'Club Brugge hengelt talent uit de VS binnen'

door
'Club Brugge hengelt talent uit de VS binnen'

Club Brugge gaat de winterstop in met een wrang gevoel. De laatste wedstrijd ging namelijk verloren, en dan nog tegen stadsgenoot Cercle. Iets wat altijd een tikkeltje harder aankomt.


De Bruggelingen verkeren dus niet in een grote vorm en lieten al heel wat punten liggen in de Jupiler Pro League. Vraag is dan of er niet iets bij moet komen tijdens de winter om de concurrentie toch weer de loef af te steken in de strijd om de titel. Volgens Het Laatste Nieuws zal er aan inkomende zijde niet te veel bewegen in het Brugse kamp. Enkel als er zich echt een buitenkansje aanbiedt, zal er gehandeld worden.

RECHTSACHTER UIT AMERIKA

Blijkbaar heeft er zich nu toch een opportuniteit aangeboden. Die heet Mauricio Cuevas. Het Laatste Nieuws weet dat de rechtsachter van Mexicaanse origine transfervrij overkomt van LA Galaxy. Daar speelde hij in het tweede elftal en doorliep hij de jeugd. Cuevas staat bekend als een vrijschopspecialist en speelde in het verleden voor enkele nationale jeugdelftallen van de Verenigde Staten. Hij zou in principe bij Club NXT terechtkomen. Club heeft de transfer zelf wel nog niet bevestigd.

Zo heeft Club Brugge zich mogelijk toch al een beetje laten gelden op de winterse mercato. Binnenkort is het uitkijken naar de komst van de 22-jarige Tajon Buchanan. De Canadese aanvaller komt deze winter over van New England Revolution en wordt gezien als een erg groot talent in Canada. Hij zou meteen een versterking moeten zijn voor de eerste ploeg. Buchanan moet menig verdediging de stuipen op het lijf jagen in de Jupiler Pro League.

Een staaltje van de vrijschopkunsten van Cuevas:
 

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Goede transfer?

Meest recent

Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

3
3
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

23
23
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

19
19
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

6
6
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

57
57
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

101
101
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

155
155
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

95
95
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

229
229
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

77
77
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

149
149
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

120
120
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

75
75
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

212
212
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

213
213
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

183
183
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

564
564
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

172
172
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

228
228
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

610
610
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

62
62
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

239
239
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

146
146
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

183
183

Meer sportnieuws