TRANSFERUURTJE: 'Vermaelen naar België, doelwit Club bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vermaelen naar België, doelwit Club bekend'

Binnen enkele dagen trekt de winterse transferperiode zich weer op gang. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en berichten over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zou zomaar kunnen dat Thomas Vermaelen straks in de Jupiler Pro League aan de slag gaat. De Rode Duivel vertrekt per 1 februari transfervrij bij Vissel Kobe en daar zou Antwerp van willen profiteren. De ervaren verdediger zou op de Bosuil een concurrent moeten vormen voor De Laet en Engels, wat Vermaelen de kans zou geven om in het vizier van bondscoach Roberto Martinez te blijven.



Club Brugge zou in januari dan weer vooral werk willen maken van een linksachter. Noch Sobol, noch Ricca, noch Maouassa wist dit seizoen al echt te overtuigen en dus moet een nieuwe aanwinst soelaas brengen. Daarvoor zou Blauw-Zwart naar Brazilië lonken, waar lokale media gewag maken van interesse voor Matheus Bahia, een 22-jarige speler van EC Bahia.

Anderlecht zou dan weer opnieuw uitgekomen zijn bij een oud doelwit, want Algerijnse media maken gewag van nieuwe interesse voor Yacine Belaili. De 29-jarige flankaanvaller is einde contract bij Qatar SC en kan de overstap naar Europa gaan maken. Naast Anderlecht liggen er immers nog een pak clubs op de loer, want ook bij Standard, Galatasaray, FC Basel en Deportivo Alaves zou hij in beeld zijn.



Andere topclubs lijken hun heil dan weer te zoeken in eigen land. Zo zou AA Gent zijn oog laten vallen hebben op Emmanuel Agbadou, de 24-jarige verdediger van AS Eupen. De Buffalo's hopen ook nog enkele spelers van de hand te doen, want met name Ilombé Mboyo, Giorgi Chakvetadze, Alexandre De Bruyn en Jordan Botaka zouden andere oorden mogen opzoeken.

Standard zou dan weer een bod uitgebracht hebben op Faïz Selemani. De smaakmaker van KV Kortrijk geniet ook belangstelling van KRC Genk en vanuit Turkije en Saudi-Arabië. Eerder zouden de Rouches ook al 1 miljoen euro geboden hebben voor Jean-Luc Dompé, maar dat werd door Zulte Waregem van tafel geveegd.

BUITENLAND



FC Barcelona blijft dan weer zeer druk bezig, ook na de komst van Ferran Torres. De volgende aanwinsten zouden al in de pijplijn zitten. Cesar Azpilicueta zou in de zomer transfervrij de overstap moeten maken van Chelsea, terwijl de Catalanen ook werk maken van de komst van José Gaya. De linksachter van Valencia moet de opvolger van Jordi Alba worden. Daarnaast zou Xavi ook aandringen op de komst van Alvaro Morata, die mogelijk Juventus mag verlaten.

Anderzijds moet Barça wel alsmaar meer vrezen dat het straks Ousmane Dembélé transfervrij de deur uit ziet lopen. De Franse winger zou zijn looneisen plots weer fors opgetrokken hebben, waardoor de onderhandelingen over een verlenging van zijn aflopende contract weer in het slop zitten. Dat zou komen doordat Dembélé twee zeer lucratieve aanbiedingen uit de Premier League gekregen zou hebben, waaronder een voorstel van Newcastle United.

LEES OOK: 'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Zou Vermaelen een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

21
21
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

169
169
Still kiest vertrek: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

193
193
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

97
97
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

234
234
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

229
229
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

130
130
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

614
614
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

183
183
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

323
323
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

170
170
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

141
141
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

25
25
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

46
46
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

139
139
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

126
126
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

190
190
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

193
193
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

72
72
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

311
311
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

156
156
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1269
1269
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

64
64
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

175
175
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

176
176

Meer sportnieuws