Anderlecht en Club Brugge willen eerstdaags transfer afronden

door
Anderlecht en Club Brugge willen eerstdaags transfer afronden

RSC Anderlecht wil zijn zaakjes voor deze mercato snel in orde hebben. Percy Liza zou op weg zijn naar Brussel, maar RSCA wil komende week ook een verdediger aantrekken. Paars-Wit duwt door, maar Club Brugge probeert roet in het eten te gooien.


Anderlecht en Club Brugge hebben hun zinnen gezet op Bryan Reynolds. De Amerikaanse rechtsachter wil AS Roma verlaten en is bereid om een stap terug te zetten. Volgens onze bronnen trekt Anderlecht de komende dagen naar Rome om de deal proberen af te ronden. De Belgische recordkampioen hoopt Reynolds te huren met aankoopoptie.

MURILLO EN MATA

Reynolds zou de opvolger kunnen worden van Michael Murillo. Het lijkt vast te staan dat de Panamees aan zijn laatste seizoen bezig is bij Anderlecht. Reynolds zou zich zo kunnen aanpassen aan de Belgische competitie. RSCA zou volgend jaar met Nayel Mehssatou (wiens contract ze willen openbreken) en Reynolds twee zeer talentvolle rechtsachters in de kern willen hebben. Maar de deal is nog niet beklonken.

Anderlecht zal moeten afrekenen met Club Brugge. Daar zoeken ze al een tijdje naar een rechtsachter, en een vertrek van Clinton Mata (genoemd bij AS Monaco) is elke mercato een piste. Tibo Persyn, gehuurd van Inter, zijn toekomst is bovendien onzeker. Volgens onze bronnen is de kans zéér groot dat Reynolds voor Anderlecht of Club Brugge zal kiezen. Dat is geen toeval. RSCA had Reynolds anderhalf jaar geleden al in het vizier en Club Brugge moest een jaar geleden zijn meerdere erkennen in AS Roma. Daar komt hij niet aan spelen toe onder José Mourinho. Wordt vervolgd.

Claudio Reulens

LEES OOK: Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

Voor wie gaat Reynolds kiezen?

Meest recent

'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

8
8
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

12
12
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

42
42
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

56
56
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

78
78
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

45
45
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

163
163
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

22
22
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

383
383
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

48
48
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

78
78
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

170
170
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

269
269
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

89
89
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

88
88
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

264
264
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

495
495
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

148
148
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

110
110
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

535
535
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

256
256
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

77
77

Meer sportnieuws