KV Mechelen heeft oplossing gevonden voor Bateau

door
KV Mechelen heeft oplossing gevonden voor Bateau

KV Mechelen is aangekomen in het Spaanse Oliva. Daar zal het zich voorbereiden op het tweede deel van het seizoen. Twee spelers gaan de club de komende dagen of weken nog de rug toekeren.


"Met een zo goed als volledige spelerskern maakt Malinwa de trip naar Spanje. Kerim Mrabti, wiens vrouw op het punt van bevallen staat, heeft respijt gekregen voor de stage. Ook Victor Wernersson stapte de bus niet op. Voor hem wordt een oplossing gezocht”, laat KV Mechelen weten op zijn website.

De Maneblussers willen nog een speler van de hand doen. "Als laatste bleef ook Sheldon Bateau in België. Bateau is in onderhandeling met een buitenlandse club voor een transfer. Hij had bij KV Mechelen een overeenkomst tot het einde van het seizoen. Die overeenkomst zal KV Mechelen niet verlengen. Daarom wil de club de speler deze kans niet ontnemen om elders een langdurige overeenkomst af te sluiten. Het is een blijk van dank voor zijn inzet gedurende al de jaren dat hij bij onze club was”, luidt het. Hij zou volgens onze bronnen op weg zijn naar Samsunspor in Turkije.

HOUDEN VAN SCHOOFS & CO

Aan ingaande zijde moet er niet al te veel verwacht worden, al kijkt Malinwa zoals elke Belgische club uit naar opportuniteiten op de transfermarkt. KV Mechelen wil vooral spelers als Kerim Mrabti, Hugo Cuypers, Nikola Storm en Rob Schoofs aan boord houden. Zij kennen een zeer goed seizoen en er zou de nodige interesse zijn in hen. Voorlopig kwam er nog geen bod binnen Achter de Kazerne.

CR

LEES OOK: Binnenlandse Zaken moeit zich: Anderlecht-fans op de korrel

Zal Bateau een akkoord vinden met Samsunspor?

Meest recent

De 11 namen: Fink hakt knopen door bij KRC Genk

In de Europa League gaat KRC Genk donderdag op bezoek bij SC Braga. Een uurtje voor de aftrap ...

14
14
Essevee bestolen: Vandenbroeck velt laatste oordeel

Zulte Waregem tuimelde vorig weekend op pijnlijke wijze uit de top zes. Het kreeg een 1-4 om de oren ...

16
16
Vandenbempt ziet enorme boost: "Verhaeghe glimde van trots"

Club Brugge gaat deze week over de tongen in heel Europa. Het leverde woensdagavond immers een zeer ...

95
95
Wisselvallig AA Gent: is Leko de voornaamste schuldige?

Er is bij AA Gent beterschap ten opzichte van vorig seizoen, maar om zich in de strijd om te prijzen ...

48
48
Opvallend: Belgisch toptalent geeft op zijn 26ste al de brui

Het lijkt erop dat er nog heel wat talent zit aan te komen in het Belgische voetbal, maar het blijft ...

61
61
Trossard stuurt Arsenal duidelijke toekomstboodschap

Arsenal was vorige zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte vooral zijn offensieve ...

33
33
1 Belg op 88: dit zijn de nominaties voor The Best Awards

Vorige maand werd de Gouden Bal al uitgereikt, waarbij Ousmane Dembélé met de prijs ...

17
17
Onrust bij Club Brugge: Vermant op ramkoers

Club Brugge voelt de druk stijgen rond Romeo Vermant, nu Stuttgart nadrukkelijk lonkt — en dat ...

424
424
WK U17: Belgen maken brandhout van Fiji met monsterscore

Op de eerste speeldag van het WK U17 gingen de Belgen met 2-3 onderuit tegen Argentinië. Om ...

128
128
'Fink keert kar: Europese opstelling KRC Genk lekt uit'

Na de stunt van Club Brugge tegen FC Barcelona hoopt ook KRC Genk straks te schitteren op het ...

263
263
VTM-commentator afgemaakt na CL-wedstrijd Club: 'Absurd!'

Wat een avond in het Jan Breydelstadion. Club Brugge leverde gisteren een fenomenale prestatie in de ...

207
207
Experts vellen oordeel: Club bestolen tegen Barça?

Club Brugge verbaasde woensdag Europa met een fraai 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Ei zo na ging ...

378
378
Crisis compleet bij Ajax: Heitinga out, TD stapt op

Het gaat van kwaad naar erger met Ajax, dat in de Eredivisie reeds acht punten achterstand telt op ...

133
133
"Grootste smet ooit"-Van Gucht doet spraakmakende onthulling

Hij is niet enkel bekend als de enthousiaste sportpresentator die onder meer wielerverslaggeving met ...

53
53
KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

In de Europa League neemt KRC Genk het donderdagavond op tegen Braga. Thorsten Fink kan in Portugal ...

152
152
'Verhaeghe haalt gram: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Club Brugge hield woensdag gelijke tred met het grote FC Barcelona. Na het 3-3 gelijkspel in de ...

513
513
Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Vlak voor de confrontatie met Club Brugge kwam er vandaag alarmerend nieuws vanuit Spanje. Daar is ...

176
176
'Dubbele opsteker voor Club Brugge in Champions League'

Club Brugge zette tegen FC Barcelona een straf resultaat neer, maar bleef toch een beetje met een ...

190
190
'Saelemaekers in de wachtkamer: pittige eisen bekend'

Het wordt uitkijken naar de keuzes die Rudi Garcia zal maken voor de wedstrijden van de Rode Duivels ...

57
57
Seys maakt zijn rapport op na examen tegen Yamal

Club Brugge heeft woensdagavond indruk gemaakt door in de Champions League FC Barcelona in bedwang ...

151
151
Emilio Ferrera verrast met nieuwe Belgische club

Emilio Ferrera is en blijft een zeer opgemerkte figuur in de Belgische voetbalwereld. Hij passeerde ...

95
95
Vanhaezebrouck prijst 'onvoorstelbare' Club-speler

Club Brugge beleefde een zeer memorabele avond in de Champions League. Het slaagde erin om op ...

556
556
'Club heeft volgende miljoenentransfer in het vizier'

Maar liefst 80 miljoen euro haalde Club Brugge in de zomer op met de verkoop van Maxim De Cuyper, ...

388
388
STVV en Anderlecht jubelen na nieuws uit Japan

Bijna halfweg de reguliere competitie draaien er nog altijd enkele verrassende teams mee in de top ...

386
386
'Geen Hayen, wel andere ex-pion van Club voor Celtic'

Club Brugge leefde de laatste weken tussen hoop en vrees, want plots leek de kans reëel dat ...

276
276

Meer sportnieuws