'Woedend Barça wil contract van speler verscheuren'

357 stemmen
'Woedend Barça wil contract van speler verscheuren'

FC Barcelona zal ongetwijfeld op zoek gaan naar enkele versterkingen deze wintermercato. Daarbij is de Blaugrana wel gebonden aan de financiële beperkingen van de club, en die zijn keihard op dit moment.


Om die reden is het voor Barça een goed idee om ook wat overbodige spelers van de hand te doen. Zo wordt er budget vrijgemaakt om de ploeg gericht te versterken. Een van de spelers die al even weg mag, is Samuel Umtiti. De Franse verdediger komt nog amper aan spelen toe in de Catalaanse hoofdstad. Dit seizoen speelde hij nog maar één keer 90 minuten. Dat was in La Liga tegen CA Osasuna.

CONTRACT VERSCHEUREN

Barça probeerde al van Umtiti af te raken, maar dat lukte vooralsnog nog niet. Nu zou de club het echter grondig beu zijn. Volgens het Spaanse medium SPORT zou de club zelfs zijn contract willen verscheuren om van hem af te raken deze winter. De speler zelf zou al op de hoogte zijn van de plannen van de club. Umtiti speelt al sinds juli 2016 (133 wedstrijden) voor Barça, maar is er nu dus volledig uit de gratie gevallen.

Barcelona ging hem destijds halen bij Olympique Lyon voor 25 miljoen euro. Bij die club brak hij door in het eerste elftal na ook enkele jeugdreeksen doorlopen te hebben. Hij speelde er 170 wedstrijden voordat hij naar Spanje verkaste. Belgische voetballiefhebbers zullen Umtiti kennen als de man die het enige doelpunt maakte in de halve finale van het WK in Rusland. Dat betekende toen de uitschakeling voor de Rode Duivels en het einde van onze WK-droom.    



   


LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

🚀

Zal hij deze winter weg zijn?

Meest recent

Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

0
0
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

23
23
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

83
83
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

13
13
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

93
93
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

23
23
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

274
274
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

375
375
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

327
327
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

557
557
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

227
227
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

339
339
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

161
161
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

546
546
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

616
616
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

410
410
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

643
643
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

134
134
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

262
262
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

477
477
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

123
123
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

495
495
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

450
450
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

534
534

Meer sportnieuws