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

344
344
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

764
764
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

338
338
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

512
512
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

99
99
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

165
165
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

338
338
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

91
91
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

97
97
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

747
747

Meer sportnieuws