Tielemans en Leicester krijgen dramatisch nieuws

door
Tielemans en Leicester krijgen dramatisch nieuws

Leicester City is op dit moment terug te vinden in de middenmoot van de Premier League. De ploeg van onze landgenoten Youri Tielemans en Timothy Castagne kampeert op de 9de plek.


Eergisteren legden de Foxes thuis grootmacht Liverpool nog over de knie. Mohamed Salah miste na een kwartier een penalty voor de bezoekers en kopte in de daaropvolgende fase tegen de lat. De Reds zouden zich die misser later beklagen. Na de koffiepauze kwam Leicester namelijk op voorsprong via Ademola Lookman. De 24-jarige Engelsman gaf Alisson het nakijken met een hard schot. Dat was meteen ook de einduitslag. Daardoor zag Liverpool Manchester City opnieuw verder weglopen op kop van het klassement. Leicester staat wat comfortabeler in de middenmoot.

In de spits bij de thuisploeg, maar niet aan het kanon: Jamie Vardy. De 34-jarige spits is ook dit seizoen weer goed bij schot in de Premier League. Hij scoorde er al 9 in 16 matchen. In totaal maakte Vardy in zijn carrière al 158 goals voor Leicester, waarmee hij zich een clublegende mag noemen. Veel van zijn goals vielen in het wonderbaarlijke seizoen 2015-2016, waarin Leicester de wereld verbaasde en kampioen werd in Engeland.

SLECHT NIEUWS

Nu komt coach Brendan Rogers in verschillende Engelse media naar buiten met slecht nieuws over Vardy. Zo zal de speler mogelijk drie tot vier weken aan de kant staan met een hamstringblessure. Vardy is dus al zeker geen optie voor het komende weekend, liet Rogers optekenen. Op 1 januari ontvangt Leicester rode lantaarn Norwich City. De goals zullen dan niet gemaakt worden door Vardy.        




Haalt Leicester Europees voetbal dit jaar?

Meest recent

'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

81
81
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

6
6
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

154
154
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

330
330
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

91
91
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

150
150
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

464
464
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

623
623
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

331
331
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

106
106
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

274
274
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

253
253
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

588
588
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

336
336
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

682
682
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

669
669
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

782
782
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

149
149
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

589
589
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1437
1437
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

787
787
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

245
245
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

483
483
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

401
401
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

669
669

Meer sportnieuws