Dennis ziet beloning voor bloedvorm in het water vallen

door
Dennis ziet beloning voor bloedvorm in het water vallen

Bij Club Brugge waren ze in de zomer al blij dat Watford nog bereid was om 4 miljoen euro op tafel te leggen voor Emmanuel Dennis, nadat de Nigeriaanse aanvaller zich in het Jan Breydelstadion helemaal onmogelijk gemaakt had en ook een uitleenbeurt aan FC Köln een complete flop werd. Maar in Engeland is het woelwater weer helemaal ontbolsterd en is hij zowaar uitgegroeid tot één van de sensaties van de Premier League.


In zestien wedstrijden zit de 24-jarige al aan acht doelpunten en vijf assists en dat blijken toch zeer straffe cijfers te zijn. Enkel Mohamed Salah was dit seizoen bij meer doelpunten betrokken in de Premier League, maar alle andere kleppers in de Engelse competitie laat Dennis maar mooi achter zich. In januari leek een mooie beloning te volgen voor zijn bloedvorm.

Dennis werd immers opgenomen in de Nigeriaanse selectie voor de Africa Cup en daar toonde hij zich op sociale media zeer blij mee. Hij was immers al een jaar niet meer opgeroepen voor de nationale ploeg, maar moet nu toch een kruis maken over het toernooi. De Nigeriaanse bond laat weten dat Watford 'zijn tanden liet zien' en dat Dennis daardoor uit de selectie geschrapt wordt.

TE LAAT
De Hornets weigeren hun goudhaantje vrij te geven voor de Africa Cup, omdat de Nigeriaanse club hen te laat op de hoogte had gebracht van het feit dat Dennis in de voorselectie zat. Dat verklaarde trainer Claudio Ranieri aan The Athletic. Voor Dennis zal het ongetwijfeld een teleurstelling zijn, hij zal dan maar zijn vorm moeten etaleren in de Premier League.


Had Watford hem naar de Africa Cup moeten laten gaan?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

15
15
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

60
60
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

138
138
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

53
53
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

286
286
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

76
76
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

577
577
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

192
192
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

171
171
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

399
399
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

59
59
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

232
232
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

65
65
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

114
114
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

461
461
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

269
269
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

353
353
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

786
786
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

662
662
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

369
369

Meer sportnieuws