Liverpool verliest terrein op City na draw tegen Spurs

door
Liverpool verliest terrein op City na draw tegen Spurs

In de Premier stond vandaag met Tottenham-Liverpool een topper op het programma. The Reds moesten winnen om City niet verder te laten uitlopen. Tottenham wou dan weer zegevieren om de Europese plaatsen in het vizier te houden. Het werd 2-2 in het Tottenham Hotspur Stadium.

Leider Manchester City deed eerder vandaag al wat het moest doen op het veld van Newcastle United. Daardoor stonden Jürgen Klopp en Liverpool onder druk om het duel op het veld van Tottenham tot een goed einde te brengen. Harry Kane maakte de avond van de Duitse coach al meteen een pak moeilijker. In de 13de minuut bracht hij de thuisploeg al op voorsprong. Liverpool liet het hoofd echter niet hangen en hing de bordjes nog voor de koffiepauze gelijk. Het was Jota die aan het kanon stond. De assist was van Robertson.

In het tweede bedrijf leek Liverpool even op weg naar de drie punten. Robertson was nu zelf afwerker van dienst op aangeven van zijn maatje aan de overkant Alexander-Arnold: 1-2. Maar de Spurs reageerden snel. Het was Son die slechts vijf minuten later al de gelijkmaker tegen de netten prikte. De slotfase werd getekend door een rode kaart voor Robertson, die daarmee een absolute hoofdrol opeiste vanmiddag. Beide ploegen kwamen daarna niet meer tot scoren: 2-2.

CITY LOOPT WAT WEG

Liverpool ziet door het gelijkspel zijn achterstand op City oplopen tot drie punten. Ook Chelsea - derde in de stand - liet deze speeldag punten. Op het veld van Wolverhampton bleef het steken op een scoreloos gelijkspel. Tottenham telt nu 26 punten, en volgt daardoor op twee plaatsen van Europees voetbal.

 



 




LEES OOK: 'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Wordt Liverpool kampioen?

Meest recent

Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

108
108
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

153
153
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

184
184
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

192
192
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

147
147
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

90
90
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

99
99
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

57
57
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

190
190
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

47
47
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

269
269
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

199
199
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

180
180
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

416
416
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

498
498
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

69
69
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

124
124
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

325
325
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

146
146
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

202
202
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

240
240
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

419
419
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

454
454
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

290
290
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

231
231

Meer sportnieuws