TRANSFERUURTJE: 'Vermaelen naar België, doelwit Club bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vermaelen naar België, doelwit Club bekend'

Binnen enkele dagen trekt de winterse transferperiode zich weer op gang. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en berichten over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zou zomaar kunnen dat Thomas Vermaelen straks in de Jupiler Pro League aan de slag gaat. De Rode Duivel vertrekt per 1 februari transfervrij bij Vissel Kobe en daar zou Antwerp van willen profiteren. De ervaren verdediger zou op de Bosuil een concurrent moeten vormen voor De Laet en Engels, wat Vermaelen de kans zou geven om in het vizier van bondscoach Roberto Martinez te blijven.



Club Brugge zou in januari dan weer vooral werk willen maken van een linksachter. Noch Sobol, noch Ricca, noch Maouassa wist dit seizoen al echt te overtuigen en dus moet een nieuwe aanwinst soelaas brengen. Daarvoor zou Blauw-Zwart naar Brazilië lonken, waar lokale media gewag maken van interesse voor Matheus Bahia, een 22-jarige speler van EC Bahia.

Anderlecht zou dan weer opnieuw uitgekomen zijn bij een oud doelwit, want Algerijnse media maken gewag van nieuwe interesse voor Yacine Belaili. De 29-jarige flankaanvaller is einde contract bij Qatar SC en kan de overstap naar Europa gaan maken. Naast Anderlecht liggen er immers nog een pak clubs op de loer, want ook bij Standard, Galatasaray, FC Basel en Deportivo Alaves zou hij in beeld zijn.



Andere topclubs lijken hun heil dan weer te zoeken in eigen land. Zo zou AA Gent zijn oog laten vallen hebben op Emmanuel Agbadou, de 24-jarige verdediger van AS Eupen. De Buffalo's hopen ook nog enkele spelers van de hand te doen, want met name Ilombé Mboyo, Giorgi Chakvetadze, Alexandre De Bruyn en Jordan Botaka zouden andere oorden mogen opzoeken.

Standard zou dan weer een bod uitgebracht hebben op Faïz Selemani. De smaakmaker van KV Kortrijk geniet ook belangstelling van KRC Genk en vanuit Turkije en Saudi-Arabië. Eerder zouden de Rouches ook al 1 miljoen euro geboden hebben voor Jean-Luc Dompé, maar dat werd door Zulte Waregem van tafel geveegd.

BUITENLAND



FC Barcelona blijft dan weer zeer druk bezig, ook na de komst van Ferran Torres. De volgende aanwinsten zouden al in de pijplijn zitten. Cesar Azpilicueta zou in de zomer transfervrij de overstap moeten maken van Chelsea, terwijl de Catalanen ook werk maken van de komst van José Gaya. De linksachter van Valencia moet de opvolger van Jordi Alba worden. Daarnaast zou Xavi ook aandringen op de komst van Alvaro Morata, die mogelijk Juventus mag verlaten.

Anderzijds moet Barça wel alsmaar meer vrezen dat het straks Ousmane Dembélé transfervrij de deur uit ziet lopen. De Franse winger zou zijn looneisen plots weer fors opgetrokken hebben, waardoor de onderhandelingen over een verlenging van zijn aflopende contract weer in het slop zitten. Dat zou komen doordat Dembélé twee zeer lucratieve aanbiedingen uit de Premier League gekregen zou hebben, waaronder een voorstel van Newcastle United.

LEES OOK: 'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Zou Vermaelen een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

101
101
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

76
76
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

89
89
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

60
60
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

97
97
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

110
110
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

101
101
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

78
78
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

206
206
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

130
130
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

157
157
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

246
246
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

245
245
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

134
134
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

228
228
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

409
409
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

111
111
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

665
665
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

332
332
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

507
507
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

438
438
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

443
443
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

74
74

Meer sportnieuws