'STVV vond al 4,8 miljoen euro extra'

door
'STVV vond al 4,8 miljoen euro extra'

STVV boekte een verlies van bijna 5 miljoen euro, maar de club maakt zich zeker geen zorgen. Dat gebeurde na een coronajaar en het ziet er naar uit dat het volgende boekjaar heel wat beter zal zijn. Er werden immers de nodige extra inkomsten gevonden.


Het vorige seizoen werd grotendeels afgewerkt zonder fans in de stadions. Dat drukte heel erg op de begroting van STVV. Voorzitter David Meekers laat in de krant Het Belang van Limburg weten dat de boekhouding er heel anders had uitgezien als die twee maanden later moesten worden ingediend.

Hij haalt aan dat STVV volgend jaar wellicht weer zwarte cijfers kan noteren. Hij meldt dat Maximiliano Caufriez (2,5 miljoen euro), Santiago Colombatto (800.000 euro), Ilombé Mboyo (500.000 euro) en de doorverkoop van Takehiro Tomiyashu (1 miljoen euro) het nodige geld in het laatje brachten. Zij leveren de club 4,8 miljoen euro op.

SUZUKI

Daarnaast is de kans zeer groot dat de Kanaries in januari of ten laatste komende zomer Yuma Suzuku ten gelde gaan maken. De Japanse aanvaller moet de clubkassa ook nog wat voller gaan maken en de spits zou tussen de drie en vijf miljoen euro moeten opleveren. STVV lijkt financieel zijn zaakjes dus zo toch best aardig in orde te hebben. De afgelopen jaren maakte het ook al wat winst en de Japanners voeren een gezond financieel beleid op Stayen. Zij hopen in januari ook nog wat versterking naar STVV te halen, zodat de club al vrij snel zeker is van het behoud. Het volgende seizoen hopen de Limburgers dan weer een beetje meer naar boven te kunnen kijken.

LEES OOK: Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Voert STVV een gezond beleid?

Meest recent

Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

17
17
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

40
40
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

111
111
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

154
154
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1186
1186
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

88
88
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

303
303
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

257
257
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

202
202
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

170
170
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

213
213
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

200
200
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

82
82
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

80
80
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

61
61
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

151
151
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

217
217
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

456
456
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

299
299
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

565
565
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

44
44
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

508
508
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

110
110
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

94
94

Meer sportnieuws