Dennis ziet beloning voor bloedvorm in het water vallen

door
Dennis ziet beloning voor bloedvorm in het water vallen

Bij Club Brugge waren ze in de zomer al blij dat Watford nog bereid was om 4 miljoen euro op tafel te leggen voor Emmanuel Dennis, nadat de Nigeriaanse aanvaller zich in het Jan Breydelstadion helemaal onmogelijk gemaakt had en ook een uitleenbeurt aan FC Köln een complete flop werd. Maar in Engeland is het woelwater weer helemaal ontbolsterd en is hij zowaar uitgegroeid tot één van de sensaties van de Premier League.


In zestien wedstrijden zit de 24-jarige al aan acht doelpunten en vijf assists en dat blijken toch zeer straffe cijfers te zijn. Enkel Mohamed Salah was dit seizoen bij meer doelpunten betrokken in de Premier League, maar alle andere kleppers in de Engelse competitie laat Dennis maar mooi achter zich. In januari leek een mooie beloning te volgen voor zijn bloedvorm.

Dennis werd immers opgenomen in de Nigeriaanse selectie voor de Africa Cup en daar toonde hij zich op sociale media zeer blij mee. Hij was immers al een jaar niet meer opgeroepen voor de nationale ploeg, maar moet nu toch een kruis maken over het toernooi. De Nigeriaanse bond laat weten dat Watford 'zijn tanden liet zien' en dat Dennis daardoor uit de selectie geschrapt wordt.

TE LAAT
De Hornets weigeren hun goudhaantje vrij te geven voor de Africa Cup, omdat de Nigeriaanse club hen te laat op de hoogte had gebracht van het feit dat Dennis in de voorselectie zat. Dat verklaarde trainer Claudio Ranieri aan The Athletic. Voor Dennis zal het ongetwijfeld een teleurstelling zijn, hij zal dan maar zijn vorm moeten etaleren in de Premier League.


LEES OOK: Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Had Watford hem naar de Africa Cup moeten laten gaan?

Meest recent

Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

39
39
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

35
35
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

26
26
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

23
23
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

32
32
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

73
73
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

92
92
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

289
289
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

55
55
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

19
19
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

103
103
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

121
121
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

66
66
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

693
693
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

224
224
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

118
118
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

408
408
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

190
190
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

372
372
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

217
217
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

332
332
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

99
99
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

258
258
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

485
485
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

472
472

Meer sportnieuws