'Anderlecht krijgt buitenkans op goalgetter'

333 stemmen
'Anderlecht krijgt buitenkans op goalgetter'

In de voorbije transferperiodes was Anderlecht sterk geïnteresseerd in die diensten van Florin Tanase van Steaua Boekarest. De Roemeense doelpuntenmachine bleef uiteindelijk bij FCSB maar dat zal niet voor lang zijn.


Florin Tanase is 26 jaar en hij droomt van een buitenlandse transfer want hij speelde nog nooit buiten de Roemeense landsgrenzen. Vorig jaar werd de spits topschutter van de Roemeense competitie en dat momentum wil hij graag aangrijpen om een mooie transfer te verzilveren. In het verleden toonden naast Anderlecht ook New York City, Trabzonspor, Olympique Marseille en Basaksehir interesse in Tanase.

3 MILJOEN

New York City stond het dichtst bij de komst van Florin Tanase, de Amerikanen wilden 4 miljoen euro betalen aan Steaua Boekarest, maar voorzitter Gigi Becali eiste meer geld voor zijn topschutter. Dat was niet volledig naar de zin van Tanase, waarna Becali een nieuw contract afsloot met zijn spits. Op die manier kan Tanase in de toekomst toch naar een andere club trekken want zijn opstapclausule bedraagt 3 miljoen euro.

Dat is een haalbare som voor Anderlecht, Tanase is dit seizoen weeral goed voor 9 goals in 18 matchen, maar zijn ploegmaats hopen uiteraard dat de spits in Roemenië blijft. “Ik zie Tanase blijven bij ons,” verklaarde ploegmaat Risto Radunovic in de Roemeense media. “Tanase is een heel belangrijke speler, we zien wel wat er gebeurt. Vandaag is hij bij ons maar ik kan de toekomst niet voorspellen.”

LEES OOK: 'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Moet Anderlecht een extra spits halen?

Meest recent

Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

11
11
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

57
57
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

25
25
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

120
120
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

64
64
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

136
136
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

23
23
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

216
216
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

157
157
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

759
759
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

995
995
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

343
343
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

178
178
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

256
256
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

196
196
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

155
155
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

83
83
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

177
177
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

105
105
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

41
41
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

75
75
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

120
120
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

87
87
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

171
171

Meer sportnieuws