Dennis ziet beloning voor bloedvorm in het water vallen

door
Dennis ziet beloning voor bloedvorm in het water vallen

Bij Club Brugge waren ze in de zomer al blij dat Watford nog bereid was om 4 miljoen euro op tafel te leggen voor Emmanuel Dennis, nadat de Nigeriaanse aanvaller zich in het Jan Breydelstadion helemaal onmogelijk gemaakt had en ook een uitleenbeurt aan FC Köln een complete flop werd. Maar in Engeland is het woelwater weer helemaal ontbolsterd en is hij zowaar uitgegroeid tot één van de sensaties van de Premier League.


In zestien wedstrijden zit de 24-jarige al aan acht doelpunten en vijf assists en dat blijken toch zeer straffe cijfers te zijn. Enkel Mohamed Salah was dit seizoen bij meer doelpunten betrokken in de Premier League, maar alle andere kleppers in de Engelse competitie laat Dennis maar mooi achter zich. In januari leek een mooie beloning te volgen voor zijn bloedvorm.

Dennis werd immers opgenomen in de Nigeriaanse selectie voor de Africa Cup en daar toonde hij zich op sociale media zeer blij mee. Hij was immers al een jaar niet meer opgeroepen voor de nationale ploeg, maar moet nu toch een kruis maken over het toernooi. De Nigeriaanse bond laat weten dat Watford 'zijn tanden liet zien' en dat Dennis daardoor uit de selectie geschrapt wordt.

TE LAAT
De Hornets weigeren hun goudhaantje vrij te geven voor de Africa Cup, omdat de Nigeriaanse club hen te laat op de hoogte had gebracht van het feit dat Dennis in de voorselectie zat. Dat verklaarde trainer Claudio Ranieri aan The Athletic. Voor Dennis zal het ongetwijfeld een teleurstelling zijn, hij zal dan maar zijn vorm moeten etaleren in de Premier League.


Had Watford hem naar de Africa Cup moeten laten gaan?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

9
9
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

23
23
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

12
12
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

19
19
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

40
40
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

143
143
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

292
292
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

152
152
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

114
114
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

547
547
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

795
795
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

64
64
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

296
296
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

541
541
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

101
101
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

434
434
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

548
548
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

656
656
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

362
362
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

610
610
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

462
462
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

249
249
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

549
549
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

653
653

Meer sportnieuws