Deze 5 Belgen kunnen hun carrière herlanceren in België

door
Deze 5 Belgen kunnen hun carrière herlanceren in België

De Belgische ploegen gaan in januari op zoek naar versterking. Uiteraard zullen er vooral buitenlandse spelers naar de Jupiler Pro League afzakken. Misschien kunnen de Belgische clubs een aantal Belgen uit de nood helpen? We maakten een overzicht van vijf spelers die misschien openstaan voor een terugkeer naar de Belgische competitie.


Mile Svilar: Hij is het zoveelste voorbeeld van een jong talent dat te vroeg naar een buitenlandse topclub (Benfica) trok. De Belgische doelman is 22 jaar en heeft amper ervaring op het hoogste niveau. De ex-keeper van Anderelcht heeft nood aan speelminuten op het hoogste niveau en waarom geen stap terugzetten bij een goede club in 1A om er nadien weer één vooruit te zetten?



Franko Antonucci: In de Nederlandse tweede klasse was Antonucci een lust voor het oog. De stap van FC Volendam naar Feyenoord was iets te groot. De ex-speler van Anderlecht en Ajax mag de Rotterdammers verlaten. De aanvallende middenvelder werd al genoemd bij Volendam en Troyes, maar hij zou met zijn kwaliteiten ook zeer goed in onze competitie passen.

Dante Rigo: De middenvelder gaat PSV in januari verlaten. Er is de nodige interesse in de stijlrijke middenvelder en hij zal de komende dagen/weken zijn nieuwe club bekendmaken. Rigo is een technisch uitstekende middenvelder die voor tal van Belgische ploegen een meerwaarde zou zijn.



Christian Kabasele: De tweevoudige Rode Duivel kent een moeilijk seizoen bij Watford. Hij is er geen vaste waarde meer en hij sukkelde met de nodige blessures. De 30-jarige Kabasele kan zich via een Belgische topclub, er zijn enkele van hen op zoek naar een centrale verdediger, misschien weer in de kijker spelen van bondscoach Roberto Martinez?

Boli Bolingoli: De linkerflankspeler mag weg bij Celtic Glasgow, waar hij amper 180 minuten speelde in de competitie. De ex-speler van Club Brugge zou voor heel wat Belgische clubs een goede versterking kunnen zijn. Met zijn 26 jaar kan hij nadien nog met een meerwaarde worden verkocht. Met 9 wedstrijden in de Champions League en 20 in de Europa League deed hij de afgelopen jaren heel wat Europese ervaring op bij Club Brugge, Basaksehirspor en Celtic.

Welke speler zou jij graag in de JPL zien?

Meest recent

Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

66
66
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

81
81
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

183
183
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

87
87
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

178
178
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

138
138
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

89
89
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

69
69
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

89
89
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

96
96
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

58
58
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

206
206
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

82
82
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

135
135
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

136
136
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

432
432
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

337
337
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

476
476
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

420
420
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

344
344
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

375
375
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

106
106
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

231
231
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

333
333
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

78
78

Meer sportnieuws