Liverpool verliest terrein op City na draw tegen Spurs

door
Liverpool verliest terrein op City na draw tegen Spurs

In de Premier stond vandaag met Tottenham-Liverpool een topper op het programma. The Reds moesten winnen om City niet verder te laten uitlopen. Tottenham wou dan weer zegevieren om de Europese plaatsen in het vizier te houden. Het werd 2-2 in het Tottenham Hotspur Stadium.

Leider Manchester City deed eerder vandaag al wat het moest doen op het veld van Newcastle United. Daardoor stonden Jürgen Klopp en Liverpool onder druk om het duel op het veld van Tottenham tot een goed einde te brengen. Harry Kane maakte de avond van de Duitse coach al meteen een pak moeilijker. In de 13de minuut bracht hij de thuisploeg al op voorsprong. Liverpool liet het hoofd echter niet hangen en hing de bordjes nog voor de koffiepauze gelijk. Het was Jota die aan het kanon stond. De assist was van Robertson.

In het tweede bedrijf leek Liverpool even op weg naar de drie punten. Robertson was nu zelf afwerker van dienst op aangeven van zijn maatje aan de overkant Alexander-Arnold: 1-2. Maar de Spurs reageerden snel. Het was Son die slechts vijf minuten later al de gelijkmaker tegen de netten prikte. De slotfase werd getekend door een rode kaart voor Robertson, die daarmee een absolute hoofdrol opeiste vanmiddag. Beide ploegen kwamen daarna niet meer tot scoren: 2-2.

CITY LOOPT WAT WEG

Liverpool ziet door het gelijkspel zijn achterstand op City oplopen tot drie punten. Ook Chelsea - derde in de stand - liet deze speeldag punten. Op het veld van Wolverhampton bleef het steken op een scoreloos gelijkspel. Tottenham telt nu 26 punten, en volgt daardoor op twee plaatsen van Europees voetbal.

 



 




LEES OOK: ‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Wordt Liverpool kampioen?

Meest recent

Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

26
26
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

14
14
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

49
49
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

179
179
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

114
114
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

39
39
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

197
197
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

38
38
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

87
87
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

245
245
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

97
97
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

90
90
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

187
187
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

106
106
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

381
381
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

153
153
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

337
337
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

269
269
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

478
478
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

248
248
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

220
220
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

174
174
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

64
64

Meer sportnieuws