Beleeft Ronaldo vs Messi-strijd apotheose op WK in Qatar?

door
Beleeft Ronaldo vs Messi-strijd apotheose op WK in Qatar?

Al 13 jaar vechten Ronaldo en Messi om de titel van beste voetballer op de planeet. Tenminste onder de supporters is het een hotitem. De twee tenoren kunnen het best aardig met elkaar vinden. Voor beide spelers wordt het waarschijnlijk hun laatste WK. Een laatste keer Ronaldo vs Messi.

Het duel met de meest iconische rivaliteit in de voetbalgeschiedenis zou kunnen eindigen in de mooiste competitie van allemaal: het WK. Messi - Ronaldo, Ronaldo - Messi. Sinds de komst van de twee wonderkinderen woedde de vraag: wie is beter tussen Leo Messi of CR7? Of wie heb je het liefst in je team? Twee moeilijke vragen waar al discussies op zijn stuk gegaan. 

De 34-jarige Argentijn speelde al meer dan 800 wedstrijden, goed voor 678 goals en 409 assists voor zijn ploegmaats. Aan de andere zijde hebben we de 36-jarige Portugees Ronaldo, ook een fenomeen en harde werker, die 687 keer het net heeft doorboord en 300 assists gaf in 915 wedstrijden. Ongeloofelijke statistieken van twee buitengewone kampioenen. Maar elk met één gemis: ze hebben nog geen WK`gewonnen. 

ALLESBEPALENDE DEFENSIE
Gezien hun leèftijd wordt dit naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK waarop ze beide actief zijn. Voetbal blijft een ploegsport en dan is Ronaldo met Portugal toch licht in het voordeel. Voor achterin lijkt het verschil gemaakt te worden. De Argentijnen kunnen met Montiel-Otamendi-Romero-Tagliafico een aardige defensie op de mat brengen, maar bij Portugal vinden we met Cancelo-Ruben Dias-Pepe-Nuno Mendes toch vier klasbakken die net dat tikkeltje meer kunnen. 

Afwachten wat de loting brengt voor de twee voetbalgoden en hopen voor de neutrale voetbalfan dat de twee tenoren elkaar in de finales tegenkomen voor een rechtstreeks duel. Mogelijk het allerlaatste in de mondiale voetbalgeschedienis.  

LEES OOK: Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Wie maakt het meeste kans om alsnog het WK te winnen?

Meest recent

Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

29
29
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

41
41
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

31
31
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

147
147
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

95
95
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

116
116
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

93
93
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

110
110
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

112
112
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

48
48
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

43
43
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

64
64
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

445
445
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

123
123
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

124
124
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

189
189
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

36
36
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

265
265
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

59
59
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

256
256
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

99
99
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

55
55
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

71
71

Meer sportnieuws