Miscast Antwerp slaat terug na kritiek

door
Miscast Antwerp slaat terug na kritiek

De transfer van Jelle Bataille naar Antwerp FC is voorlopig geen onverdeeld succes. De 22-jarige verzamelt weliswaar veel speelminuten onder Brian Priske, maar overtuigen doet hij niet meteen. Op zich is dat ook niet vreemd omdat Bataille vaak wordt uitgespeeld op de linksachter, terwijl hij van nature een rechtsachter is.


Jelle Bataille kijkt dan ook met een dubbel gevoel terug op zijn eerste halfjaar bij Antwerp. Hij startte weliswaar goed op de Bosuil maar daarna volgden er ups en vooral downs. In een gesprek met Gazet van Antwerpen wijt de 22-jarige dat vooral aan blessures, onder meer aan de enkel en de adductoren, waardoor hij een tijdje uit roulatie was. Daarna kampte hij met een vormdip en viel hij opnieuw uit met een blessure.

Die blessures zijn een nieuw gegeven voor Bataille want eerder in zijn carrière lag hij nooit langer dan één week in de lappenmand. Dit jaar miste hij meerdere wedstrijden door drie verschillende blessures. En dat zorgde ongetwijfeld voor frustratie voor hem want op die manier raakte hij nooit in zijn ritme. Het is dus duidelijk dat we nog niet de Bataille van bij Oostende te zien kregen.

MISCAST?

En dat bevestigt hij aan Gazet van Antwerpen. Bataille geeft toe dat hij in sommige matchen gewoon beter moest doen. Hij vertelt dat het een kwestie is om aan zijn minpunten te werken, zoals de één-tegen-één situaties bijvoorbeeld. Eind oktober maakten wij reeds een analyse over de hachelijke situatie van Bataille bij Antwerp. Die kan je hier nogmaals lezen.

LEES OOK: Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Zal Bataille slagen bij Antwerp?

Meest recent

‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

64
64
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

48
48
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

35
35
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

220
220
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

211
211
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

56
56
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

108
108
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

174
174
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

152
152
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

48
48
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

243
243
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

512
512
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

77
77
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

153
153
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

155
155
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

475
475
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

363
363
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

248
248
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

261
261
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

222
222
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

154
154
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

166
166
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

70
70
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

214
214
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

485
485

Meer sportnieuws