Deze 5 Belgen kunnen hun carrière herlanceren in België

573 stemmen
Deze 5 Belgen kunnen hun carrière herlanceren in België

De Belgische ploegen gaan in januari op zoek naar versterking. Uiteraard zullen er vooral buitenlandse spelers naar de Jupiler Pro League afzakken. Misschien kunnen de Belgische clubs een aantal Belgen uit de nood helpen? We maakten een overzicht van vijf spelers die misschien openstaan voor een terugkeer naar de Belgische competitie.


Mile Svilar: Hij is het zoveelste voorbeeld van een jong talent dat te vroeg naar een buitenlandse topclub (Benfica) trok. De Belgische doelman is 22 jaar en heeft amper ervaring op het hoogste niveau. De ex-keeper van Anderelcht heeft nood aan speelminuten op het hoogste niveau en waarom geen stap terugzetten bij een goede club in 1A om er nadien weer één vooruit te zetten?



Franko Antonucci: In de Nederlandse tweede klasse was Antonucci een lust voor het oog. De stap van FC Volendam naar Feyenoord was iets te groot. De ex-speler van Anderlecht en Ajax mag de Rotterdammers verlaten. De aanvallende middenvelder werd al genoemd bij Volendam en Troyes, maar hij zou met zijn kwaliteiten ook zeer goed in onze competitie passen.

Dante Rigo: De middenvelder gaat PSV in januari verlaten. Er is de nodige interesse in de stijlrijke middenvelder en hij zal de komende dagen/weken zijn nieuwe club bekendmaken. Rigo is een technisch uitstekende middenvelder die voor tal van Belgische ploegen een meerwaarde zou zijn.



Christian Kabasele: De tweevoudige Rode Duivel kent een moeilijk seizoen bij Watford. Hij is er geen vaste waarde meer en hij sukkelde met de nodige blessures. De 30-jarige Kabasele kan zich via een Belgische topclub, er zijn enkele van hen op zoek naar een centrale verdediger, misschien weer in de kijker spelen van bondscoach Roberto Martinez?

Boli Bolingoli: De linkerflankspeler mag weg bij Celtic Glasgow, waar hij amper 180 minuten speelde in de competitie. De ex-speler van Club Brugge zou voor heel wat Belgische clubs een goede versterking kunnen zijn. Met zijn 26 jaar kan hij nadien nog met een meerwaarde worden verkocht. Met 9 wedstrijden in de Champions League en 20 in de Europa League deed hij de afgelopen jaren heel wat Europese ervaring op bij Club Brugge, Basaksehirspor en Celtic.

LEES OOK: Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Welke speler zou jij graag in de JPL zien?

Meest recent

Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

5
5
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

68
68
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

43
43
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

89
89
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

97
97
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

112
112
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

379
379
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

124
124
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

105
105
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

318
318
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

236
236
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

77
77
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

554
554
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

206
206
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

162
162
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

478
478
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

225
225
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

341
341
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

435
435
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

819
819
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

317
317
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3824
3824
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

74
74
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

99
99
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

156
156

Meer sportnieuws