Miscast Antwerp slaat terug na kritiek

door
Miscast Antwerp slaat terug na kritiek

De transfer van Jelle Bataille naar Antwerp FC is voorlopig geen onverdeeld succes. De 22-jarige verzamelt weliswaar veel speelminuten onder Brian Priske, maar overtuigen doet hij niet meteen. Op zich is dat ook niet vreemd omdat Bataille vaak wordt uitgespeeld op de linksachter, terwijl hij van nature een rechtsachter is.


Jelle Bataille kijkt dan ook met een dubbel gevoel terug op zijn eerste halfjaar bij Antwerp. Hij startte weliswaar goed op de Bosuil maar daarna volgden er ups en vooral downs. In een gesprek met Gazet van Antwerpen wijt de 22-jarige dat vooral aan blessures, onder meer aan de enkel en de adductoren, waardoor hij een tijdje uit roulatie was. Daarna kampte hij met een vormdip en viel hij opnieuw uit met een blessure.

Die blessures zijn een nieuw gegeven voor Bataille want eerder in zijn carrière lag hij nooit langer dan één week in de lappenmand. Dit jaar miste hij meerdere wedstrijden door drie verschillende blessures. En dat zorgde ongetwijfeld voor frustratie voor hem want op die manier raakte hij nooit in zijn ritme. Het is dus duidelijk dat we nog niet de Bataille van bij Oostende te zien kregen.

MISCAST?

En dat bevestigt hij aan Gazet van Antwerpen. Bataille geeft toe dat hij in sommige matchen gewoon beter moest doen. Hij vertelt dat het een kwestie is om aan zijn minpunten te werken, zoals de één-tegen-één situaties bijvoorbeeld. Eind oktober maakten wij reeds een analyse over de hachelijke situatie van Bataille bij Antwerp. Die kan je hier nogmaals lezen.

LEES OOK: Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Zal Bataille slagen bij Antwerp?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

65
65
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

121
121
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

347
347
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

491
491
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

325
325
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

94
94
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

299
299
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

253
253
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

224
224
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

566
566
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

329
329
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

640
640
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

647
647
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

750
750
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

146
146
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

577
577
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1358
1358
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

772
772
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

243
243
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

475
475
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

381
381
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

655
655
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1041
1041
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

363
363
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

885
885

Meer sportnieuws