'STVV vond al 4,8 miljoen euro extra'

door
'STVV vond al 4,8 miljoen euro extra'

STVV boekte een verlies van bijna 5 miljoen euro, maar de club maakt zich zeker geen zorgen. Dat gebeurde na een coronajaar en het ziet er naar uit dat het volgende boekjaar heel wat beter zal zijn. Er werden immers de nodige extra inkomsten gevonden.


Het vorige seizoen werd grotendeels afgewerkt zonder fans in de stadions. Dat drukte heel erg op de begroting van STVV. Voorzitter David Meekers laat in de krant Het Belang van Limburg weten dat de boekhouding er heel anders had uitgezien als die twee maanden later moesten worden ingediend.

Hij haalt aan dat STVV volgend jaar wellicht weer zwarte cijfers kan noteren. Hij meldt dat Maximiliano Caufriez (2,5 miljoen euro), Santiago Colombatto (800.000 euro), Ilombé Mboyo (500.000 euro) en de doorverkoop van Takehiro Tomiyashu (1 miljoen euro) het nodige geld in het laatje brachten. Zij leveren de club 4,8 miljoen euro op.

SUZUKI

Daarnaast is de kans zeer groot dat de Kanaries in januari of ten laatste komende zomer Yuma Suzuku ten gelde gaan maken. De Japanse aanvaller moet de clubkassa ook nog wat voller gaan maken en de spits zou tussen de drie en vijf miljoen euro moeten opleveren. STVV lijkt financieel zijn zaakjes dus zo toch best aardig in orde te hebben. De afgelopen jaren maakte het ook al wat winst en de Japanners voeren een gezond financieel beleid op Stayen. Zij hopen in januari ook nog wat versterking naar STVV te halen, zodat de club al vrij snel zeker is van het behoud. Het volgende seizoen hopen de Limburgers dan weer een beetje meer naar boven te kunnen kijken.

LEES OOK: Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

Voert STVV een gezond beleid?

Meest recent

Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

7
7
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

24
24
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

81
81
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

31
31
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

139
139
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

118
118
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

360
360
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

191
191
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

138
138
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

261
261
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

81
81
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

232
232
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

94
94
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

760
760
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

87
87
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

98
98
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

86
86
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

480
480
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

281
281
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

437
437
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

716
716
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

303
303
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

355
355
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

264
264

Meer sportnieuws