Makelaar van David kondigt absolute toptransfer aan

door
Makelaar van David kondigt absolute toptransfer aan

Jonathan David was in België al outstanding en hij trok voor 32 miljoen euro naar Lille OSC. Na een aanpassingsperiode is de Canadese aanvaller daar helemaal uitgegroeid tot een sterspeler. Hij gaat de club komende zomer verlaten.


Nick Mavromaras liet aan Canadese media weten dat David naar een grotere club zal verhuizen. "Voor ons is het doel om het seizoen in Lille af te sluiten, maar het zal om verschillende redenen zeker zijn laatste seizoen zijn. Ik denk dat de Premier League een geweldige optie is voor hem. Ik denk dat de Spaanse competitie hem ook goed zal liggen, omdat het er zeer technisch voetbal wordt gespeeld. Deze twee competities hebben voor hem een grote prioriteit, maar niets is uitgesloten."

PSG?

De zaakwaarnemer van David sluit ook niet uit dat PSG hem aantrekt. "Je weet maar nooit, bij Paris Saint-Germain of de grote Italiaanse clubs. Het is normaal dat al deze grote clubs interesse hebben in de topscorer uit de Ligue 1, maar ik kan je vertellen dat er vandaag geen officieel aanbod is."

David is aan een zeer goed seizoen bezig bij Lille. De teller staat tot op heden op 15 goals in 26 matchen. Volgens Transfermarkt.be steeg de marktwaarde van de nog altijd maar 21-jarige aanvaller al naar 50 miljoen euro. De spits, die nog tot medio 2025 onder contract ligt, zal ongetwijfeld een monsterbedrag opleveren voor Lille. Zij zagen eerder Victor Osimhen al voor 70 miljoen euro, nadat hij werd weggeplukt bij Charleroi, naar Napoli verhuizen.

Is hij klaar voor een Europese topclub?

Meest recent

Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

0
0
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

186
186
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

31
31
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

118
118
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

169
169
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

87
87
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

18
18
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

421
421
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

436
436
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

40
40
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

40
40
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

85
85
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

107
107
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1129
1129
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

71
71
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

48
48
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

68
68
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

166
166
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

311
311
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

60
60
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

261
261
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

275
275
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

138
138
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

230
230
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

694
694

Meer sportnieuws