'Real Madrid wil ex-smaakmaker van AA Gent vastleggen'

390
'Real Madrid wil ex-smaakmaker van AA Gent vastleggen'

Real Madrid wil in de zomer de kern nog wat gaan verjongen en ze willen vooral in de aanval gaan shoppen. Jonge wolven als Kylian Mbappé, Erling Haaland en ook Jonathan David worden genoemd in Bernabeu. Dat meldt Marca.


Her en der wordt gesproken over een ruildeal met Eden Hazard, die onlangs de interesse genoot van Lille OSC, maar de Franse club kan het loon van de Rode Duivel nooit betalen. Bovendien wil Lille vooral cashen op zijn topspits.

David was in België al outstanding en hij trok voor 32 miljoen euro naar Lille OSC. Na een aanpassingsperiode is de Canadese aanvaller daar helemaal uitgegroeid tot een sterspeler. Hij gaat de club komende zomer verlaten. Nick Mavromaras liet aan Canadese media weten dat David naar een grotere club zal verhuizen. "Voor ons is het doel om het seizoen in Lille af te sluiten, maar het zal om verschillende redenen zeker zijn laatste seizoen zijn. Ik denk dat de Premier League een geweldige optie is voor hem. Ik denk dat de Spaanse competitie hem ook goed zal liggen, omdat het er zeer technisch voetbal wordt gespeeld. Deze twee competities hebben voor hem een grote prioriteit, maar niets is uitgesloten."

TOPSEIZOEN

David is aan een zeer goed seizoen bezig bij Lille. De teller staat tot op heden op 15 goals in 26 matchen. Volgens Transfermarkt.be steeg de marktwaarde van de nog altijd maar 21-jarige aanvaller al naar 50 miljoen euro. De spits, die nog tot medio 2025 onder contract ligt, zal ongetwijfeld een monsterbedrag opleveren voor Lille. Zij zagen eerder Victor Osimhen al voor 70 miljoen euro, nadat hij werd weggeplukt bij Charleroi, naar Napoli verhuizen.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Zal hij naar Real verkassen?

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

7
7
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

36
36
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

30
30
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

90
90
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

127
127
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

60
60
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

37
37
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

161
161
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

81
81
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

150
150
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

181
181
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

43
43
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

69
69
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

343
343
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

247
247
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

198
198
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

942
942
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

372
372
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

154
154
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

98
98
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

229
229
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

279
279
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

644
644

Meer sportnieuws