'FC Barcelona dumpt Luuk de Jong bij merkwaardige club'

296
'FC Barcelona dumpt Luuk de Jong bij merkwaardige club'

Voor FC Barcelona was het een jaar om snel te vergeten. Het zag clubicoon Lionel Messi andere oorden opzoeken, en sportief en financieel liep het erg moeizaam in Catalonië. Het nieuwe jaar moet beterschap brengen.


Daarom willen ze actie ondernemen in Camp Nou. Sportief moeten er versterkingen bijkomen om toch nog iets van het seizoen te maken. Maar er worden ook spelers naar de uitgang geduwd. Zo mag de overbodige Luuk de Jong naar verluidt andere oorden opzoeken. De 31-jarige Nederlander zou normaal gezien tot medio 2023 gehuurd worden van reeksgenoot Sevilla, maar die overeenkomst lijkt voortijdig stopgezet te worden.

Als we Fernando Polo (Mundo Deportivo) mogen geloven, heeft Barça nu een oplossing gevonden voor de spits. Hij zou op weg zijn naar laagvlieger Cádiz. Daarover zou al een overeenkomst gevonden zijn, ook met moederclub Sevilla FC. Enkel de speler moet nog instemmen. Daarmee zou er dus vroegtijdig een einde komen aan de huurbeurt van de Jong, die allerminst een succes genoemd kan worden. Hij speelde amper 12 duels voor de Blaugrana en scoorde daarin maar 1 keer. Weinig indrukwekkende statistieken.

WIE WORDT HET NIEUWE SPEERPUNT?

Dé vraag die zich dan opdringt, is wie het nieuwe speerpunt wordt van FC Barcelona. Want dat er voorin nog wat bij mag komen, is ondertussen wel duidelijk na de magere campagne in La Liga en de uitschakeling in de Champions League. Hét droomtarget (voor komende zomer) blijft ongetwijfeld Erling Haaland, maar het valt af te wachten of Barça hem wel kan betalen. En wil de speler zelf wel verhuizen naar een club in crisis? Een andere naam die al vaak genoemd werd, is Edinson Cavani. Maar die overgang - die al in januari zou moeten plaatsvinden - is voorlopig nog niet in kannen en kruiken. 



     



     

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Had Barça de Jong nooit mogen halen?

Meest recent

De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

18
18
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

55
55
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

71
71
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

114
114
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

34
34
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

239
239
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

32
32
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

43
43
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

91
91
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

223
223
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

71
71
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

129
129
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

58
58
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

365
365
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

192
192
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

100
100
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

135
135
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

93
93
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

74
74

Meer sportnieuws