'FC Barcelona dumpt Luuk de Jong bij merkwaardige club'

296
'FC Barcelona dumpt Luuk de Jong bij merkwaardige club'

Voor FC Barcelona was het een jaar om snel te vergeten. Het zag clubicoon Lionel Messi andere oorden opzoeken, en sportief en financieel liep het erg moeizaam in Catalonië. Het nieuwe jaar moet beterschap brengen.


Daarom willen ze actie ondernemen in Camp Nou. Sportief moeten er versterkingen bijkomen om toch nog iets van het seizoen te maken. Maar er worden ook spelers naar de uitgang geduwd. Zo mag de overbodige Luuk de Jong naar verluidt andere oorden opzoeken. De 31-jarige Nederlander zou normaal gezien tot medio 2023 gehuurd worden van reeksgenoot Sevilla, maar die overeenkomst lijkt voortijdig stopgezet te worden.

Als we Fernando Polo (Mundo Deportivo) mogen geloven, heeft Barça nu een oplossing gevonden voor de spits. Hij zou op weg zijn naar laagvlieger Cádiz. Daarover zou al een overeenkomst gevonden zijn, ook met moederclub Sevilla FC. Enkel de speler moet nog instemmen. Daarmee zou er dus vroegtijdig een einde komen aan de huurbeurt van de Jong, die allerminst een succes genoemd kan worden. Hij speelde amper 12 duels voor de Blaugrana en scoorde daarin maar 1 keer. Weinig indrukwekkende statistieken.

WIE WORDT HET NIEUWE SPEERPUNT?

Dé vraag die zich dan opdringt, is wie het nieuwe speerpunt wordt van FC Barcelona. Want dat er voorin nog wat bij mag komen, is ondertussen wel duidelijk na de magere campagne in La Liga en de uitschakeling in de Champions League. Hét droomtarget (voor komende zomer) blijft ongetwijfeld Erling Haaland, maar het valt af te wachten of Barça hem wel kan betalen. En wil de speler zelf wel verhuizen naar een club in crisis? Een andere naam die al vaak genoemd werd, is Edinson Cavani. Maar die overgang - die al in januari zou moeten plaatsvinden - is voorlopig nog niet in kannen en kruiken. 



     



     

LEES OOK: Verschueren gespot op topmatch: speciale Anderlecht-missie

Had Barça de Jong nooit mogen halen?

Meest recent

Carrick bijt van zich af: "Ik spreek de waarheid"

Michael Carrick heeft geprobeerd de storm rond Luis Martínez snel te laten liggen. De ...

12
12
Terugkeer naar Antwerp? "Kijken na het seizoen"

Gerard Vandeplas heeft toegelicht waarom hij Antwerp deze zomer tijdelijk achter zich liet voor ...

35
35
Toch vertrek bij Club: "Leko vond mij een goede speler"

Cisse Sandra kijkt met een goed gevoel terug op zijn beslissing om Club Brugge achter zich te laten. ...

97
97
Standard houdt weerbarstige Kadavers af in Croky Cup

Na een moeilijke wedstrijd heeft Standard de volgende ronde van de Croky Cup bereikt. De Rouches ...

24
24
Croky Cup: Cercle overleeft Hasseltse storm, Westerlo op roze wolk

Voorlopig is er nog geen sprake van stuntwerk in de Croky Cup. Sporting Hasselt greep zijn momenten ...

11
11
Luis Enrique zet Enzo Maresca stevig op zijn plaats

De spectaculaire Champions League-clash tussen Manchester City en Paris Saint-Germain zorgde niet ...

26
26
KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

81
81
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

185
185
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

105
105
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

39
39
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

20
20
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

146
146
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

394
394
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

29
29
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

29
29
Standard onder druk: eerste cruciale match al een feit

Standard begon aardig aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant. De Rouches moeten ...

45
45
Compper speelt open kaart: vijf voor twaalf bij Antwerp

Na de schamele een op 18 hangen er alsmaar meer donkere wolken boven de Bosuil, waar het stilaan ...

56
56
Bruno trekt conclusies: Anderlecht-trio valt door de mand

RSC Anderlecht moet de knop snel omdraaien na de late opdoffer in Zagreb, want zondag is het terug ...

361
361
Leko roteert: Club Brugge onthult Croky Cup-selectie

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de stunt in San Siro, want in de Croky Cup ...

657
657
Antwerp stelt ultimatum: Compper stevent af op C4

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat in de voorbije zes competitiematchen amper ...

139
139
Jackpot bij Ruben Van Gucht: 'Geldgeheimen bloot op tafel'

Een avondje aan tafel schuiven op televisie kan meer opleveren dan je zou denken. Zeker als je ...

63
63
Croky Cup: uitzendschema en aanduidingen refs bekend

Dit weekend ruimt het competitievoetbal eventjes plaats voor de Croky Cup. In de zestiende finales ...

733
733
Leko houdt adem in: drie twijfelgevallen bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na de stunt tegen Inter, al kwam die er uiteraard niet zonder slag ...

305
305
Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Soms zegt een blik meer dan duizend woorden. Dat werd nogmaals duidelijk bij een opvallend moment ...

90
90
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

246
246

Meer sportnieuws