Beleeft Ronaldo vs Messi-strijd apotheose op WK in Qatar?

door
Beleeft Ronaldo vs Messi-strijd apotheose op WK in Qatar?

Al 13 jaar vechten Ronaldo en Messi om de titel van beste voetballer op de planeet. Tenminste onder de supporters is het een hotitem. De twee tenoren kunnen het best aardig met elkaar vinden. Voor beide spelers wordt het waarschijnlijk hun laatste WK. Een laatste keer Ronaldo vs Messi.

Het duel met de meest iconische rivaliteit in de voetbalgeschiedenis zou kunnen eindigen in de mooiste competitie van allemaal: het WK. Messi - Ronaldo, Ronaldo - Messi. Sinds de komst van de twee wonderkinderen woedde de vraag: wie is beter tussen Leo Messi of CR7? Of wie heb je het liefst in je team? Twee moeilijke vragen waar al discussies op zijn stuk gegaan. 

De 34-jarige Argentijn speelde al meer dan 800 wedstrijden, goed voor 678 goals en 409 assists voor zijn ploegmaats. Aan de andere zijde hebben we de 36-jarige Portugees Ronaldo, ook een fenomeen en harde werker, die 687 keer het net heeft doorboord en 300 assists gaf in 915 wedstrijden. Ongeloofelijke statistieken van twee buitengewone kampioenen. Maar elk met één gemis: ze hebben nog geen WK`gewonnen. 

ALLESBEPALENDE DEFENSIE
Gezien hun leèftijd wordt dit naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK waarop ze beide actief zijn. Voetbal blijft een ploegsport en dan is Ronaldo met Portugal toch licht in het voordeel. Voor achterin lijkt het verschil gemaakt te worden. De Argentijnen kunnen met Montiel-Otamendi-Romero-Tagliafico een aardige defensie op de mat brengen, maar bij Portugal vinden we met Cancelo-Ruben Dias-Pepe-Nuno Mendes toch vier klasbakken die net dat tikkeltje meer kunnen. 

Afwachten wat de loting brengt voor de twee voetbalgoden en hopen voor de neutrale voetbalfan dat de twee tenoren elkaar in de finales tegenkomen voor een rechtstreeks duel. Mogelijk het allerlaatste in de mondiale voetbalgeschedienis.  

LEES OOK: Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Wie maakt het meeste kans om alsnog het WK te winnen?

Meest recent

‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

4
4
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

46
46
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

89
89
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

53
53
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

154
154
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

156
156
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

155
155
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

401
401
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

480
480
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

80
80
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

130
130
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

399
399
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

467
467
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

291
291
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

236
236
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

77
77
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

254
254
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

244
244
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

243
243
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

77
77
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

375
375
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

172
172
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

618
618
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

324
324
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

582
582

Meer sportnieuws