Deze 5 Belgen kunnen hun carrière herlanceren in België

door
Deze 5 Belgen kunnen hun carrière herlanceren in België

De Belgische ploegen gaan in januari op zoek naar versterking. Uiteraard zullen er vooral buitenlandse spelers naar de Jupiler Pro League afzakken. Misschien kunnen de Belgische clubs een aantal Belgen uit de nood helpen? We maakten een overzicht van vijf spelers die misschien openstaan voor een terugkeer naar de Belgische competitie.


Mile Svilar: Hij is het zoveelste voorbeeld van een jong talent dat te vroeg naar een buitenlandse topclub (Benfica) trok. De Belgische doelman is 22 jaar en heeft amper ervaring op het hoogste niveau. De ex-keeper van Anderelcht heeft nood aan speelminuten op het hoogste niveau en waarom geen stap terugzetten bij een goede club in 1A om er nadien weer één vooruit te zetten?



Franko Antonucci: In de Nederlandse tweede klasse was Antonucci een lust voor het oog. De stap van FC Volendam naar Feyenoord was iets te groot. De ex-speler van Anderlecht en Ajax mag de Rotterdammers verlaten. De aanvallende middenvelder werd al genoemd bij Volendam en Troyes, maar hij zou met zijn kwaliteiten ook zeer goed in onze competitie passen.

Dante Rigo: De middenvelder gaat PSV in januari verlaten. Er is de nodige interesse in de stijlrijke middenvelder en hij zal de komende dagen/weken zijn nieuwe club bekendmaken. Rigo is een technisch uitstekende middenvelder die voor tal van Belgische ploegen een meerwaarde zou zijn.



Christian Kabasele: De tweevoudige Rode Duivel kent een moeilijk seizoen bij Watford. Hij is er geen vaste waarde meer en hij sukkelde met de nodige blessures. De 30-jarige Kabasele kan zich via een Belgische topclub, er zijn enkele van hen op zoek naar een centrale verdediger, misschien weer in de kijker spelen van bondscoach Roberto Martinez?

Boli Bolingoli: De linkerflankspeler mag weg bij Celtic Glasgow, waar hij amper 180 minuten speelde in de competitie. De ex-speler van Club Brugge zou voor heel wat Belgische clubs een goede versterking kunnen zijn. Met zijn 26 jaar kan hij nadien nog met een meerwaarde worden verkocht. Met 9 wedstrijden in de Champions League en 20 in de Europa League deed hij de afgelopen jaren heel wat Europese ervaring op bij Club Brugge, Basaksehirspor en Celtic.

Welke speler zou jij graag in de JPL zien?

Meest recent

Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

7
7
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

8
8
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

141
141
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

45
45
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

314
314
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

257
257
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

13
13
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

185
185
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

582
582
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

267
267
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

263
263
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

202
202
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

236
236
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

94
94
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

542
542
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

20
20
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

507
507
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

116
116
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

469
469
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

582
582
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

277
277
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

314
314
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

528
528
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

527
527
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

298
298

Meer sportnieuws