Vandenhaute: "Zij spelen volgend jaar nog voor Anderlecht"

door
Vandenhaute:

Bij RSC Anderlecht moesten ze de afgelopen jaren smaakmakers als Jérémy Doku en Sambi Lokonga verkopen, wat ongeveer 45 miljoen euro opleverde. Komende zomer moét Anderlecht geen spelers verkopen. Het merendeel van de spelers zal aan boord blijven.


Door de kapitaalsverhoging is Anderlecht weer een gezonde club, maar het kan zich nog altijd geen dure transfers veroorloven. Voorzitter Wouter Vandenhaute liet in de podcast Mid Mid weten dat iemand als Sergio Gomez niet verkocht moet worden. Andere sterkhouders zullen ook aan boord blijven.

GOMEZ

"Hoedt, Cullen, Olsson, Refaelov…Zij zullen volgend jaar nog voor Anderlecht spelen. We zochten afgelopen zomer stabiliteit en die is er nu toch wel. Gomez hopen we zeker nog een jaar te houden. Het is niet zo dat we moeten verkopen, zoals dat met Doku wel het geval was. We zijn na de kapitaalsverhoging een gezonde club, maar zeker geen rijke club", laat Vandenhaute weten.

CEO Peter Verbeke liet in de Waalse media weten dat Anderlecht in januari pakweg 15 miljoen euro zou kunnen vangen voor Gomez, maar dat dit in de zomer nog een pak meer kan zijn. Anderlecht hoopt de Spanjaard, die misschien wel de beste zomertransfer in België is, nog minstens een jaar te houden. Een Europees ticket zou daarbij helpen, anders lijkt de linkspoot na één jaar de Brusselse club wel eens te kunnen verlaten. De afgelopen weken werd de ex-speler van FC Barcelona en Borussia Dortmund aan tal van buitenlandse clubs gelinkt, maar een bod kwam er nog niet op hem.

  

LEES OOK: Marc Coucke’s post over Tomorrowland blijft nazinderen

🔥 Populair bij onze lezers

Geheim uit kleedkamer Oranje Leeuwinnen komt aan het licht
Geheim uit kleedkamer Oranje Leeuwinnen komt aan het licht

Zal RSCA Gomez kunnen houden?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

159
159
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

85
85
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

257
257
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

282
282
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

707
707
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

515
515
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1726
1726
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

97
97
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

231
231
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1190
1190
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

777
777
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1190
1190
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

450
450
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

522
522
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws