"Romelu Lukaku? Ik zou hem enkel op huurbasis willen aantrekken"

door

Romelu Lukaku kent een rotseizoen bij Chelsea. ‘Big Rom’ begon zeer goed, maar een blessure en een coronabesmetting gooiden roet in het eten. Bovendien zorgde zijn manager nog voor ophef.


Die liet onlangs verstaan dat Lukaku op een dag wel zou kunnen terugkeren naar de Serie A, maar dat hij nog even bij Chelsea wil blijven en daar hoge ogen gooien. Bij Internazionale was Lukaku een absolute smaakmaker en hij loodste de club weer naar de landstitel.

Sportief directeur Piero Ausilio sprak bij Sky Sports over het vertrek van de Rode Duivel. "Er was ongeloof toen Lukaku ons meedeelde dat hij wenste te vertrekken. Dat hadden we niet verwacht. We wisten dat we één topper moesten laten gaan en de transfer van Hakimi was ingecalculeerd en daarom vonden we een akkoord met PSG. Het vertrek van Lukaku was dat niet. Of we hem terug zouden willen? Ja, maar dan enkel op huurbasis", aldus Ausilio. Chelsea gaat de spits van 115 miljoen euro echter nooit uitlenen aan Inter. Geruchten over een eventuele snelle terugkeer kunnen nu al de prullenbak in.

STERK BIJ INTER

Lukaku was dit seizoen in 16 wedstrijden voorlopig goed voor 5 goals en 1 assist. De ex-spits van RSC Anderlecht en Manchester United kende twee topseizoenen bij Internazionale. Hij speelde er 95 wedstrijden en ‘Big Rom’ was outstanding. De aanvaller trapte de bal 64 keer tegen de netten en leverde ook nog eens 16 assists af. Bij Chelsea hopen ze die Lukaku na Nieuwjaar ook aan het werk te kunnen zien.

LEES OOK: 'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Gaat Lukaku dit jaar nog de kaap van 20 goals halen bij Chelsea?

Meest recent

Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

13
13
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

54
54
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

39
39
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

35
35
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

74
74
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

240
240
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

156
156
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

223
223
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

93
93
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

174
174
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

244
244
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

519
519
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

216
216
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

187
187
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

103
103
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

384
384
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

296
296
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

290
290
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

432
432
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

97
97
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1282
1282
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

103
103
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

143
143
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

463
463

Meer sportnieuws