Belgische clubs polsen naar Vanheusden

232 stemmen
Belgische clubs polsen naar Vanheusden

Zinho Vanheusden heeft er geen gemakkelijke jaren opzitten. Hij brak helemaal door bij Standard, maar blessures gooiden vaak roet in het eten. Dat is ook het geval bij Genoa. Zijn vader sprak in Het Belang van Limburg.


Vanheusden moest onlangs weer vervangen worden met een lichte blessure. De schade is niet groot, maar de centrale verdediger is daardoor zeker geen onbetwistbare titularis bij Genoa. Onlangs was er zelfs sprake van een terugkeer naar de Jupiler Pro League. "Er zijn Belgische ploegen die gepolst hebben, maar Shevshenko wil Zinho in januari koste wat het kost houden. Een extra jaar België was misschien beter geweest. De Serie A is een niveau of vijf hoger dan de Belgische competitie”, verklaart vader Johan Vanheusden aan HBvL. Het is niet bekend over welke Belgische clubs het gaat. Ploegen zoals Standard en ook AA Gent zouden alvast defensieve versterking willen halen.

WK IN QATAR

Vanheusden hoopt in 2022 vooral fit te blijven. Het talent is zeker aanwezig en hij wil zich in de Serie A in de kijker spelen van Internazionale, dat hem verhuurt aan Genoa. Als hij de komende maanden indruk weet te maken, zou hij mogelijk wel eens een kans kunnen krijgen bij de leider in de Serie A. En dan is er nog het aspect van de Rode Duivels.

Achterin is er weinig weelde en Arthur Theate kreeg zijn kans al. Als Vanheusden fit blijft én speelt, lijkt de kans groot dat hij in maart mee mag gaan op stage naar Qatar. Martinez gaat dan heel wat spelers oproepen en zij kunnen zich dan in de kijker spelen. Voor Vanheusden is het van cruciaal belang om die afspraak te halen en zo zijn kansen op het WK van volgend jaar gaaf te houden.

LEES OOK: 'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Zal Vanheusden meegaan naar het WK?

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

69
69
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

307
307
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

152
152
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

148
148
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

220
220
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

136
136
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

38
38
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

111
111
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

65
65
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

130
130
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

84
84
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

36
36
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

61
61
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

94
94
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

72
72
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

158
158
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

308
308
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1023
1023
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

231
231
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

115
115
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

239
239
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

121
121
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

321
321
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

621
621

Meer sportnieuws