Vreven ontkent Belgische interesse: "Had geen contact met hen"

54 stemmen
Vreven ontkent Belgische interesse:

Stijn Vreven is na zijn vertrek bij Trencin op zoek naar een nieuwe uitdaging. De Limburger werd onlangs gelinkt aan Lommel SK, dat nog steeds een nieuwe coach zoekt. Vreven sprak over die geruchten.


"Ik ben vrij op dit moment, maar er is geen contact geweest met Lommel. Het is normaal dat ik genoemd wordt bij Lommel, omdat ik er in het verleden al succes kende. Lommel is momenteel niet aan de orde. Ik zou dergelijke uitdaging wel zien zitten, want ik werkte bij NAC al samen met de mensen van The City Football Group. Zij hadden toen een samenwerkingsverband met Manchester City”, aldus Vreven aan TVL Sportcafé.

ONTSLAGEN

Vreven werkte in het verleden al voor Lommel. Hij was toen twee jaar werkzaam bij Lommel United en leverde er goed werk. Het was daar dat Vreven zijn trainerscarrière echt in een stroomversnelling kwam. Vreven leverde toen zeer goed werk, KRC Genk volgde hem zelfs aandachtig, en hij versierde een transfer naar Waasland-Beveren. Daar werd hij na ruim een jaar ontslagen en Vreven ging in België ook nog aan de slag bij NAC Breda, Beerschot en Sporting Lokeren.

Zijn einde bij Beerschot en zijn passage bij Lokeren waren geen groot succes en de voormalige speler van KV Mechelen, AA Gent, FC Utrecht, Kaiserslautern, Vitesse, Omonia Nicosia, ADO Den Haag en STVV ging daarna naar het buitenland. Hij werkte voor het Slovaakse Trencin, maar daar werd hij in april van dit jaar ontslagen na onenigheid met het bestuur van de club.

Moet Lommel voor Vreven gaan?

Meest recent

Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

20
20
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

96
96
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

60
60
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

33
33
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

83
83
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

61
61
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

299
299
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

64
64
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

33
33
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

505
505
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

554
554
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

91
91
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

174
174
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

276
276
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

175
175
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

100
100
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

164
164
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

326
326
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

297
297
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

118
118
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

472
472
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

762
762
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

161
161

Meer sportnieuws