KV Mechelen heeft oplossing gevonden voor Bateau

233 stemmen
KV Mechelen heeft oplossing gevonden voor Bateau

KV Mechelen is aangekomen in het Spaanse Oliva. Daar zal het zich voorbereiden op het tweede deel van het seizoen. Twee spelers gaan de club de komende dagen of weken nog de rug toekeren.


"Met een zo goed als volledige spelerskern maakt Malinwa de trip naar Spanje. Kerim Mrabti, wiens vrouw op het punt van bevallen staat, heeft respijt gekregen voor de stage. Ook Victor Wernersson stapte de bus niet op. Voor hem wordt een oplossing gezocht”, laat KV Mechelen weten op zijn website.

De Maneblussers willen nog een speler van de hand doen. "Als laatste bleef ook Sheldon Bateau in België. Bateau is in onderhandeling met een buitenlandse club voor een transfer. Hij had bij KV Mechelen een overeenkomst tot het einde van het seizoen. Die overeenkomst zal KV Mechelen niet verlengen. Daarom wil de club de speler deze kans niet ontnemen om elders een langdurige overeenkomst af te sluiten. Het is een blijk van dank voor zijn inzet gedurende al de jaren dat hij bij onze club was”, luidt het. Hij zou volgens onze bronnen op weg zijn naar Samsunspor in Turkije.

HOUDEN VAN SCHOOFS & CO

Aan ingaande zijde moet er niet al te veel verwacht worden, al kijkt Malinwa zoals elke Belgische club uit naar opportuniteiten op de transfermarkt. KV Mechelen wil vooral spelers als Kerim Mrabti, Hugo Cuypers, Nikola Storm en Rob Schoofs aan boord houden. Zij kennen een zeer goed seizoen en er zou de nodige interesse zijn in hen. Voorlopig kwam er nog geen bod binnen Achter de Kazerne.

CR

LEES OOK: 'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'
263

Zal Bateau een akkoord vinden met Samsunspor?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

50
50
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

217
217
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

225
225
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

73
73
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

62
62
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

511
511
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

272
272
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

124
124
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

124
124
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

295
295
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

415
415
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

102
102
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

568
568
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

368
368
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

275
275
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

145
145
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws