TRANSFERUURTJE: 'Vermaelen naar België, doelwit Club bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vermaelen naar België, doelwit Club bekend'

Binnen enkele dagen trekt de winterse transferperiode zich weer op gang. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en berichten over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zou zomaar kunnen dat Thomas Vermaelen straks in de Jupiler Pro League aan de slag gaat. De Rode Duivel vertrekt per 1 februari transfervrij bij Vissel Kobe en daar zou Antwerp van willen profiteren. De ervaren verdediger zou op de Bosuil een concurrent moeten vormen voor De Laet en Engels, wat Vermaelen de kans zou geven om in het vizier van bondscoach Roberto Martinez te blijven.



Club Brugge zou in januari dan weer vooral werk willen maken van een linksachter. Noch Sobol, noch Ricca, noch Maouassa wist dit seizoen al echt te overtuigen en dus moet een nieuwe aanwinst soelaas brengen. Daarvoor zou Blauw-Zwart naar Brazilië lonken, waar lokale media gewag maken van interesse voor Matheus Bahia, een 22-jarige speler van EC Bahia.

Anderlecht zou dan weer opnieuw uitgekomen zijn bij een oud doelwit, want Algerijnse media maken gewag van nieuwe interesse voor Yacine Belaili. De 29-jarige flankaanvaller is einde contract bij Qatar SC en kan de overstap naar Europa gaan maken. Naast Anderlecht liggen er immers nog een pak clubs op de loer, want ook bij Standard, Galatasaray, FC Basel en Deportivo Alaves zou hij in beeld zijn.



Andere topclubs lijken hun heil dan weer te zoeken in eigen land. Zo zou AA Gent zijn oog laten vallen hebben op Emmanuel Agbadou, de 24-jarige verdediger van AS Eupen. De Buffalo's hopen ook nog enkele spelers van de hand te doen, want met name Ilombé Mboyo, Giorgi Chakvetadze, Alexandre De Bruyn en Jordan Botaka zouden andere oorden mogen opzoeken.

Standard zou dan weer een bod uitgebracht hebben op Faïz Selemani. De smaakmaker van KV Kortrijk geniet ook belangstelling van KRC Genk en vanuit Turkije en Saudi-Arabië. Eerder zouden de Rouches ook al 1 miljoen euro geboden hebben voor Jean-Luc Dompé, maar dat werd door Zulte Waregem van tafel geveegd.

BUITENLAND



FC Barcelona blijft dan weer zeer druk bezig, ook na de komst van Ferran Torres. De volgende aanwinsten zouden al in de pijplijn zitten. Cesar Azpilicueta zou in de zomer transfervrij de overstap moeten maken van Chelsea, terwijl de Catalanen ook werk maken van de komst van José Gaya. De linksachter van Valencia moet de opvolger van Jordi Alba worden. Daarnaast zou Xavi ook aandringen op de komst van Alvaro Morata, die mogelijk Juventus mag verlaten.

Anderzijds moet Barça wel alsmaar meer vrezen dat het straks Ousmane Dembélé transfervrij de deur uit ziet lopen. De Franse winger zou zijn looneisen plots weer fors opgetrokken hebben, waardoor de onderhandelingen over een verlenging van zijn aflopende contract weer in het slop zitten. Dat zou komen doordat Dembélé twee zeer lucratieve aanbiedingen uit de Premier League gekregen zou hebben, waaronder een voorstel van Newcastle United.

LEES OOK: 'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Zou Vermaelen een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

62
62
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

201
201
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

33
33
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

20
20
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

45
45
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

75
75
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

59
59
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

46
46
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

44
44
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

90
90
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

43
43
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

181
181
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

126
126
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

117
117
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

705
705
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

208
208
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

73
73
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws