Liverpool verliest terrein op City na draw tegen Spurs

door
Liverpool verliest terrein op City na draw tegen Spurs

In de Premier stond vandaag met Tottenham-Liverpool een topper op het programma. The Reds moesten winnen om City niet verder te laten uitlopen. Tottenham wou dan weer zegevieren om de Europese plaatsen in het vizier te houden. Het werd 2-2 in het Tottenham Hotspur Stadium.

Leider Manchester City deed eerder vandaag al wat het moest doen op het veld van Newcastle United. Daardoor stonden Jürgen Klopp en Liverpool onder druk om het duel op het veld van Tottenham tot een goed einde te brengen. Harry Kane maakte de avond van de Duitse coach al meteen een pak moeilijker. In de 13de minuut bracht hij de thuisploeg al op voorsprong. Liverpool liet het hoofd echter niet hangen en hing de bordjes nog voor de koffiepauze gelijk. Het was Jota die aan het kanon stond. De assist was van Robertson.

In het tweede bedrijf leek Liverpool even op weg naar de drie punten. Robertson was nu zelf afwerker van dienst op aangeven van zijn maatje aan de overkant Alexander-Arnold: 1-2. Maar de Spurs reageerden snel. Het was Son die slechts vijf minuten later al de gelijkmaker tegen de netten prikte. De slotfase werd getekend door een rode kaart voor Robertson, die daarmee een absolute hoofdrol opeiste vanmiddag. Beide ploegen kwamen daarna niet meer tot scoren: 2-2.

CITY LOOPT WAT WEG

Liverpool ziet door het gelijkspel zijn achterstand op City oplopen tot drie punten. Ook Chelsea - derde in de stand - liet deze speeldag punten. Op het veld van Wolverhampton bleef het steken op een scoreloos gelijkspel. Tottenham telt nu 26 punten, en volgt daardoor op twee plaatsen van Europees voetbal.

 



 




LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Wordt Liverpool kampioen?

Meest recent

Frisse wind bij Antwerp: Oosting doet oproep aan fans

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

0
0
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

120
120
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

34
34
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

198
198
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

64
64
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

133
133
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

109
109
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

95
95
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

289
289
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

117
117
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

515
515
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

174
174
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

180
180
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

213
213
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

127
127
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

314
314
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

199
199
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

254
254
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

363
363
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

252
252
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

432
432
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

181
181
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

195
195
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

121
121

Meer sportnieuws