Beleeft Ronaldo vs Messi-strijd apotheose op WK in Qatar?

door
Beleeft Ronaldo vs Messi-strijd apotheose op WK in Qatar?

Al 13 jaar vechten Ronaldo en Messi om de titel van beste voetballer op de planeet. Tenminste onder de supporters is het een hotitem. De twee tenoren kunnen het best aardig met elkaar vinden. Voor beide spelers wordt het waarschijnlijk hun laatste WK. Een laatste keer Ronaldo vs Messi.

Het duel met de meest iconische rivaliteit in de voetbalgeschiedenis zou kunnen eindigen in de mooiste competitie van allemaal: het WK. Messi - Ronaldo, Ronaldo - Messi. Sinds de komst van de twee wonderkinderen woedde de vraag: wie is beter tussen Leo Messi of CR7? Of wie heb je het liefst in je team? Twee moeilijke vragen waar al discussies op zijn stuk gegaan. 

De 34-jarige Argentijn speelde al meer dan 800 wedstrijden, goed voor 678 goals en 409 assists voor zijn ploegmaats. Aan de andere zijde hebben we de 36-jarige Portugees Ronaldo, ook een fenomeen en harde werker, die 687 keer het net heeft doorboord en 300 assists gaf in 915 wedstrijden. Ongeloofelijke statistieken van twee buitengewone kampioenen. Maar elk met één gemis: ze hebben nog geen WK`gewonnen. 

ALLESBEPALENDE DEFENSIE
Gezien hun leèftijd wordt dit naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK waarop ze beide actief zijn. Voetbal blijft een ploegsport en dan is Ronaldo met Portugal toch licht in het voordeel. Voor achterin lijkt het verschil gemaakt te worden. De Argentijnen kunnen met Montiel-Otamendi-Romero-Tagliafico een aardige defensie op de mat brengen, maar bij Portugal vinden we met Cancelo-Ruben Dias-Pepe-Nuno Mendes toch vier klasbakken die net dat tikkeltje meer kunnen. 

Afwachten wat de loting brengt voor de twee voetbalgoden en hopen voor de neutrale voetbalfan dat de twee tenoren elkaar in de finales tegenkomen voor een rechtstreeks duel. Mogelijk het allerlaatste in de mondiale voetbalgeschedienis.  

LEES OOK: 'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Wie maakt het meeste kans om alsnog het WK te winnen?

Meest recent

‘Eerste diagnose Mignolet: Club Brugge in zak en as’

Het was een rollercoaster van jewelste voor Simon Mignolet tegen AS Monaco. De doelman veroorzaakte ...

6
6
Anderlecht verrast plots met straffe contractverlenging

RSC Anderlecht kent een woelig competitiebegin en ook de zomermercato werd uitvoerig onder de loep ...

27
27
Na scheiding met Deschacht: Coorevits breekt stilzwijgen

Zeven jaar geleden liep het huwelijk van voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht en Annelien ...

71
71
Rampscenario rivalen Club: "Als ze dat ook nog realiseren…"

Club Brugge wordt vaak het Bayern München van België genoemd, maar toch zijn ze nog niet ...

111
111
Weergaloze Doku schittert: Guardiola doet straffe onthulling

Manchester City won makkelijk met 2-0 van een tienkoppig Napoli. Pep Guardiola kreeg al snel kritiek ...

104
104
Sabbe en Mechele juichen: "We schrokken ons wel bijna dood"

Club Brugge won met 4-1 van AS Monaco. Bij de Bruggelingen stond de defensie ook weer pal. De ...

125
125
Finale klap: DAZN houdt JPL tot laatste snik in zijn greep

De Jupiler Pro League zit muurvast in DAZN’s model van verplichte bundels en exclusiviteit. ...

253
253
Degryse geniet van Brugs fenomeen: "Heer en meester"

Club Brugge heeft heel veel indruk gemaakt tegen AS Monaco. Ze wonnen na een ware demonstratie met ...

180
180
AS Monaco-coach is snoeihard na Brugse vernedering

AS Monaco kwam héél bleek voor de dag tegen Club Brugge. De Belgische bekerwinnaar was ...

142
142
Van Persie geniet van Belgische topclub: "Echt goed"

Wat een eerste speeldag van de Belgische clubs in de Champions League. Union SG en Club Brugge ...

234
234
Vanderhaeghe legt vinger op de wonde: 'grote RSCA-blunder'

RSC Anderlecht moet de komende week twee keer winnen: tegen Royal Antwerp FC en AA Gent in eigen ...

302
302
Schokgolf in Europa: dit verandert alles voor Club Brugge

Club Brugge zet met een dominante zege tegen AS Monaco een nieuwe Europese standaard neer. Dit is ...

517
517
Club Brugge verovert Europa: dit zegt de internationale pers

Club Brugge maakte bijzonder veel indruk tegen AS Monaco. Ze wisten de Fransen met 4-1 te verslaan ...

631
631
Duivelse De Bruyne-wissel: Conte legt uit

Napoli verloor kansloos van Manchester City. De Engelsen speelden meer dan een uur met een man ...

146
146
Hayen looft uitblinker: "Een voorbeeld voor iedereen"

Club Brugge overklaste AS Monaco en won met 4-1. Dat was nog zeer gevleid voor de Franse club. ...

142
142
Simic verrast: "Anderlecht ook vergevorderd met hen"

RSC Anderlecht verkocht Jan-Carlo Simic aan Al-Ittihad. Een transfer die héél erg ...

261
261
Club Brugge houdt hart nu al vast: "Als zij vertrekken…"

Club Brugge maakte weer heel veel indruk tegen AS Monaco. Blauw-Zwart blijft een centrale as hebben ...

453
453
Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

490
490
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

396
396
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

320
320
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

85
85
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

740
740
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

774
774
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

1509
1509
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

295
295

Meer sportnieuws