'Real Madrid wil ex-smaakmaker van AA Gent vastleggen'

door
'Real Madrid wil ex-smaakmaker van AA Gent vastleggen'

Real Madrid wil in de zomer de kern nog wat gaan verjongen en ze willen vooral in de aanval gaan shoppen. Jonge wolven als Kylian Mbappé, Erling Haaland en ook Jonathan David worden genoemd in Bernabeu. Dat meldt Marca.


Her en der wordt gesproken over een ruildeal met Eden Hazard, die onlangs de interesse genoot van Lille OSC, maar de Franse club kan het loon van de Rode Duivel nooit betalen. Bovendien wil Lille vooral cashen op zijn topspits.

David was in België al outstanding en hij trok voor 32 miljoen euro naar Lille OSC. Na een aanpassingsperiode is de Canadese aanvaller daar helemaal uitgegroeid tot een sterspeler. Hij gaat de club komende zomer verlaten. Nick Mavromaras liet aan Canadese media weten dat David naar een grotere club zal verhuizen. "Voor ons is het doel om het seizoen in Lille af te sluiten, maar het zal om verschillende redenen zeker zijn laatste seizoen zijn. Ik denk dat de Premier League een geweldige optie is voor hem. Ik denk dat de Spaanse competitie hem ook goed zal liggen, omdat het er zeer technisch voetbal wordt gespeeld. Deze twee competities hebben voor hem een grote prioriteit, maar niets is uitgesloten."

TOPSEIZOEN

David is aan een zeer goed seizoen bezig bij Lille. De teller staat tot op heden op 15 goals in 26 matchen. Volgens Transfermarkt.be steeg de marktwaarde van de nog altijd maar 21-jarige aanvaller al naar 50 miljoen euro. De spits, die nog tot medio 2025 onder contract ligt, zal ongetwijfeld een monsterbedrag opleveren voor Lille. Zij zagen eerder Victor Osimhen al voor 70 miljoen euro, nadat hij werd weggeplukt bij Charleroi, naar Napoli verhuizen.

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Zal hij naar Real verkassen?

Meest recent

Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

1
1
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

10
10
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

54
54
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

26
26
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

66
66
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

64
64
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

80
80
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

162
162
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

165
165
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

323
323
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

163
163
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

231
231
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

133
133
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

118
118
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

377
377
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

426
426
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

381
381
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

88
88
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

421
421
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

262
262
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

350
350
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

111
111
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

711
711

Meer sportnieuws