Benteke laat zich uit over afscheid bij de Rode Duivels

door
Benteke laat zich uit over afscheid bij de Rode Duivels

Christian Benteke zal de komende maanden moeten strijden voor een plaats in de WK-selectie van Roberto Martinez. Hij ligt in balans met Mitchy Batshuayi om als tweede spits mee te gaan. Gaat hij na het WK stoppen met de nationale ploeg?


"Zolang mijn lichaam het toelaat, ga ik door. Ik hou van voetbal en wil mezelf geen einddatum voor mijn carrière opleggen. Ik zal er helemaal voor gaan, totdat het fysieke niet meer gaat", laat hij weten aan La Capitale. Martinez, of een andere bondscoach, kan na het WK in Qatar dus nog rekenen op de diensten van de spits van Crystal Palace. Benteke speelde tot op heden 43 interlands. Daarin wist hij toch 17 keer de weg naar de netten te vinden en hij deelde ook 6 assists uit.

100 GOALS

In maart 2022 kan hij één van de spelers worden die deel uitmaakt van de selectie voor de stage met spelers die minder dan 50 caps hebben. Al is het niet duidelijk of Martinez ook dertigers gaat oproepen, Benteke is 31 jaar. De spits wil de komende maanden goed presteren in de Premier League. Hij hoopt in 2022 de kaap van 100 goals in de Engelse competitie te bereiken, momenteel staat de teller op 86 treffers.

"Dit is duidelijk een van mijn doelen. Zeggen dat ik er niet aan denk, zou een leugen zijn. 100 is een mooi getal, het heeft iets symbolisch", aldus de ex-spits van Liverpool en Aston Villa. Benteke scoorde dit seizoen 4 keer in 18 competitiewedstrijden.

LEES OOK: Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Gaat Benteke in 2022 de kaap van 100 goals in de Premier League halen?

Meest recent

'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

30
30
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

21
21
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

351
351
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

226
226
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

85
85
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

243
243
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

182
182
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

295
295
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

302
302
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

118
118
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

439
439
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

229
229
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

91
91
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

373
373
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

360
360
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

145
145
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

275
275
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

212
212
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

276
276
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

159
159
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

476
476
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

184
184
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

159
159
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

73
73

Meer sportnieuws