Dennis ziet beloning voor bloedvorm in het water vallen

door
Dennis ziet beloning voor bloedvorm in het water vallen

Bij Club Brugge waren ze in de zomer al blij dat Watford nog bereid was om 4 miljoen euro op tafel te leggen voor Emmanuel Dennis, nadat de Nigeriaanse aanvaller zich in het Jan Breydelstadion helemaal onmogelijk gemaakt had en ook een uitleenbeurt aan FC Köln een complete flop werd. Maar in Engeland is het woelwater weer helemaal ontbolsterd en is hij zowaar uitgegroeid tot één van de sensaties van de Premier League.


In zestien wedstrijden zit de 24-jarige al aan acht doelpunten en vijf assists en dat blijken toch zeer straffe cijfers te zijn. Enkel Mohamed Salah was dit seizoen bij meer doelpunten betrokken in de Premier League, maar alle andere kleppers in de Engelse competitie laat Dennis maar mooi achter zich. In januari leek een mooie beloning te volgen voor zijn bloedvorm.

Dennis werd immers opgenomen in de Nigeriaanse selectie voor de Africa Cup en daar toonde hij zich op sociale media zeer blij mee. Hij was immers al een jaar niet meer opgeroepen voor de nationale ploeg, maar moet nu toch een kruis maken over het toernooi. De Nigeriaanse bond laat weten dat Watford 'zijn tanden liet zien' en dat Dennis daardoor uit de selectie geschrapt wordt.

TE LAAT
De Hornets weigeren hun goudhaantje vrij te geven voor de Africa Cup, omdat de Nigeriaanse club hen te laat op de hoogte had gebracht van het feit dat Dennis in de voorselectie zat. Dat verklaarde trainer Claudio Ranieri aan The Athletic. Voor Dennis zal het ongetwijfeld een teleurstelling zijn, hij zal dan maar zijn vorm moeten etaleren in de Premier League.


Had Watford hem naar de Africa Cup moeten laten gaan?

Meest recent

Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

44
44
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

46
46
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

10
10
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

196
196
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

24
24
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

102
102
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

185
185
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

83
83
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

69
69
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

434
434
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

49
49
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

31
31
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

149
149
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

138
138
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

122
122
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

82
82
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

118
118
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

271
271
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

340
340
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

331
331
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

219
219
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

340
340
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

703
703

Meer sportnieuws