"Romelu Lukaku? Ik zou hem enkel op huurbasis willen aantrekken"

door

Romelu Lukaku kent een rotseizoen bij Chelsea. ‘Big Rom’ begon zeer goed, maar een blessure en een coronabesmetting gooiden roet in het eten. Bovendien zorgde zijn manager nog voor ophef.


Die liet onlangs verstaan dat Lukaku op een dag wel zou kunnen terugkeren naar de Serie A, maar dat hij nog even bij Chelsea wil blijven en daar hoge ogen gooien. Bij Internazionale was Lukaku een absolute smaakmaker en hij loodste de club weer naar de landstitel.

Sportief directeur Piero Ausilio sprak bij Sky Sports over het vertrek van de Rode Duivel. "Er was ongeloof toen Lukaku ons meedeelde dat hij wenste te vertrekken. Dat hadden we niet verwacht. We wisten dat we één topper moesten laten gaan en de transfer van Hakimi was ingecalculeerd en daarom vonden we een akkoord met PSG. Het vertrek van Lukaku was dat niet. Of we hem terug zouden willen? Ja, maar dan enkel op huurbasis", aldus Ausilio. Chelsea gaat de spits van 115 miljoen euro echter nooit uitlenen aan Inter. Geruchten over een eventuele snelle terugkeer kunnen nu al de prullenbak in.

STERK BIJ INTER

Lukaku was dit seizoen in 16 wedstrijden voorlopig goed voor 5 goals en 1 assist. De ex-spits van RSC Anderlecht en Manchester United kende twee topseizoenen bij Internazionale. Hij speelde er 95 wedstrijden en ‘Big Rom’ was outstanding. De aanvaller trapte de bal 64 keer tegen de netten en leverde ook nog eens 16 assists af. Bij Chelsea hopen ze die Lukaku na Nieuwjaar ook aan het werk te kunnen zien.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Gaat Lukaku dit jaar nog de kaap van 20 goals halen bij Chelsea?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

66
66
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

53
53
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

18
18
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

17
17
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

157
157
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

57
57
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

341
341
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

140
140
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

149
149
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

347
347
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

355
355
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

108
108
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

210
210
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

522
522
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

112
112
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

74
74
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

250
250
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

159
159
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

393
393
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws