Beleeft Ronaldo vs Messi-strijd apotheose op WK in Qatar?

79
Beleeft Ronaldo vs Messi-strijd apotheose op WK in Qatar?

Al 13 jaar vechten Ronaldo en Messi om de titel van beste voetballer op de planeet. Tenminste onder de supporters is het een hotitem. De twee tenoren kunnen het best aardig met elkaar vinden. Voor beide spelers wordt het waarschijnlijk hun laatste WK. Een laatste keer Ronaldo vs Messi.

Het duel met de meest iconische rivaliteit in de voetbalgeschiedenis zou kunnen eindigen in de mooiste competitie van allemaal: het WK. Messi - Ronaldo, Ronaldo - Messi. Sinds de komst van de twee wonderkinderen woedde de vraag: wie is beter tussen Leo Messi of CR7? Of wie heb je het liefst in je team? Twee moeilijke vragen waar al discussies op zijn stuk gegaan. 

De 34-jarige Argentijn speelde al meer dan 800 wedstrijden, goed voor 678 goals en 409 assists voor zijn ploegmaats. Aan de andere zijde hebben we de 36-jarige Portugees Ronaldo, ook een fenomeen en harde werker, die 687 keer het net heeft doorboord en 300 assists gaf in 915 wedstrijden. Ongeloofelijke statistieken van twee buitengewone kampioenen. Maar elk met één gemis: ze hebben nog geen WK`gewonnen. 

ALLESBEPALENDE DEFENSIE
Gezien hun leèftijd wordt dit naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK waarop ze beide actief zijn. Voetbal blijft een ploegsport en dan is Ronaldo met Portugal toch licht in het voordeel. Voor achterin lijkt het verschil gemaakt te worden. De Argentijnen kunnen met Montiel-Otamendi-Romero-Tagliafico een aardige defensie op de mat brengen, maar bij Portugal vinden we met Cancelo-Ruben Dias-Pepe-Nuno Mendes toch vier klasbakken die net dat tikkeltje meer kunnen. 

Afwachten wat de loting brengt voor de twee voetbalgoden en hopen voor de neutrale voetbalfan dat de twee tenoren elkaar in de finales tegenkomen voor een rechtstreeks duel. Mogelijk het allerlaatste in de mondiale voetbalgeschedienis.  

LEES OOK: Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Wie maakt het meeste kans om alsnog het WK te winnen?

Meest recent

HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

4
4
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

118
118
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

110
110
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

184
184
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

151
151
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

192
192
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

325
325
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

150
150
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

170
170
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

148
148
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

126
126
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

73
73
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

201
201
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

127
127
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

60
60
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

73
73
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

311
311
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

117
117
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120

Meer sportnieuws