KV Mechelen heeft oplossing gevonden voor Bateau

233 stemmen
KV Mechelen heeft oplossing gevonden voor Bateau

KV Mechelen is aangekomen in het Spaanse Oliva. Daar zal het zich voorbereiden op het tweede deel van het seizoen. Twee spelers gaan de club de komende dagen of weken nog de rug toekeren.


"Met een zo goed als volledige spelerskern maakt Malinwa de trip naar Spanje. Kerim Mrabti, wiens vrouw op het punt van bevallen staat, heeft respijt gekregen voor de stage. Ook Victor Wernersson stapte de bus niet op. Voor hem wordt een oplossing gezocht”, laat KV Mechelen weten op zijn website.

De Maneblussers willen nog een speler van de hand doen. "Als laatste bleef ook Sheldon Bateau in België. Bateau is in onderhandeling met een buitenlandse club voor een transfer. Hij had bij KV Mechelen een overeenkomst tot het einde van het seizoen. Die overeenkomst zal KV Mechelen niet verlengen. Daarom wil de club de speler deze kans niet ontnemen om elders een langdurige overeenkomst af te sluiten. Het is een blijk van dank voor zijn inzet gedurende al de jaren dat hij bij onze club was”, luidt het. Hij zou volgens onze bronnen op weg zijn naar Samsunspor in Turkije.

HOUDEN VAN SCHOOFS & CO

Aan ingaande zijde moet er niet al te veel verwacht worden, al kijkt Malinwa zoals elke Belgische club uit naar opportuniteiten op de transfermarkt. KV Mechelen wil vooral spelers als Kerim Mrabti, Hugo Cuypers, Nikola Storm en Rob Schoofs aan boord houden. Zij kennen een zeer goed seizoen en er zou de nodige interesse zijn in hen. Voorlopig kwam er nog geen bod binnen Achter de Kazerne.

CR

LEES OOK: ‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Zal Bateau een akkoord vinden met Samsunspor?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

28
28
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

55
55
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

15
15
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

72
72
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

114
114
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

81
81
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

224
224
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

61
61
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

407
407
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

362
362
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

291
291
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

80
80
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

147
147
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

650
650
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

41
41
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

122
122
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

76
76
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

29
29
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

100
100
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

202
202
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

180
180
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

97
97
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

715
715
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

211
211

Meer sportnieuws