Anderlecht last stage in Dubai af

193 stemmen
Anderlecht last stage in Dubai af

De winterbreak is normaal het sein voor heel wat ploegen om warmere oorden op te zoeken. Ook RSC Anderlecht was dat van plan, maar de recordkampioen ziet nu af van dat plan.


RSCA zou van 4 tot en met 11 januari naar de Emiraten trekken voor een stage in Dubai en niet Spanje, zoals gewoonlijk. Van dat oefenkamp wordt nu afgezien, meldt onder meer Het Laatste Nieuws. De club zou het zekere voor het onzekere willen nemen met de omikronvariant van het coronavirus, die aan een opmars bezig is. Op 16 januari hervat Anderlecht de competitie tegen Standard en de club zou geen onnodige risico's willen nemen met het oog op dat duel. Anderlecht zou nu andere mogelijkheden bekijken. 

ZAMALEK EN BASEL

Door de afgelasting van de stage zal Paars-Wit ook de oefenwedstrijden die in Dubai op het programma stonden niet kunnen afwerken. De Brusselaars zouden het in de Emiraten gaan opnemen tegen de Egyptische topclub Zamalek. Daarnaast stond er ook een oefenpartij tegen het Zwitserse Basel op het programma. Die duels gaan nu dus niet door. Afwachten of Anderlecht andere buitenlandse clubs kan strikken om te sparren. En waar dat dan zal gebeuren, is nog niet bekend.

Vincent Kompany en co moeten nog twee maal aan de bak voor de komende winterbreak. Morgen komt KV Kortrijk op bezoek in de beker van België. Op tweede kerstdag sluit RSCA zijn jaar af met een wedstrijd op het veld van rode lantaarn Beerschot. Hernemen doet de club thuis tegen Standard, in al meteen de eerste clásico van 2022.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

Goede beslissing?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

14
14
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

60
60
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

26
26
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

32
32
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

47
47
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

136
136
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

165
165
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

219
219
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

230
230
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

183
183
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

154
154
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

66
66
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

541
541
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

116
116
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

355
355
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

419
419
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1024
1024
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

141
141
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

757
757
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

221
221
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

213
213
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

371
371
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

103
103
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

552
552
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

222
222

Meer sportnieuws