Dennis ziet beloning voor bloedvorm in het water vallen

door
Dennis ziet beloning voor bloedvorm in het water vallen

Bij Club Brugge waren ze in de zomer al blij dat Watford nog bereid was om 4 miljoen euro op tafel te leggen voor Emmanuel Dennis, nadat de Nigeriaanse aanvaller zich in het Jan Breydelstadion helemaal onmogelijk gemaakt had en ook een uitleenbeurt aan FC Köln een complete flop werd. Maar in Engeland is het woelwater weer helemaal ontbolsterd en is hij zowaar uitgegroeid tot één van de sensaties van de Premier League.


In zestien wedstrijden zit de 24-jarige al aan acht doelpunten en vijf assists en dat blijken toch zeer straffe cijfers te zijn. Enkel Mohamed Salah was dit seizoen bij meer doelpunten betrokken in de Premier League, maar alle andere kleppers in de Engelse competitie laat Dennis maar mooi achter zich. In januari leek een mooie beloning te volgen voor zijn bloedvorm.

Dennis werd immers opgenomen in de Nigeriaanse selectie voor de Africa Cup en daar toonde hij zich op sociale media zeer blij mee. Hij was immers al een jaar niet meer opgeroepen voor de nationale ploeg, maar moet nu toch een kruis maken over het toernooi. De Nigeriaanse bond laat weten dat Watford 'zijn tanden liet zien' en dat Dennis daardoor uit de selectie geschrapt wordt.

TE LAAT
De Hornets weigeren hun goudhaantje vrij te geven voor de Africa Cup, omdat de Nigeriaanse club hen te laat op de hoogte had gebracht van het feit dat Dennis in de voorselectie zat. Dat verklaarde trainer Claudio Ranieri aan The Athletic. Voor Dennis zal het ongetwijfeld een teleurstelling zijn, hij zal dan maar zijn vorm moeten etaleren in de Premier League.


LEES OOK: Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Had Watford hem naar de Africa Cup moeten laten gaan?

Meest recent

'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

4
4
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

63
63
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

72
72
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

102
102
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

283
283
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

130
130
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

220
220
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

64
64
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

88
88
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

192
192
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

97
97
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

155
155
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

99
99
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

271
271
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

67
67
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

270
270
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

247
247
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

135
135
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

332
332
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

63
63
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

145
145
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

330
330
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

385
385
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

147
147

Meer sportnieuws