Vreven ontkent Belgische interesse: "Had geen contact met hen"

door
Vreven ontkent Belgische interesse:

Stijn Vreven is na zijn vertrek bij Trencin op zoek naar een nieuwe uitdaging. De Limburger werd onlangs gelinkt aan Lommel SK, dat nog steeds een nieuwe coach zoekt. Vreven sprak over die geruchten.


"Ik ben vrij op dit moment, maar er is geen contact geweest met Lommel. Het is normaal dat ik genoemd wordt bij Lommel, omdat ik er in het verleden al succes kende. Lommel is momenteel niet aan de orde. Ik zou dergelijke uitdaging wel zien zitten, want ik werkte bij NAC al samen met de mensen van The City Football Group. Zij hadden toen een samenwerkingsverband met Manchester City”, aldus Vreven aan TVL Sportcafé.

ONTSLAGEN

Vreven werkte in het verleden al voor Lommel. Hij was toen twee jaar werkzaam bij Lommel United en leverde er goed werk. Het was daar dat Vreven zijn trainerscarrière echt in een stroomversnelling kwam. Vreven leverde toen zeer goed werk, KRC Genk volgde hem zelfs aandachtig, en hij versierde een transfer naar Waasland-Beveren. Daar werd hij na ruim een jaar ontslagen en Vreven ging in België ook nog aan de slag bij NAC Breda, Beerschot en Sporting Lokeren.

Zijn einde bij Beerschot en zijn passage bij Lokeren waren geen groot succes en de voormalige speler van KV Mechelen, AA Gent, FC Utrecht, Kaiserslautern, Vitesse, Omonia Nicosia, ADO Den Haag en STVV ging daarna naar het buitenland. Hij werkte voor het Slovaakse Trencin, maar daar werd hij in april van dit jaar ontslagen na onenigheid met het bestuur van de club.

LEES OOK: PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Moet Lommel voor Vreven gaan?

Meest recent

Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

5
5
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

15
15
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

11
11
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

16
16
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

85
85
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

42
42
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

22
22
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

127
127
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

24
24
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

501
501
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

222
222
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

177
177
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

85
85
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

100
100
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

55
55
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

99
99
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

650
650
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

171
171
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

315
315
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

49
49
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

655
655
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

275
275
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

93
93
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

144
144
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77

Meer sportnieuws