'Real Madrid wil ex-smaakmaker van AA Gent vastleggen'

390 stemmen
'Real Madrid wil ex-smaakmaker van AA Gent vastleggen'

Real Madrid wil in de zomer de kern nog wat gaan verjongen en ze willen vooral in de aanval gaan shoppen. Jonge wolven als Kylian Mbappé, Erling Haaland en ook Jonathan David worden genoemd in Bernabeu. Dat meldt Marca.


Her en der wordt gesproken over een ruildeal met Eden Hazard, die onlangs de interesse genoot van Lille OSC, maar de Franse club kan het loon van de Rode Duivel nooit betalen. Bovendien wil Lille vooral cashen op zijn topspits.

David was in België al outstanding en hij trok voor 32 miljoen euro naar Lille OSC. Na een aanpassingsperiode is de Canadese aanvaller daar helemaal uitgegroeid tot een sterspeler. Hij gaat de club komende zomer verlaten. Nick Mavromaras liet aan Canadese media weten dat David naar een grotere club zal verhuizen. "Voor ons is het doel om het seizoen in Lille af te sluiten, maar het zal om verschillende redenen zeker zijn laatste seizoen zijn. Ik denk dat de Premier League een geweldige optie is voor hem. Ik denk dat de Spaanse competitie hem ook goed zal liggen, omdat het er zeer technisch voetbal wordt gespeeld. Deze twee competities hebben voor hem een grote prioriteit, maar niets is uitgesloten."

TOPSEIZOEN

David is aan een zeer goed seizoen bezig bij Lille. De teller staat tot op heden op 15 goals in 26 matchen. Volgens Transfermarkt.be steeg de marktwaarde van de nog altijd maar 21-jarige aanvaller al naar 50 miljoen euro. De spits, die nog tot medio 2025 onder contract ligt, zal ongetwijfeld een monsterbedrag opleveren voor Lille. Zij zagen eerder Victor Osimhen al voor 70 miljoen euro, nadat hij werd weggeplukt bij Charleroi, naar Napoli verhuizen.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Zal hij naar Real verkassen?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

3
3
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

14
14
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

25
25
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

37
37
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

37
37
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

67
67
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

51
51
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

197
197
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

54
54
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

100
100
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

708
708
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

70
70
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

441
441
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

40
40
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

39
39
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

392
392
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

312
312
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

215
215
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

794
794
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

554
554
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

420
420
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

291
291
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

270
270

Meer sportnieuws