TRANSFERUURTJE: 'Vermaelen naar België, doelwit Club bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vermaelen naar België, doelwit Club bekend'

Binnen enkele dagen trekt de winterse transferperiode zich weer op gang. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en berichten over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zou zomaar kunnen dat Thomas Vermaelen straks in de Jupiler Pro League aan de slag gaat. De Rode Duivel vertrekt per 1 februari transfervrij bij Vissel Kobe en daar zou Antwerp van willen profiteren. De ervaren verdediger zou op de Bosuil een concurrent moeten vormen voor De Laet en Engels, wat Vermaelen de kans zou geven om in het vizier van bondscoach Roberto Martinez te blijven.



Club Brugge zou in januari dan weer vooral werk willen maken van een linksachter. Noch Sobol, noch Ricca, noch Maouassa wist dit seizoen al echt te overtuigen en dus moet een nieuwe aanwinst soelaas brengen. Daarvoor zou Blauw-Zwart naar Brazilië lonken, waar lokale media gewag maken van interesse voor Matheus Bahia, een 22-jarige speler van EC Bahia.

Anderlecht zou dan weer opnieuw uitgekomen zijn bij een oud doelwit, want Algerijnse media maken gewag van nieuwe interesse voor Yacine Belaili. De 29-jarige flankaanvaller is einde contract bij Qatar SC en kan de overstap naar Europa gaan maken. Naast Anderlecht liggen er immers nog een pak clubs op de loer, want ook bij Standard, Galatasaray, FC Basel en Deportivo Alaves zou hij in beeld zijn.



Andere topclubs lijken hun heil dan weer te zoeken in eigen land. Zo zou AA Gent zijn oog laten vallen hebben op Emmanuel Agbadou, de 24-jarige verdediger van AS Eupen. De Buffalo's hopen ook nog enkele spelers van de hand te doen, want met name Ilombé Mboyo, Giorgi Chakvetadze, Alexandre De Bruyn en Jordan Botaka zouden andere oorden mogen opzoeken.

Standard zou dan weer een bod uitgebracht hebben op Faïz Selemani. De smaakmaker van KV Kortrijk geniet ook belangstelling van KRC Genk en vanuit Turkije en Saudi-Arabië. Eerder zouden de Rouches ook al 1 miljoen euro geboden hebben voor Jean-Luc Dompé, maar dat werd door Zulte Waregem van tafel geveegd.

BUITENLAND



FC Barcelona blijft dan weer zeer druk bezig, ook na de komst van Ferran Torres. De volgende aanwinsten zouden al in de pijplijn zitten. Cesar Azpilicueta zou in de zomer transfervrij de overstap moeten maken van Chelsea, terwijl de Catalanen ook werk maken van de komst van José Gaya. De linksachter van Valencia moet de opvolger van Jordi Alba worden. Daarnaast zou Xavi ook aandringen op de komst van Alvaro Morata, die mogelijk Juventus mag verlaten.

Anderzijds moet Barça wel alsmaar meer vrezen dat het straks Ousmane Dembélé transfervrij de deur uit ziet lopen. De Franse winger zou zijn looneisen plots weer fors opgetrokken hebben, waardoor de onderhandelingen over een verlenging van zijn aflopende contract weer in het slop zitten. Dat zou komen doordat Dembélé twee zeer lucratieve aanbiedingen uit de Premier League gekregen zou hebben, waaronder een voorstel van Newcastle United.

LEES OOK: Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Zou Vermaelen een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

34
34
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

35
35
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

244
244
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

87
87
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

656
656
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

144
144
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

596
596
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

60
60
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

155
155
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

217
217
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

81
81
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

175
175
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

546
546
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

204
204
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

263
263
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

545
545
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

205
205
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

171
171
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

96
96
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

83
83
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

410
410

Meer sportnieuws