Teleurstellend Barca niet voorbij 10-koppig Sevilla

137 stemmen
Teleurstellend Barca niet voorbij 10-koppig Sevilla

Het is Barcelona niet gelukt om te winnen bij Sevilla. De Blaugrana kregen nochtans een cadeau aangereikt van Koundé, die met een rode kaart van het veld moest, na een slag aan Jordi Alba. Ruim dertig minuten had Barcelona een mannetje meer op het veld, maar Sevilla hield stand.


Sevilla en Barcelona moesten dinsdagavond elk tevreden zijn met een punt. Het werd 1-1, dat ook al aan de rust op het borst stond. Een correcte weergave van het spelbeeld. Barcelona had iets meer balbezit zonder echt gevaarlijk te zijn, terwijl de thuisploeg amper balbezit nodig leek te hebben. De ploeg van Lopetegui kwam op voorsprong na iets meer dan een half uur. Op de counter lanceerde Ivan Rakitic 'Papu' Gomez, die de bal voorbij ter Stegen schoot.

Direct na rust volgde de reactie van Barcelona. Na een corner van Ousmane Dembélé klom centrale verdediger Araujo hoger dan alle anderen en knikte diagonaal het leer in doel. Na de pauze had Barcelona het moeilijk om de bal in de ploeg te houden, mede door de druk van Sevilla. Een black-out bij Jules Koundé, gooide de bal tegen het hoofd van Alba, deed de wedstrijd helemaal kantelen. Barcelona kwam nog meer aan de bal, maar zonder echt gevaarlijk te zijn. Nog twee keer waren ze dicht bij de 1-2, maar doelman Bounou stopte de pogingen van Frenkie De Jong en Alba.

Barcelona blijft zo hangen op een zevende plaats. Trainer Xavi boekte in zijn laatste wedstrijden 5 op 12. De coach was na afloop van de match dan ook teleurgesteld in het resultaat. "We hadden meer moeten doen, zeker tegen tien man. Ik heb goede dingen gezien vandaag, maar aanvallend had het beter gemoeten", reageerde de trainer ontgoocheld.

LEES OOK: 'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

🚀

Mengt Barcelona zich dit jaar nog in de titelstrijd?

Meest recent

Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

133
133
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

85
85
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

8
8
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

188
188
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

77
77
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

79
79
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

481
481
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

498
498
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

228
228
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

323
323
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

84
84
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

158
158
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

195
195
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

91
91
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

161
161
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

178
178
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

179
179
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

212
212
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

456
456
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

301
301
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

90
90
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

986
986
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

545
545

Meer sportnieuws