Neemt Holzhauser weldra afscheid van Beerschot?

830 stemmen
Neemt Holzhauser weldra afscheid van Beerschot?

Bij Beerschot hebben ze met Dante Rigo een nieuwe speler, maar de kans bestaat dat de club Raphael Holzhauser gaat kwijtspelen. De Oostenrijker staat open voor een vertrek en volgens onze bronnen is er concrete interesse. De komende dagen en weken is het bang afwachten voor Beerschot.


Holzhauser wordt in februari 29 jaar en hij denkt stilaan aan een vertrek bij Beerschot. Volgens onze bronnen zijn er gesprekken gaande met clubs uit Turkije en Saudi-Arabië. Holzhauser kan er een zeer mooi loon opstrijken en ziet dergelijke transfer wel zitten. De creatieve linkspoot heeft een opstapclausule in zijn contract staan en als die gelicht wordt, kan Beerschot geen stokken in de wielen steken.

TRANSFERSOM

Al lijken ze bij Beerschot ook wel open te staan voor een vertrek van de speler. Holzhauser heeft een pittig loon en ligt nog maar tot medio 2023 onder contract. Het is een beetje nu of nooit als het nog een mooie som wil verdienen. Bovendien moet de club goed op zijn centen letten en een verkoop van Holzhauser zou voor het nodige geld kunnen zorgen om andere spelers naar het Kiel te halen.

Holzhauser was dit seizoen met 3 goals en 5 assists in de competitie weer 'Mister Beerschot'. De ploeg scoorde amper 15 keer, dus een vertrek van de speler zou een grote aderlating betekenen. Beerschot nam de speler in de zomer van 2019 gratis over en sindsdien wist hij 27 keer te scoren en 30 assists uit te delen in 87 wedstrijden. Na 2,5 jaar lijkt het echter tijd om een volgende stap te zetten.

CR

LEES OOK: Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

🚀

Zal Holzhauser Beerschot verlaten?

Meest recent

'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

50
50
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

87
87
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

140
140
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

225
225
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

246
246
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

102
102
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

104
104
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

42
42
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

116
116
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

299
299
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

504
504
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

82
82
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

307
307
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

438
438
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

401
401
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

371
371
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

293
293
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

265
265
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

519
519
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

325
325
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

316
316
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

324
324
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

92
92
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100

Meer sportnieuws