TRANSFERUURTJE: 'Vermaelen naar België, doelwit Club bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vermaelen naar België, doelwit Club bekend'

Binnen enkele dagen trekt de winterse transferperiode zich weer op gang. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en berichten over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zou zomaar kunnen dat Thomas Vermaelen straks in de Jupiler Pro League aan de slag gaat. De Rode Duivel vertrekt per 1 februari transfervrij bij Vissel Kobe en daar zou Antwerp van willen profiteren. De ervaren verdediger zou op de Bosuil een concurrent moeten vormen voor De Laet en Engels, wat Vermaelen de kans zou geven om in het vizier van bondscoach Roberto Martinez te blijven.



Club Brugge zou in januari dan weer vooral werk willen maken van een linksachter. Noch Sobol, noch Ricca, noch Maouassa wist dit seizoen al echt te overtuigen en dus moet een nieuwe aanwinst soelaas brengen. Daarvoor zou Blauw-Zwart naar Brazilië lonken, waar lokale media gewag maken van interesse voor Matheus Bahia, een 22-jarige speler van EC Bahia.

Anderlecht zou dan weer opnieuw uitgekomen zijn bij een oud doelwit, want Algerijnse media maken gewag van nieuwe interesse voor Yacine Belaili. De 29-jarige flankaanvaller is einde contract bij Qatar SC en kan de overstap naar Europa gaan maken. Naast Anderlecht liggen er immers nog een pak clubs op de loer, want ook bij Standard, Galatasaray, FC Basel en Deportivo Alaves zou hij in beeld zijn.



Andere topclubs lijken hun heil dan weer te zoeken in eigen land. Zo zou AA Gent zijn oog laten vallen hebben op Emmanuel Agbadou, de 24-jarige verdediger van AS Eupen. De Buffalo's hopen ook nog enkele spelers van de hand te doen, want met name Ilombé Mboyo, Giorgi Chakvetadze, Alexandre De Bruyn en Jordan Botaka zouden andere oorden mogen opzoeken.

Standard zou dan weer een bod uitgebracht hebben op Faïz Selemani. De smaakmaker van KV Kortrijk geniet ook belangstelling van KRC Genk en vanuit Turkije en Saudi-Arabië. Eerder zouden de Rouches ook al 1 miljoen euro geboden hebben voor Jean-Luc Dompé, maar dat werd door Zulte Waregem van tafel geveegd.

BUITENLAND



FC Barcelona blijft dan weer zeer druk bezig, ook na de komst van Ferran Torres. De volgende aanwinsten zouden al in de pijplijn zitten. Cesar Azpilicueta zou in de zomer transfervrij de overstap moeten maken van Chelsea, terwijl de Catalanen ook werk maken van de komst van José Gaya. De linksachter van Valencia moet de opvolger van Jordi Alba worden. Daarnaast zou Xavi ook aandringen op de komst van Alvaro Morata, die mogelijk Juventus mag verlaten.

Anderzijds moet Barça wel alsmaar meer vrezen dat het straks Ousmane Dembélé transfervrij de deur uit ziet lopen. De Franse winger zou zijn looneisen plots weer fors opgetrokken hebben, waardoor de onderhandelingen over een verlenging van zijn aflopende contract weer in het slop zitten. Dat zou komen doordat Dembélé twee zeer lucratieve aanbiedingen uit de Premier League gekregen zou hebben, waaronder een voorstel van Newcastle United.

LEES OOK: 'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Zou Vermaelen een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

‘Druk op García stijgt: Belgische topcoach klopt al aan’

De druk op Rudi García wordt met de dag zwaarder: de resultaten vallen nog mee, maar op het ...

2
2
Domper op feestavond: Garcia clasht met Gilles De Bilde

De Rode Duivels gaan naar het WK 2026! Zoals verwacht werd de kwalificatie dinsdagavond verzilverd ...

186
186
Met nieuwe bondscoach naar WK? 'Vincent Mannaert aan zet'

De Rode Duivels zijn sinds dinsdagavond zeker van hun WK-ticket na een mooie gala-avond tegen ...

35
35
Duivel solliciteert meteen naar WK: "Verdien mijn plaats"

De Rode Duivels mogen naar het WK, zoveel is nu ook definitief duidelijk. De kwalificatie kon hen ...

144
144
Kranten unaniem: één Rode Duivel alweer dé uitblinker

De Rode Duivels hebben dinsdagavond uiteindelijk toch hun WK-ticket in stijl weten binnen te halen. ...

207
207
Deze landen mogen al naar WK, zo zien barrages eruit

Dinsdagavond werden de laatste kwalificatiewedstrijden voor het WK afgewerkt. Enkel in Noord-Amerika ...

183
183
Spanje, Zwitserland, Oostenrijk, Schotland naar WK na thrillers

Naast de Rode Duivels wisten nog een aantal Europese landen zich dinsdag van het WK te verzilveren. ...

79
79
Rode Duivels mogen met monsterscore toch nog naar WK

De Rode Duivels hebben dinsdagavond gewoon hun ticket voor het WK binnengehaald. Tegen Liechtenstein ...

98
98
Van Gaal ziet pijnlijke oorzaak voor crisis bij Ajax

Voor Ajax is het alweer een zwaar tegenvallend seizoen aan het worden. In de Eredivisie heeft het nu ...

60
60
Toch nog een opsteker: jonge Duivels mogen nog dromen van EK

Het is voor de Belgische nationale jeugdelftallen geen al te best interlandluik geworden. De Jonge ...

134
134
Rode Duivels op voorsprong, maar fans uiten grote twijfel

De Rode Duivels lijken goed op weg om hun ticket voor het WK gewoon binnen te halen. Tegen ...

139
139
'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

209
209
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

68
68
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

156
156
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

420
420
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

392
392
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

84
84
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

98
98
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

110
110
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

882
882
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

123
123
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

118
118
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

427
427
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

84
84
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

1314
1314

Meer sportnieuws