'FC Barcelona dumpt Luuk de Jong bij merkwaardige club'

296 stemmen
'FC Barcelona dumpt Luuk de Jong bij merkwaardige club'

Voor FC Barcelona was het een jaar om snel te vergeten. Het zag clubicoon Lionel Messi andere oorden opzoeken, en sportief en financieel liep het erg moeizaam in Catalonië. Het nieuwe jaar moet beterschap brengen.


Daarom willen ze actie ondernemen in Camp Nou. Sportief moeten er versterkingen bijkomen om toch nog iets van het seizoen te maken. Maar er worden ook spelers naar de uitgang geduwd. Zo mag de overbodige Luuk de Jong naar verluidt andere oorden opzoeken. De 31-jarige Nederlander zou normaal gezien tot medio 2023 gehuurd worden van reeksgenoot Sevilla, maar die overeenkomst lijkt voortijdig stopgezet te worden.

Als we Fernando Polo (Mundo Deportivo) mogen geloven, heeft Barça nu een oplossing gevonden voor de spits. Hij zou op weg zijn naar laagvlieger Cádiz. Daarover zou al een overeenkomst gevonden zijn, ook met moederclub Sevilla FC. Enkel de speler moet nog instemmen. Daarmee zou er dus vroegtijdig een einde komen aan de huurbeurt van de Jong, die allerminst een succes genoemd kan worden. Hij speelde amper 12 duels voor de Blaugrana en scoorde daarin maar 1 keer. Weinig indrukwekkende statistieken.

WIE WORDT HET NIEUWE SPEERPUNT?

Dé vraag die zich dan opdringt, is wie het nieuwe speerpunt wordt van FC Barcelona. Want dat er voorin nog wat bij mag komen, is ondertussen wel duidelijk na de magere campagne in La Liga en de uitschakeling in de Champions League. Hét droomtarget (voor komende zomer) blijft ongetwijfeld Erling Haaland, maar het valt af te wachten of Barça hem wel kan betalen. En wil de speler zelf wel verhuizen naar een club in crisis? Een andere naam die al vaak genoemd werd, is Edinson Cavani. Maar die overgang - die al in januari zou moeten plaatsvinden - is voorlopig nog niet in kannen en kruiken. 



     



     

LEES OOK: Barça heeft tweede aanwinst beet, met gevolgen voor Karetsas

🚀

Had Barça de Jong nooit mogen halen?

Meest recent

'PSG mengt zich in titanenstrijd voor ex-JPL-doelman'

Het duurde deze zomer lang voor de internationale transfermarkt op gang kwam, maar sinds het einde ...

7
7
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat binnenkort een volgende toptransfer afronden. De club gaat Leandro Rousseau ...

63
63
'Anderlecht verlost van Vazquez: verrassende bestemming'

Anderlecht heetf nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg deze zomer. Sportief directeur Antoine ...

126
126
'Union gaat meteen vol voor vervanger voor Scherpen'

Voor Union nadert de start van het nieuwe seizoen met rasse schreden. Vrijdag is er immers al de ...

42
42
'Tolu maakt zeer opmerkelijke transfer'

Een jaar geleden werd Tolu Arokodare nog de duurste uitgaande transfer ooit van KRC Genk, dat zijn ...

80
80
OHL verrast en haalt coach uit 1B aan boord

OH Leuven blikt terug op enkele tegenvallende seizoenen en gooit het deze zomer daarom weer over een ...

32
32
'Akkoord op tafel: Club verliest volgende sterkhouder'

Bij Club Brugge wisten ze dat ze zich deze zomer moesten opmaken voor het vertrek van verschillende ...

409
409
'Straffe transfer De Bruyne in de maak'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en Kevin De ...

213
213
'STVV jubelt: sterkhouder blijft alsnog'

STVV kijkt vol spanning uit naar zijn Europese avontuur van de volgende maanden, want na de knappe ...

108
108
'Charleroi houdt voet bij stuk: 7 miljoen geweigerd'

Charleroi hoopt dit seizoen op wat stabiliteit na een bewogen jaar, met onder meer twee ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Pech voor Anderlecht en Club, Union casht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

170
170
Topscheidsrechter neemt ingrijpende beslissing na WK-finale

Het WK 2026 zit er al meer dan een week op. Spanje won het mondiale landentornooi na een spannende ...

105
105
Italië op stelten: ‘Pirlo-ramp, Maldini en co furieus'

Het gaat van kwaad naar erger met de Italiaanse ploeg. Afgelopen WK zagen we de Europese grootmacht ...

115
115
‘Nieuwe Karetsas-wending: grootmacht plots in de running’

Konstantinos Karetsas is op weg naar een zomerse knaltransfer. De clubs staan in de rij voor het ...

417
417
'Maziz verlaat OHL voor droombestemming'

Youssef Maziz vertrok een maandje geleden geruisloos bij OH Leuven. De aanvallende middenvelder zijn ...

52
52
Hayen komt met bizarre uitspraken na match tegen Ajax

Nicky Hayen werkt bij Burnley volop aan het klaarstomen van zijn team voor het seizoen in de ...

141
141
PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

188
188
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

62
62
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

232
232
Infantino met vlammend statement over Balogun-zaak

Puur op voetballend vlak zagen we een bij momenten zeer goed WK. Alleen waren er bepaalde zaken die ...

575
575
Euvrard geeft ambities van Standard prijs

Standard verloor met 0-1 van Juventus. De Rouches trekken met de nodige ambities het nieuwe seizoen ...

183
183
De Bruyne geniet op vakantie in gezelschap ... De Ketelaere

Alvorens ze straks weer bij hun respetievelijke clubs worden verwacht, genieten de meeste Belgische ...

183
183
Club Brugge houdt hart vast: tóch toptransfer voor Seys?

Club Brugge verwacht deze week zijn Belgische WK-gangers terug op training. Ook Joaquin Seys zal dan ...

786
786
Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

2140
2140
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

251
251

Meer sportnieuws