Patro Eisden valt in Amerikaanse handen

door
Patro Eisden valt in Amerikaanse handen

Rondom Patro Eisden vallen er jaarlijks wel overnameberichten te posten. Deze keer wordt de club overgenomen door het Amerikaanse Common Sport. De club gaf tekst en uitleg.


"We zijn verheugd de overname aan te kondigen van Patro Eisden Maasmechelen door Common Sport, een dochteronderneming van het in New York en Londen gevestigde Common Group. De aankondiging van vandaag volgt op maandenlange discussies en due diligence uitgevoerd door Coley Parry en Sam Helmy van de Common Group, samen met de huidige voorzitter van Patro Rik Vliegen, trainer Stijn Stijnen en kapitein Wouter Corstjens. Parry en Helmy hebben Maasmechelen twee keer bezocht en waren in oktober aanwezig bij de thuisoverwinning van Patro op Rupel Boom", luidt het.

MET STIJNEN  EN CORSTJENS

"Na een helse periode zijn wij verheugd om aan te kondigen dat we de club in stabiel water hebben doen varen. De voorbije maanden passeerden veel kandidaten de revue, maar we hebben snel een goed gevoel gekregen met Coley Parry en Sam Helmy van de Common Group", laat de club weten.

Ex-profspelers Stijn Stijnen en Wouter Corstjens blijven aan boord. "Net zoals de voorbije maanden zullen we Coley en Sam 100% ondersteunen in het slagen van hun project bij Patro Eisden. We blijven dus aan boord. We willen Coley en Sam van de Common Group van harte bedanken in het vertrouwen dat ze gesteld hebben in ons en in de club. We gaan samen voor een langdurige samenwerking en zullen vol overgave werken om de vooropgestelde doelen te bereiken!"

POLL: Een goede zaak voor Patro?

Meest recent

'Liverpool verwent Slot: eerste knalaanwinst onderweg'

Arne Slot leidde Liverpool FC in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer meteen naar de Engelse titel. ...

2
2
Cercle dropt trainersbom: Storck per direct weggeplukt bij KVK

Twee dagen na het aflopen van de Play-Downs heeft een opmerkelijke trainerswissel plaatsgevonden bij ...

324
324
Nieuwe spelmaker jaagt Club Brugge op hol

Club Brugge is in de ban van de 18-jarige Zuid-Afrikaanse spelmaker Gabriel Amato. De jonge ...

89
89
Burgemeester verklaart verbod Club-fans: "Levens in gevaar"

De kogel is door de kerk: tenzij het protest bij de Raad van State nog iets oplevert is de achterban ...

62
62
KRC Genk slikt bittere pil: einde seizoen voor sterkhouder?

Na de nederlaag tegen Club Brugge is KRC Genk definitief uitgeteld in de titelrace. In de laatste ...

101
101
Anderlecht-Union: Lardot spreekt klare taal over VAR-fiasco

Met de eindmeet in zicht wordt ook de arbitrage met argusogen gevolgd. In het wekelijkse Under ...

154
154
Blessuregolf teistert Club Brugge: Hayen houdt adem in

Union ligt op recordkoers, en dus moet Club Brugge zelf wellicht foutloos blijven wil het nog ...

352
352
'Baro velt verdict over ontslag Milicevic bij AA Gent'

Behoudens een mirakel dreigt AA Gent voor het eerst in 11 jaar tijd naast een Europees ticket te ...

370
370
Anderlecht hakt knoop door over verbanning Club-fans

Momenteel is de titelrace nog razend spannend, maar volgend weekend kan het plots afgelopen zijn. Om ...

618
618
'Trossard hakt knoop door over transfer'

Met een assist was Leandro Trossard vorig weekend nog eens beslissend bij Arsenal. Hij hielp zijn ...

66
66
'KV Kortrijk verrast met pikante transfer bij Zulte Waregem'

KV Kortrijk trok zaterdag met een 2-2 tegen STVV een streep onder zeventien jaar in de Jupiler Pro ...

343
343
JPL-sensatie als opvolger Dolberg bij Anderlecht?

Het belooft een zeer drukke transferzomer te gaan worden bij Anderlecht. De play-offs maakten ...

740
740
'Inter krijgt felle PL-concurrentie voor Rode Duivel'

Inter wist zich vorige week op sensationele wijze te plaatsen voor de finale van de Champions ...

49
49
Het is zover: Brazilië kondigt komst Ancelotti officieel aan

De voorbije jaren flirtten ze al meermaals met elkaar, maar nu wordt het huwelijk eindelijk ...

82
82
AA Gent vraagt grote dienst aan morrende supporters

AA Gent beleefde zondag alweer een pijnlijke namiddag. Het kreeg deze keer in eigen stadion een ...

271
271
Vandenbempt legt Club Brugge op de rooster: “Dat is toch pijnlijk”

Club Brugge is de huidige landskampioen, maar Union SG is goed op weg om het stokje over te nemen. ...

430
430
Vandenhaute ontmaskerd: “Twijfel Marc Coucke weggenomen"

RSC Anderlecht kwam op de officiële kanalen weer met grote veranderingen op de proppen. Met Tim ...

535
535
Hayen van Club Brugge naar de Premier League?

Nicky Hayen gooide vorig seizoen hoge ogen door na het ontslag van Ronny Deila alsnog de landstitel ...

1085
1085
KV Kortrijk mag toch hopen dat publiekslieveling blijft

Voor KV Kortrijk viel afgelopen weekend het doek over haar verblijf in eerste klasse. Na zeventien ...

292
292
'Kompany krijgt enorme klap in strijd voor nieuwe ster'

Vincent Kompany mocht vorig weekend een feestje bouwen met Bayern München, want dat mocht een ...

131
131

Meer sportnieuws