"Romelu Lukaku? Ik zou hem enkel op huurbasis willen aantrekken"

776 stemmen

Romelu Lukaku kent een rotseizoen bij Chelsea. ‘Big Rom’ begon zeer goed, maar een blessure en een coronabesmetting gooiden roet in het eten. Bovendien zorgde zijn manager nog voor ophef.


Die liet onlangs verstaan dat Lukaku op een dag wel zou kunnen terugkeren naar de Serie A, maar dat hij nog even bij Chelsea wil blijven en daar hoge ogen gooien. Bij Internazionale was Lukaku een absolute smaakmaker en hij loodste de club weer naar de landstitel.

Sportief directeur Piero Ausilio sprak bij Sky Sports over het vertrek van de Rode Duivel. "Er was ongeloof toen Lukaku ons meedeelde dat hij wenste te vertrekken. Dat hadden we niet verwacht. We wisten dat we één topper moesten laten gaan en de transfer van Hakimi was ingecalculeerd en daarom vonden we een akkoord met PSG. Het vertrek van Lukaku was dat niet. Of we hem terug zouden willen? Ja, maar dan enkel op huurbasis", aldus Ausilio. Chelsea gaat de spits van 115 miljoen euro echter nooit uitlenen aan Inter. Geruchten over een eventuele snelle terugkeer kunnen nu al de prullenbak in.

STERK BIJ INTER

Lukaku was dit seizoen in 16 wedstrijden voorlopig goed voor 5 goals en 1 assist. De ex-spits van RSC Anderlecht en Manchester United kende twee topseizoenen bij Internazionale. Hij speelde er 95 wedstrijden en ‘Big Rom’ was outstanding. De aanvaller trapte de bal 64 keer tegen de netten en leverde ook nog eens 16 assists af. Bij Chelsea hopen ze die Lukaku na Nieuwjaar ook aan het werk te kunnen zien.

LEES OOK: Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

Gaat Lukaku dit jaar nog de kaap van 20 goals halen bij Chelsea?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

178
178
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

75
75
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

104
104
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

150
150
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

90
90
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

140
140
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

304
304
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

108
108
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

653
653
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

68
68
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

268
268
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

287
287
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

574
574
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

474
474
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

766
766
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

242
242
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

167
167

Meer sportnieuws