Teleurstellend Barca niet voorbij 10-koppig Sevilla

door
Teleurstellend Barca niet voorbij 10-koppig Sevilla

Het is Barcelona niet gelukt om te winnen bij Sevilla. De Blaugrana kregen nochtans een cadeau aangereikt van Koundé, die met een rode kaart van het veld moest, na een slag aan Jordi Alba. Ruim dertig minuten had Barcelona een mannetje meer op het veld, maar Sevilla hield stand.


Sevilla en Barcelona moesten dinsdagavond elk tevreden zijn met een punt. Het werd 1-1, dat ook al aan de rust op het borst stond. Een correcte weergave van het spelbeeld. Barcelona had iets meer balbezit zonder echt gevaarlijk te zijn, terwijl de thuisploeg amper balbezit nodig leek te hebben. De ploeg van Lopetegui kwam op voorsprong na iets meer dan een half uur. Op de counter lanceerde Ivan Rakitic 'Papu' Gomez, die de bal voorbij ter Stegen schoot.

Direct na rust volgde de reactie van Barcelona. Na een corner van Ousmane Dembélé klom centrale verdediger Araujo hoger dan alle anderen en knikte diagonaal het leer in doel. Na de pauze had Barcelona het moeilijk om de bal in de ploeg te houden, mede door de druk van Sevilla. Een black-out bij Jules Koundé, gooide de bal tegen het hoofd van Alba, deed de wedstrijd helemaal kantelen. Barcelona kwam nog meer aan de bal, maar zonder echt gevaarlijk te zijn. Nog twee keer waren ze dicht bij de 1-2, maar doelman Bounou stopte de pogingen van Frenkie De Jong en Alba.

Barcelona blijft zo hangen op een zevende plaats. Trainer Xavi boekte in zijn laatste wedstrijden 5 op 12. De coach was na afloop van de match dan ook teleurgesteld in het resultaat. "We hadden meer moeten doen, zeker tegen tien man. Ik heb goede dingen gezien vandaag, maar aanvallend had het beter gemoeten", reageerde de trainer ontgoocheld.

LEES OOK: Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

Mengt Barcelona zich dit jaar nog in de titelstrijd?

Meest recent

KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

5
5
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

43
43
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

14
14
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

13
13
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

131
131
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

241
241
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

230
230
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

36
36
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

29
29
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

211
211
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

244
244
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

226
226
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

272
272
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

218
218
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

87
87
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

332
332
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

547
547
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

383
383
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

519
519
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

138
138
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

112
112
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

335
335

Meer sportnieuws