Teleurstellend Barca niet voorbij 10-koppig Sevilla

door
Teleurstellend Barca niet voorbij 10-koppig Sevilla

Het is Barcelona niet gelukt om te winnen bij Sevilla. De Blaugrana kregen nochtans een cadeau aangereikt van Koundé, die met een rode kaart van het veld moest, na een slag aan Jordi Alba. Ruim dertig minuten had Barcelona een mannetje meer op het veld, maar Sevilla hield stand.


Sevilla en Barcelona moesten dinsdagavond elk tevreden zijn met een punt. Het werd 1-1, dat ook al aan de rust op het borst stond. Een correcte weergave van het spelbeeld. Barcelona had iets meer balbezit zonder echt gevaarlijk te zijn, terwijl de thuisploeg amper balbezit nodig leek te hebben. De ploeg van Lopetegui kwam op voorsprong na iets meer dan een half uur. Op de counter lanceerde Ivan Rakitic 'Papu' Gomez, die de bal voorbij ter Stegen schoot.

Direct na rust volgde de reactie van Barcelona. Na een corner van Ousmane Dembélé klom centrale verdediger Araujo hoger dan alle anderen en knikte diagonaal het leer in doel. Na de pauze had Barcelona het moeilijk om de bal in de ploeg te houden, mede door de druk van Sevilla. Een black-out bij Jules Koundé, gooide de bal tegen het hoofd van Alba, deed de wedstrijd helemaal kantelen. Barcelona kwam nog meer aan de bal, maar zonder echt gevaarlijk te zijn. Nog twee keer waren ze dicht bij de 1-2, maar doelman Bounou stopte de pogingen van Frenkie De Jong en Alba.

Barcelona blijft zo hangen op een zevende plaats. Trainer Xavi boekte in zijn laatste wedstrijden 5 op 12. De coach was na afloop van de match dan ook teleurgesteld in het resultaat. "We hadden meer moeten doen, zeker tegen tien man. Ik heb goede dingen gezien vandaag, maar aanvallend had het beter gemoeten", reageerde de trainer ontgoocheld.

LEES OOK: 'Duranville en Bongonda mogen hopen op knaltransfer'

Mengt Barcelona zich dit jaar nog in de titelstrijd?

Meest recent

'Overmars draait overuren: vier topdeals voor Antwerp?'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

50
50
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

253
253
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

248
248
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

349
349
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

166
166
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

278
278
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

475
475
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

45
45
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

340
340
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

37
37
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

458
458
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

42
42
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

402
402
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

378
378
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

130
130
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

216
216
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

667
667
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

384
384
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

133
133
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

459
459
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

117
117
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

37
37
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

165
165
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

628
628
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

112
112

Meer sportnieuws