'Ex-icoon van Anderlecht wil afzakken naar lagere reeksen'

213 stemmen
'Ex-icoon van Anderlecht wil afzakken naar lagere reeksen'

Er beweegt heel wat op de transfermarkt in de Jupiler Pro League. Zo is Charleroi een van de actiefste ploegen. Het haalde al drie nieuwe krachten binnen.


Vandaag werd met Bingourou Kamara al de derde aanwinst van de Zebra's voorgesteld. De keeper werd gehaald bij SC Strasbourg en moet in het Zwarte Land de concurrentie aangaan met nummer één Hervé Koffi. Voor de aanval werden dan weer Nauris Petkevicius (FC Hegelmann) en Vakoun Bayo (AA Gent) gehaald. Zij moeten het vertrek van topschutter Shamar Nicholson naar Spartak Moskou opvangen. Dat zal geen gemakkelijk taak worden, want de Jamaicaan trof dit seizoen al 11 keer raak in de Jupiler Pro League.

GILLET OP WEG NAAR UITGANG

Wie mogelijk op weg is naar de uitgang, is Guillaume Gillet. De middenvelder zit meer dan hem lief op de bank dit seizoen en krijgt maar weinig speelminuten toebedeeld van Edward Still. Volgens Het Laatste Nieuws heeft de speler het daar moeilijk mee en denkt hij eraan om de Carolo's al in januari uit te wuiven. De krant noemt Club Luik - eerste amateur - als mogelijke bestemming. Hij speelde er lange tijd in de jeugdreeksen. Het contract van Gillet loopt komende zomer af.

We kennen Gillet uit zijn periodes bij AA Gent en vooral RSC Anderlecht. Daar was hij jarenlang een vaste kracht op het middenveld. Hij speelde er in totaal maar liefst 330 wedstrijden. Op zijn paars-witte palmares staan vier titels, één beker en één supercup. Verder speelde Gillet voor onder meer FC Nantes, Lens en SC Bastia.    

    

LEES OOK: PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Moet hij in de JPL blijven?

Meest recent

'Sibierski vangt bot: De Cat tekent elders contract'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

0
0
KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

26
26
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

110
110
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

223
223
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

333
333
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

343
343
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

402
402
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

196
196
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

469
469
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

156
156
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

216
216
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

213
213
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

95
95
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

239
239
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

539
539
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

157
157
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

223
223
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

404
404
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

99
99
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

667
667
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

66
66
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

271
271
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

440
440

Meer sportnieuws